خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

دبل قرمزها در رقابت های حذفی قهرمانی لیورپول پس از ۱۶ سال خبرآنلاین

دبل قرمزها در رقابت‌های حذفی؛ قهرمانی لیورپول پس از ۱۶ سال

لیورپول مثل فینال جام‌اتحادیه، در فینال جام‌حذفی انگلیس هم چلسی را در ضربات‌پنالتی شکست داد تا در قهرمانی مسابقات حذفی انگلیس دبل کند.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ دیدار فینال FA CUP فوتبال انگلیس از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه بین چلسی و لیورپول در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار شد که قرمزپوشان در ضربات پنالتی به پیروزی رسیدند.

بازی دو تیم در جام اتحادیه هم به ضربات پنالتی کشیده شده بود که لیورپول برنده میدان را ترک کرد.

دو تیم بازی را از ابتدا با شکل تهاجمی آغاز کردند و موقعیت‌های خطرناکی را در نیمه‌اول روی دروازه‌ها ایجاد کردند اما نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت. نیمه دوم بازی هم گلی از خط دروازه‌ها رد نشد تا بازی به وقت اضافه کشیده شود. در نیمه دوم شاهد بازی درگیرانه‌ای در خط‌میانی از جانب دو تیم بودیم.

در ادامه بازی در ۱۵ دقیقه وقت اضافه اول هم برای دو تیم گلی در بر نداشت و در وقت اضافه دوم هم دو تیم فرصتی به هم دیگر برای گلزنی ندادند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در نهایت در ضربات پنالتی لیورپول بر چلسی غلبه کرد و قهرمان FA CUP شد.

۲۵۷ ۲۵۸#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فارس نوشت: کارشناس داوری فوتبال گفت: داور مسابقه خطای پنالتی روی مهاجم استقلال را به اشتباه‌ شبیه‌سازی این بازیکن اعلام کرد.

6 ساعت پیش

عمر عبدالرحمن پس از 2 سال و 6 ماه یک بار دیگر به اردوی تیم ملی فوتبال امارات دعوت شد.

9 ساعت پیش

نفرات منتخب اسماعیل اسماعیلی در دیدار با ذوب‌آهن مشخص شدند.

9 ساعت پیش

بازیکن مس در تونل قهرمانی که تیمش برای استقلال تشکیل داده بود حاضر نشد!

8 ساعت پیش

تیم فوتبال مس کرمان این روزها بعد از سال ها عروسی را به شهر کرمان آورده است و با قرار گرفتن در صدر جدول و صعود به لیگ برتر روزهای بسیار شادی را برای هواداران این تیم ساخته است.

9 ساعت پیش

مجمع انتخابات فدراسیون تیروکمان برای احراز پست ریاست فدراسیون فردا چهارشنبه ۴ خرداد به ریاست محمد پولادگر برگزار می‌شود.

9 ساعت پیش

کارلو آنچلوتی تاکید دارد که تیمش به قضیه کیلیان امباپه فکر نمی کند و تمرکز کامل روی فینال لیگ قهرمانان است.

9 ساعت پیش

بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان پیش از شروع مسابقه به افتخار قهرمانی زودهنگام استقلال برای بازیکنان این تیم تونل قهرمانی زدند.

8 ساعت پیش

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی مصر می‌گوید فدراسیون فوتبال مصر به تاریخ و نام او به عنوان یک مربی بزرگ در جهان احترام نمی‌گذارد.

9 ساعت پیش

بیشتر...