نقاط آلوده در شهرستان تفرش پاکسازی شد all tv logo

نقاط آلوده در شهرستان تفرش پاکسازی شد
مرکزیاراک

سعید فراهانی گفت: در ادامه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان تفرش طرح عملیاتی با محوریت برخورد با ناهنجاری‌ها در پارک‌ها و تفرجگاه‌های این شهرستان با استفاده از توان تجهیزاتی پلیس به مرحله اجرا گذاشته شد.
او ادامه داد: در اجرای این طرح ۲۲ دستگاه وسیله نقلیه متخلف و یا دارای پیگرد قضائی توقیف و تعداد ۲۵ نفر خرده فروش مواد مخدر، معتاد، سارق و قاچاقچی کالا دستگیر و مقادیری مواد مخدر کشف شد.
سرهنگ فراهانی با اشاره به کشف هفت دستگاه گنج یاب و یک دستگاه ماینر قاچاق در اجرای این طرح گفت: متهمان بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش در انتها با تشکر از همکاری، همراهی و مشارکت آحاد مردم در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان بر استمرار طرح‌های ارتقاء امنیت جتماعی در راستای مهیا نمودن بیش از پیش آرامش برای مردم تأکید کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل، گفت: برای امنیت برگزاری انتخابات در ادبیل بیش از 10 هزار نفر مشارکت دارند.

نیم ساعت پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات با صحت، سلامت و در امنیت کامل در استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

نیم ساعت پیش

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

نیم ساعت پیش

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

نیم ساعت پیش

زنگ آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ‌خبرگان رهبری در ساعت 8 صبح 11 اسفند ماه 1402 به‌صدا درآمد تا تکلیف نمایندگان مردم در خانه ملت و خبرگان ‌مشخص شود.

نیم ساعت پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...