ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

حادثه برای هواداران یونایتد بعد از گل برونو عکس ورزش سه

کد خبر : 1866805 |06 بهمن 1401 ساعت 08:46 |13K بازدید |0دیدگاه

جشن آخر شیاطین به خیر گذشت

حادثه برای هواداران یونایتد بعد از گل برونو (عکس)

بعد از آخرین گل منچستریونایتد مقابل ناتینگهام فارست، شاهد سقوط هواداران به بخش پایین سکوها بودیم که به خیر گذشت.

حادثه برای هواداران یونایتد بعد از گل برونو (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاق پس از این رخ داد کهبرونو فرناندزبا ضربه ای هوشمندانه در دقیقه 89 پاس آنتونی الانگا را وارد دروازه ناتینگهام کرد تامنچستریونایتدبازی اول مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را با پیروزی سه بر صفر در خانه حریف به پایان برساند.

مهاجم یونایتد بعد از این گل برای انجام شادی به گوشه زمین حرکت کرد و در حالی که هم تیمی هایش و دوربین‌های عکاسی و تلویزیونی نیز به دنبال او در حرکت بودند، هجوم همزمان هواداران حاضر در آن بخش از ورزشگاه به سمت پایین تر سکوها، حادثه ای خطرناک را منجر شد.

1795157

هجوم هواداران خوشحال یونایتد به بخشی از سکوها که به جشن گل سوم نزدیک تر بود، موجب برهم خوردن تعادل چندین نفر و سقوط آنها روی یکدیگر شد. در این صحنه، یکی از ماموران انتظامات ورزشگاه نیز تعادل خود را از دست داد و چند هوادار هم که روی سکوهای تبلیغاتی سقوط کرده و چند نفر بالاتر از آنها نیز شرایط مشابهی داشتند، خطر له شدن را برای لحظاتی تجربه کردند.

1795155

البته تا پیش از آن که حادثه یاد شده منجر به مصدومیت جدی یک نفر شود، نظم و آرامش به سکوها برگشت تا جشن گل فرناندز و پیروزی آسان یونایتد، تلفاتی در بین اندک هواداران این تیم که در ورزشگاه حضور داشتند به همراه نداشته باشد.

منچستریونایتدمنچستریونایتد
برونو فرناندزبرونو فرناندز
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...