ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ساپینتو: اگر از ما امتیاز بگیرند، قهرمانی غیرممکن است ورزش سه

کد خبر : 1866747 |05 بهمن 1401 ساعت 19:09 |30.1K بازدید |25دیدگاه

امتیازات جدول لیگ واقعی نیستند

ساپینتو: اگر از ما امتیاز بگیرند، قهرمانی غیرممکن است

سرمربی استقلال می گوید که من به قهرمانی امیدوار هستم اما اگر این‌گونه بخواهند ادامه بدهند و از ما امتیاز بگیرند، واقعاً غیر ممکن است.

ساپینتو: اگر از ما امتیاز بگیرند، قهرمانی غیرممکن است

به گزارش "ورزش سه"، پس از 2 شکست تلخ و متوالی برابر تراکتور و سپاهان، حالااستقلالبا هدف جبران این موضوع فردا در استادیوم آزادی به مصاف ملوان می‌رود. اولین پیروزیریکاردو ساپینتودر قامت سرمربی آبی‌ها، برابر تیم مازیار زارع به دست آمد و او امیدوار به تکرار این موضوع است.

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: فردا یک بازی سخت دیگر است. یک ملوان متفاوت مقابل ماست و تیمی بهتر از نیم‌فصل اول است. آن‌ها در دفاع منظم و فشرده هستند و در بازی‌های قبل هم خوب نتیجه گرفته‌اند.

1795041

* باید صبور باشیم و وقتی فرصت داشتیم، گل بزنیم
ملوانی‌ها دو بازی را برده‌اند و فقط در بازی حذفی باخته‌اند. تیم آن‌ها به صورت صعودی بهتر و بهتر می شود و مقابل ما با انگیزه خواهند بود. آن‌ها می‌خواهند امتیازات بیشتری بگیرند و فکر می‌کنم در چهار، پنج بازی اخیر گلی دریافت نکرده‌اند. در مقابل بازیکنان ما هم با انگیزه خواهند بود، اگرچه برای ما هم بازی سختی خواهد بود و باید صبور باشیم. باید تحرک زیاد داشته باشیم و سریع بازی کنیم و وقتی هم فرصت داشتیم، گل بزنیم. در مقابل این‌گونه تیم‌ها باید کارآمدتر بازی کنیم تا نتیجه دلخواه را به دست بیاوریم.

* امتیازات جدول لیگ واقعی نیستند
دیدار ملون فرصتی برای بازگشت به کورس؟ در دو بازی اخیر خوب بازی کردیم و خوب ظاهر شدیم ولی متأسفانه نتیجه خوبی که لایقش بودیم را نگرفتیم. جدول فعلی لیگ آن‌گونه که باید جایگاه ما را نشان نمی‌دهد و امتیازها واقعی نیستند. همان‌گونه که قبلاً گفته‌ام تصمیمات غلط و اشتباه داوری، پنالتی‌ها و امتیازهایی که از ما گرفتند، در موردشان صحبت نمی‌شود. ظاهراً اینگونه مسائل طبیعی و نرمال است.

* سطح فوتبال استقلال بیشتر از این‌هاست
وقتی می‌گویم لایق امتیازهای بیشتری هستیم دروغ نمی‌گویم. تنها تیمی هستیم که تحت تأثیر این اشتباهات قرار گرفته‌ایم و با اینگونه مسائل نمی‌توانیم قهرمانی را به دست بیاوریم. باید با همگی منصفانه‌تر کار کنند چون سطح فوتبال استقلال لایق بیشتر از این‌ها و احترام از طرف تیم داوری است.

1795039

* اگر همین‌طور از ما امتیاز بگیرند، قهرمانی غیرممکن است
ناامیدی از قهرمانی؟ من به قهرمانی امیدوار هستم اما اگر این‌گونه بخواهند ادامه بدهند و از ما امتیاز بگیرند، واقعاً غیر ممکن است. هیچ کدام از تیم‌ها در بازی با ما بهتر نبودند. حتی در دیداری که به تراکتور باختیم، آن‌ها مقابل ما بازی خوبی را انجام ندادند. حتی در بازی مقابل سپاهان و تراکتور در جام حذفی خوب بازی کردیم و لایق بیشتر از این‌ها بودیم.

* فتح‌الله‌زاده از خیلی وقت پیش درباره بازیکنان مورد نظرم می‌داند
مدتی است که من با مدیرعامل جلسه داشتم و در مورد لیست ورود و خروج صحبت کردم. این موضوع طبیعی است. نه تنها در مورد بازیکنان خارجی بلکه در مورد بازیکنان ایرانی هم صحبت کردم. ایشان از خیلی وقت پیش این موضوع را می‌دانند. اگر این سهمیه‌ها را بتوانیم به دست بیاوریم به نظرم می‌توانیم به تیم کمک کنیم. ما دو جام در پیش رو داریم؛ وقتی می‌دانیم بعضی بازیکنان مهم را به دلیل مصدومیت از دست می‌دهیم و راه حلی نداریم؛ خیلی سخت است که سطح تیم را در یک اندازه نگه داریم. امیدوارم در 24 ساعت آینده این مشکلات برطرف شود؛ چون باور داریم هم می‌توانیم قهرمان جام حذفی و هم لیگ برتر شویم.

* بازیکنان مازاد از قبل اینجا بودند
بازیکنان مازاد با نظر او جذب شده اند؟ نه آن‌ها قبل از من در تیم بودند. آمانوف در تیم بود و سیاوش یزدانی نیز سرباز بود اما با تیم قرارداد داشت. تاکنون نتوانسته‌ام هیچ کاری انجام بدهم.

* ما فقط مشکلات انفرادی داشتیم که باعث شد ببازیم
سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر کم رنگ شدن امیدهای تیمش برای قهرمانی گفت: الان شما مربی شدید؟ چه می‌گویید؟ (با خنده) شما دیدید که چه اتفاقاتی افتاد. بازی را دیدید؟ بازی تحت کنترل ما بود. یک بازیکن مقابل چهار بازیکن در محوطه جریمه؛ پشتش به دروازه بود و نمی‌توانست برگردد و گل بزند؛ وقتی یک بازیکن شما چنین تصمیمی می‌گیرد، فهمش برای من نیز سخت است. از من چه انتظاری دارید؟ اگر به من بگویید مثلاً ما دفاعی بازی کردیم و عقب‌نشینی کردیم تا نتیجه را نگه داریم و بعد گل خوردیم، بازی‌مان خوب بود و چرا این‌گونه ادامه ندادیم، آن وقت به شما حق می‌دهم که این حرف را بزنید. بعضی چیزها را باید بفهمید که چرا باختید.

1795040

* من هیچ وقت برای مساوی بازی نمی‌کنم
ما در بازی، فقط مشکلات انفرادی داشتیم که باعث شد ما بازی را باختیم. پنالتی‌ای هم داشتیم که روی محبی رخ داد و ما از نظر نتیجه بالا بودیم. در نیمه دوم هم خوب بازی کردیم، ما خیلی بهتر از حریف بازی کردیم. من هیچ‌وقت برای مساوی بازی نمی‌کنم و فقط برای برد بازی می‌کنم.

* هر مربی دوست دارد هافبک بازیساز داشته باشد
حضور ریکاردو آلوز در لیست خرید استقلال؟ هنوز این موضوع را مشخص نکرده‌ام. گفتم شاید، هنوز نگفته‌ام که نیاز ندارم. مسلم است که به هافبک بازی‌ساز نیاز دارم گفتم نه تنها من بلکه هر مربی در لیگ اگر امکانش باشد تا کیفیت و ارزش تیم خودش را بالا ببرد دوست دارد یک شانس داشته باشد. فکر می‌کنم پنجره نقل و انتقالاتی استقلال شب گذشته باز شد اما هنوز سهمیه و فضا برای جذب بازیکن نداریم. تاکنون فقط این امکان وجود داشته در زمان مناسب اگر لازم باشد به این سؤال پاسخ می‌دهم.

* با نصیرزاده تماسی نگرفته ام
تماس با نصیرزاده برای جذب ریکاردو آلوز؟ به هیچکس زنگ نزدم. نمی‌خواهم در مورد مطالبی که به اشتباه در مورد من عنوان می‌شود صحبت کنم و توضیح بدهم. این واقعیت است که شخصاً به هیچکس زنگ نزده‌ام و نمی‌خواهم در مورد چیزهایی که ممکن است تا زمانی که به واقعیت تبدیل نشده صحبت کنم. اگر این امکان وجود داشته باشد در آینده صحبت خواهم کرد.

استقلالاستقلال
ریکاردو ساپینتوریکاردو ساپینتو
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...