مدال |
2 روز پیش

فریادشیران: درود بر پیمان یوسفی خیابانی

معاون ورزشی باشگاه استقلال به شدت از رفتار دو مجری گلایه دارد و در مصاحبه‌ای به دلایل آن پرداخت....

فریادشیران: درود بر پیمان یوسفی و خیابانی

به گزارشمدالو به نقل از ورزش سه، پس از شکست استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل الهلال عربستان، ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه روی خط برنامه شبکه سوم سیما آمد و در شرایطی از محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی دو مجری برنامه با ناراحتی خداحافظی کرد که گفتگوی دوستانه‌ای میان این دو نفر ایجاد نشد. معاون اجرایی باشگاه استقلال حالا در گفتگویی با "ورزش سه" ضمن انتقاد شدید از رفتار این دو مجری از خسرو نسبت به برخی حرف‌های خسرو حیدری و تمجید از مدیران سابق استقلال نیز موضع گرفته است.

صحبت‌های ناصر فریاد شیران را در ادامه می‌خوانید.

*این مجری از چند هفته پیش تخریب را شروع کرد
این مجری در این برنامه از چند هفته پیش شروع کردند به تخریب باشگاه استقلال و مدیریتش. یعنی دعوت از میلیچ که حدود ۴۰ دقیقه یک بازیکن خارجی که کل باشگاه را اذیت کرده، کلی پول از باشگاه گرفته و بحث های انضباطی شدیدی در باشگاه دارد و براساس قراردادی که با ایشان تنظیم شده، اجازه مصاحبه علیه ارکان باشگاه را نداشته است، در مورد مدیریت و باشگاه اجاز صحبت پیدا کند. البته ما پیگیر جدی صحبت هایی هستیم که خارج از عرف رسانه‌ای انجام  شد.

*می‌خواهند مدیریت را مقابل مربی قرار می‌دهند
بالاخره من در برنامه‌های مختلف هم می‌بینم که آقای مددی را روی خط می‌آورند و مقابل سرمربی قرار می‌دهند. حتی آقای میلیچ هم همین را می گفت، در صورتی که ایشان اصلا در لیست آقای مجیدی نبودند. گلایه جدی من از آقای هاشمی تهیه کننده برنامه است. ایشان هفته گذشته با من صحبت کرد و گفت آقای مددی را روی خط بیاورید. با توجه به سبقه برنامه آقای مددی علاقه‌ای برای صحبت با برنامه نداشت. حتی به من گفتند، صحبت کن که من صحبت نکردم.

*این دو مجری ذات خودشان را نشان دادند
بخش بعدی صحبت‌های فریادشیران در رابطه با تماس با برنامه پس از شکست استقلال بود و در این مورد توضیح داد:« هم گفتم که تیم با بهترین امکانات اعزام شده؛ با بهترین هتل، بهترین چمن، بهترین پرواز و ... حالا با توجه به اتفاقات قبلی و شیطنت‌های آقای میثاقی، احساس می‌کنم که یا ایشان نگاه رنگی دارد یا پرسپولیسی است؛ آقای احمدی هم همینطور. من این دو عزیز را دوست داشتم، ولی ذات خودشان را و چهره واقعی خودشان را نشان دادند؛ با آن دست تکان دادنشان و صحبت هایشان بین حرف های من. آنها صحبت کرده بودند و من هم آمده بودم جواب بدهم ولی اجازه ندادند.»

فریادشیران: درود بر پیمان یوسفی و خیابانی

*به جای ۹۰ اشتباهی گفتم ۹۸
*بخش بعدی صحبت‌های فریادشیران در رابطه با صحبت‌های خسرو حیدری بود که از سعادتمند، خطیر و چند مدیر سابق دیگر آبی‌پوشان مثل فتح الله‌زاده برای بازگشت به اردوی آبی‌ها حرف زد و او در واکنش به این موضوع خطاب به دفاع راست سابق استقلال بیان کرد:« عزیز پیشکسوت استقلال هم در برنامه اسم مدیری را آورد که این بدبختی‌های این روزهای استقلال را به وجود آورده است. به هر حال ایشان به آقای خسرو حیدری وعده هیئت مدیره داده بود و عضو هیئت مدیره آکادمی باشگاه هم شده بود.  آقای خسرو خان حیدری طبیعی است که باید از ایشان حمایت کند. حالا می‌خواهم بگویم که از آقای میثاقی تعجب می‌کنم، حتی مجریان قدیمی صدا و سیما در حوزه های مختلف هم در چنین شرایطی اینقدر راحت حرف نمی‌زنند. در همین برنامه نود آقای فردوسی پور یک داور را آورده بود و عددها را اشتباه می‌گفت؛ حالا من به جای ۹۰ درصد گفتم ۹۸ درصد. اصلا اعداد را ول کنید. من ۹۸ درصد گفتم؛ یعنی تمام بازیکنانی که می خواستیم را جذب کردیم و یکی دو بازیکن هم نشد. یکی شیمبا که مبلغ زیادی خواست و نشد.»

*استاد حاشیه کردن و مسخره کردن هستند
این‌ها استاد حاشیه کردن و مسخره کردن هستند و با این رفتار می‌خواهند مخاطب برای خودشان ایجاد کنند؛ با بریدن حرف من و میهمانان دیگر. من معاون ورزشی باشگاه هستم و آمده ام برای صحبت کردن، ولی سه نفر بین حرف‌های من صحبت می کردند. فکر می‌کنم هر دو مجری از پسر من کوچکتر باشند و برای من جای تاسف دارد که مورد نیشخندهای این دو نفر قرار می گیرم؛ این دو .... در صورتی که من جای پدر این دو نفر هستم. تصور من از این دو نفر خیلی بود؛ مخصوصا آقای میثاقی. خارج از اصول حرفه‌ای و رسانه‌ای رفتار کردند. من الان سرباز استقلال هستم. مربی و سرباز فوتبال هستم و تمام زندگی‌ام برای فساد حاکم در فوتبال مبارزه کرده‌ام. در حدی نیستید که من را مسخره کنید. آقای میثاقی تو خبرنگار هستی و مسخره خودتی و باز هم خودتی و البته کسی که تو را حمایت می کند!

*او را نمی‌بخشم
ایشان (محمدحسین میثاقی) در اندازه ای نیست که در مورد پست و مقام من صحبت کند. اینطوری باشد من هم می گویم برو آقای هاشمی یا دکتر فروغی را بیار که اندازه من هستند و می‌توانیم صحبت کنیم. آقای میثاقی این برنامه ذات واقعی تو را نشان داد و من نه دیگر در این دنیا تو را می‌بخشم تو را و نه در آن دنیا. قابل تنبیه هم هستی و اگر یکجایی همدیگر را دیدیم، این را به تو نشان می‌دهم. 

* بجنگ تا بجنگیم
شما اگر با استقلال مشکل دارید که نشان داده‌اید، ولی اگر با من مشکل داری من مرد میدان هستم. بجنگ تا بجنگیم. من یک پیام در واتس‌اپ به آقای میثاقی دادم و همین پیام را برای آقای هاشمی و دکتر فروغی هم ارسال کردم و اشاره کردم که ذات تو را شناختم. تصور من از شما چیز دیگری بود و چیز دیگری درآمد. حتی وقتی من صحبت می کردم، تلفن من را قطع کرده بودند و برای من رجز خوانی می کردند. شما در اندازه ای نیستید که من را زیر سوال ببرید و بنده تمام تلاشم را می کنم که ثابت کنم صحبت هایی که کردی همه کذب است. حالا من یک کلمه را پس و پیش گفتم، اما بعد از قطع شدن ارتباطم به خود اجازه می دهی که من را مسخره کنی؟! من برای آقای هاشمی احترام خاصی قائلم و بعد از برنامه هم مدام تماس گرفتم ولی ایشان رد تماس می‌دادند.  حتی با آن بچه هم تماس گرفتم. اگر مرد بودی اجازه می دادی که جواب توی ... را می‌دادم. باید درود بفرستیم به پیمان یوسفی، خیابانی و .. که در شبکه های مختلف کار می‌کنند و کار رسانه‌ای حرفه‌ای می کنند.  

*در جریان مصاحبه بارها تماس ما با ناصر فریادشیران قطع شد که ایشان دلیل آن را پخش شدن شماره‌اش در فضای مجازی و تماس های مکرر از  سوی هواداران استقلال اعلام کرد.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو هیات مدیره استقلال از هوادار هتاک شکایت خواهد کرد.

پریروز

باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره روند انتقال پول رضایتنامه مهدی قایدی به حساب باشگاه ارائه کرد.

پریروز

مشخص نبودن سالن برگزاری قرعه‌کشی لیگ برتر دلیل اعلام نشدن زمان مراسم است.

پریروز

تیم‌های آلومینیوم و ذوب‌آهن در دیداری تدارکاتی به مصاف هم می‌روند.

پریروز

به نظر می‌رسد که گابریل ژسوس گزینه اصلی یوونتوس برای تقویت خط حمله محسوب می شود.

پریروز

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان خبر از پایان همکاری این باشگاه با سیروس پورموسوی داد.

پریروز

مرحله دوم دور نخست لیگ برتر هندبال مردان از ۲۸ تا ۳۱ شهریور و دومین مرحله اردوی تیم ملی مردان از دوم تا یازدهم مهر انجام خواهد شد.

پریروز

تیم فوتبال پرسپولیس بیشتر از تمام نمایندگان ایران در آسیا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کرده است.

پریروز

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر از نتیجه دیدار این تیم مقابل رئال مادرید رضایت ندارد.

پریروز

ادین ژکو، ستاره بوسنیایی اینتر از نتیجه دیدار مقابل رئال مادرید ابراز ناراحتی کرد.

پریروز

هفته نخست از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی دو نماینده انگلیس، باخت تیم‌های ایتالیایی‌ و جشنواره گل آژاکس در لیسبون به پایان رسید.

پریروز

حجت صدقی و رسول نویدکیا دو بازیکنی هستند که این روزهای در اردوی تهران حضور ندارند.

پریروز

با توجه به تغییر اساسنامه فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، بار دیگر از کاندیداهای شرکت در انتخابات این فدراسیون ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.

پریروز

منچسترسیتی در دیداری تماشایی و فوق العاده موفق شد با نتیجه 3-6 لایپزیش را شکست دهد.

پریروز

پاری سن ژرمن در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مقابل بروژ با تساوی 1-1 متوقف شد.

پریروز

بیشتر...