خبرآنلاین |
4 ماه پیش

آخرین وضعیت جوی ترافیکی جاده ها برف باران در جاده های ۱۸ استان انسداد ۱۱ مسیر خبرآنلاین

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها/برف و باران در جاده‌های ۱۸ استان و انسداد ۱۱ مسیر

ایسنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش برف و باران در جاده‌های ۱۸ استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی، درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های کردستان، لرستان، همدان، قزوین، البرز، تهران، اصفهان، زنجان، اردبیل، آذربایجان غربی، فارس، مرکزی، کرمانشاه و چهارمحال وبختیاری هستیم. همچنین در برخی از محورهای استان‌های ایلام، خوزستان، قم و بوشهر نیز بارش باران گزارش شده است.

وی با تاکید بر اینکه لازم است در این شرایط جوی رانندگان از تردد غیرضروری در معابر شهری و بین‌شهری پرهیز کنند، افزود: در همین راستا نیز رانندگان باید توجه داشته باشند که استفاده از زنجیرچرخ در محورها و گردنه‌های کوهستانی برف‌گیر الزامی است. رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه و پرهیز از سبقت غیرمجاز موضوع دیگری است که رانندگان باید در شرایط برفی و بارانی رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره وضعیت تردد در جاده‌ نیز گفت: تردد در تمامی جاده‌ها روان است، اما در جاده‌های برفگیر لازم است که حتما رانندگان با احتیاط مضاعف و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

شیرانی درباره اینکه آیا ممکن است محورهای کوهستانی مانند چالوس، هراز و ... مسدود شوند، گفت: هر محوری که در آن احتمال وقوع خطراتی نظیر رانش زمین، سقوط بهمن و ... وجود داشته باشد، مسدود خواهد شد و در صورت انسداد هر یک از محورها درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

انسداد ۱۱ جاده تا اطلاع ثانوی

وی درباره محورهای دارای انسداد نیز گفت: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود. محور ریگان – ایرانشهر نیز تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین محورهای پونل - خلخال، ابهر - خدابنده، لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه، شمشک - دیزین، سی سخت – پادنا، محور جدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه - تویسرکان نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

بیشتر بخوانید:

واکنش چمران به سرمای شدید در کشور: مردم خودشان به خودشان یاری برسانند

هشدار برای وزش باد شدید و بارش برف و باران در این ۵ استان‌/ وضعیت آماده باش

۲۳۳۲۳۶#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تسنیم نوشت: نخستین کره گورخر ایرانی در سال ۱۴۰۲ در پارک ملی کویر شهرستان گرمسار در استان سمنان به دنیا آمد.

2 ساعت پیش

جام جم آنلاین نوشت: رسانه‌های غربی اعلام کردند که صدها آتش‌نشان از کشورهای مختلف برای مهار آتش سوزی به استان نوا اسکوشیا در شرق کانادا اعزام شدند و شمار زیادی از ساکنان خانه های خود را ترک کردند و تعدادی واحد های مسکون در آتش سوخته است.

2 ساعت پیش

ایسنا نوشت: یک فلوشیپ بیماری‌های ریه با هشدار نسبت به اینکه متاسفانه سیگار به یک مُد یا ابراز تجدد بدل شده است، در عین حال تاکید کرد: تقریبا بروز تمام سرطان‌ها در هر ارگانی از بدن در گروه افراد سیگاری بیشتر از افراد غیرسیگاری است.

2 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران نوشت: قانون درباره تعیین نام سکوت نکرده و در این حوزه شاهده ماده و تبصره‌هایی هستیم که برای تعیین نام و یا تغییر آن مرزهایی را مشخص می‌کنند.

3 ساعت پیش

یکی از متخصصان تحقیق درباره هوش فرازمینی‌ در کنفرانس خبری پنتاگون با موضوع «بیگانگان» واقع در نیویورک، معتقد است بدون تردید،‌ موجودات فرازمینی روی سیاره خاکی ما زندگی می‌کنند.

12 ساعت پیش

مدیرعامل انجمن بیماران تالاسمی در گفت‌وگو با خبرآنلاین می‌گوید: «تحریم‌های دارویی علیه بیماران ایرانی، جنایت علیه بشریت است. تعداد فوتی‌ها قبل از تحریم، سالی ۱۰ تا ۲۰ مورد بود اما این آمارها به سالی ۱۵۰ تا ۱۸۰ مورد فوتی رسیده است.از اول بازگشت تحریم ها ۶۶۲ بیمار تالاسمی را از دست داده‌ایم.»

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در برخی استان‌ها خبر داد.

3 ساعت پیش

بهداشت نیوز نوشت: بیماران دیابتی نوع ۲ که بعد از ظهرها فعالیت بدنی دارند، کاهش در قند خون خود را تجربه می‌کنند.

3 ساعت پیش

فارس نوشت: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در ابتدای دولت سیزدهم ۵۵۰۰ پروژه نیمه‌تمام در حوزه بهداشت و درمان وجود داشت، از تکمیل و بهره‌برداریتعداد ۱۴۰۰ پروژه خبر داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...