نشست نخبگانی مهاجرین افغانستانی پیرامون روز قدس all tv logo

نشست نخبگانی مهاجرین افغانستانی پیرامون روز قدس
افغانستانافغانستان

نشست نخبگانی پیرامون اهمیت روز قدس از طرف بنیاد فرهنگی اجتماعی افغانستانی های مقیم جمهوری اسلامی ایران در مجتمع فرهنگی آفتاب ولایت با حضور نخبگان، شخصیت های افغانستانی و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این نشست نخبگان افغانستانی و همچنین نمایندگانی از نهادهای فرهنگی اجتماعی مهاجرین و همچنین نهاد های داخل افغانستان حضور داشته و از رژیم صهیونیستی اعلام برائت کردند و یادآور شدند که در شرایط کنونی حضور مردم مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس فریضه دینی است.

سید جواد وحیدی مسئول بنیاد فرهنگی اجتماعی افغانستانی های مقیم ایران در این مراسم گفت: امروز جهان اسلام بیشتر از همه زمان ها شاهد مظلومیت مردم غزه است و از طرف دیگر ما شاهد قهرمانی و مقاومت مردم غزه هستیم که علی رغم تمام مشکلات امروز با تمام توان در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند.

او در ادامه اشاره کرد: بعد از طوفان الاقصی ما شاهد انزوای بی سابقه اسرائیل در جهان و منطقه هستیم. طوفان الاقصی باعث شد که ضربات اقتصادی، اجتماعی و بین المللی بر رژیم منحوس اسرائیل وارد شود.

او افزود: شرایط امروز به گونه ای است که حتی حامیان اسرائیل در مجامع جهانی نمی توانند از رژیم صهیونیستی به صورت علنی و مستقیم حمایت کنند.

او در پایان اشاره کرد: غزه هزینه های زیادی در این جنگ داده است اما آینده ای روشن برای این مردم مظلوم رقم خواهد خورد.

در انتهای این مراسم نیز بیانیه ای با عنوان بیانیه نشت نخبگانی پیرامون اهمیت روز قدس از طرف بنیاد فرهنگی اجتماعی افغانستانی های مقیم ایران قرائت شد.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس گزارش‌ها اندازه بازار آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در دنیا تا سال ۲۰۳۰ میلادی به ۱.۵ تریلیون دلار خواهد رسید.

یک ربع پیش

ظهر امروز اجتماع دانشگاهیان همدان در حمایت از تنبیه رژیم متجاوز اسرائیل توسط ایران و عملیات وعده صادق برگزار شد.

یک ربع پیش

مسئول بسیج ادارات و کارمندان خراسان جنوبی گفت: مأموریت بسیج ادارات و کارمندان کمک به تحقق دولت اسلامی است. این دولت بتواند نهادسازی‌ها و بسترسازی‌های لازم برای ایجاد جامعه اسلامی را فراهم کند.

یک ربع پیش

یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره پاسخ نظامی ایران به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به نقل از کارشناسان نوشت، این سلاح‌ها پیچیده‌تر از هر چیزی است که تل‌آویو در شش ماه جنگ علیه غزه و متحدان حماس در منطقه تاکنون با آن مواجه بوده است.

14 دقیقه پیش

یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق امروز با اشاره به عملیات «وعده صادق» ایران علیه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که این رژیم از سال ۱۹۷۳ شاهد چنین حملاتی نبوده است.

یک ربع پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

12 دقیقه پیش

بر اساس آخرین آمار از وضعیت بارش‌ها در کشور، در استانهای ایلام، گلستان، همدان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی میزان بارش‌ها نسبت به سال گذشته افزایشی بود.

12 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اصلاح و نوسازی ۸۹ کیلومتر شبکه آب استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: اصلاح شبکه‌های فرسوده آب بخشی از اقدامات فنی برای کاهش هدررفت آب است.

یک ربع پیش

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که با عملیات «وعده صادق» کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شد.

یک ربع پیش

بیشتر...