ورزش سه‌ |
2 سال پیش

رمزی: کریستیانو رونالدو واقعا استثنایی است

رمزی: کریستیانو رونالدو واقعا استثنایی است

آرون رمزی، ستاره ولزی یوونتوس با تمجید از کریستیانو رونالدو همبازی‌اش در یوونتوس از او به عنوان ورزشکاری استثنایی یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آرون رمزی، ستاره ولزی یوونتوس با تمجید از کیفیت ورزشی و اخلاق کاری کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی این تیم، از او به عنوان وررزشکاری استثنایی یاد کرد. او می‌گوید بعد از حضور در کنار رونالدو متوجه شده که کیفیت او به عنوان یک ورزشکار باورنکردنی است.

رونالدو در فصل جاری که فعلا به دلیل اپیدمی کرونا نیمه‌کاره مانده در 32 بازی برای یوونتوس 25 گل به ثمر رسانده. رمزی پیش از شروع این فصل از آرسنال به یوونتوس پیوست و امسال اولین فصل حضور خود در کنار رونالدو را سپری کرده است.

آرون رمزی در یک لایو اینستاگرامی درباره رونالدو گفت:" کریستیانو یک ورزشکار استثنایی است. او اولین کسی است که وارد سالن بدنسازی می‌شود، اول برنامه تمرینی‌اش را مو به مو انجام می‌دهد و بعد به زمین چمن می‌رود".

ستاره ولزی یوونتوس در ادامه صحبتهایش درباره رونالدو گفت:" کریستیانو یک برنده است و می‌خواهد در تک‌تک بازی‌هایی که در آنها حضور دارد پیروز شود. حتی در بازی با تیمهای کوچک، اراده رونالدو برای پیروزی تغییر نمی‌کند. رونالدو همیشه در تمرین‌ها مشغول تمرین ضربات آزاد، شوت زدن و تمرین انواع و اقسام حرکات است. هر چه از خوب بودن و انگیزه بالای او بگویم کم است. رونالدو باورکردنی نیست. او بدون شک یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های تاریخ فوتبال است".#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...