خبرداغ |
۲ هفته پیش

فال روزانه 25 بهمن 1402 برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه 25 بهمن 1402 برای متولدین تمام ماه ها، ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

فال روزانه 25 بهمن 1402 برای متولدین تمام ماه هافال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

اگر خاطرات تلخ گذشته را گوشه یکی از کمدهایتان مخفی کرده اید منتظر باشید که امروز به سراغتان آمده و آرامشتان را بهم بزنند. اما اگر ترس را کنار گذاشته و نگاهی جدی به این خاطرات خاک گرفته بیندازید خواهید دید که دیگر اهمیت سابق را ندارند و گذر زمان آنها را کمرنگ و بی اهمیت کرده است. صحبت کردن در رابطه با این موضوع با شخصی که به شما نزدیک و مورد اعتمادتان است می تواند برایتان بسیار مفید واقع شود. رها کردن گذشته همیشه راه را برای پیشرفت آینده شما باز می کند. این طور به نظرتان می رسد که طرف مقابل در رابطه عاطفیتان دارد تنش هایی بیهوده در این رابطه ایجاد می کند، بدون آن که او را به چیزی متهم کنید در مورد این وضعیت صحبت کنید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

شما در جستجوی پاسخ سوال هایی هستید که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، اما اگر در مکالماتی که در مسیر یافتن جواب هایتان دارید بیش از اندازه دقیق شوید ممکن است برداشت هایی کاملا بی ربط و اشتباه از شنیده هایتان داشته باشید و نتیجه گیری غیر منتظره و اشتباهی کنید که بعدا از آن پشیمان خواهید شد. به جای این که نقش کاراگاه ها را بازی کنید، خیلی مستقیم و ساده با طرف مقابلتان در مورد علامت سوال هایی که ذهنتان را پر کرده اند صحبت کنید. این روش نتایج خیلی بهتری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما گاهی بدون هیچ دلیلی خودتان را بخاطر چیزهایی نگران می کنید که اصلا وجود خارجی ندارند و امروز یکی از آن روزهاست!

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

انتظار نداشته باشید که کنترل همه چیز در دست شما باشد و همه چیز طبق نقشه هایتان پیش برود. همیشه اتفاقات غیر منتظره پیش می آیند و بعضی چیزها قابل تغییر نیستند. اگر از سطح احساسات خود فراتر بروید برایتان روشن خواهد شد که باید یک چیزهایی را تغییر دهید. نیازهای عاطفی شما به وضوح برایتان مشخص شده اند و بالاخره شجاعت لازم برای صحبت کردن در مورد آنها را پیدا کرده اید. اما پیش از هر گفتگویی یک نکته دیگر هست که باید در نظر بگیرید. در هر رابطه ای هر دو طرف مسئول هستند و شما هم باید سهم خود را در پیش بردن این رابطه انجام دهید. پیش از آن که انتظار داشته باشید طرف مقابل درکتان کند باید خودتان هم او را درک کنید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود. با دوستان نزدیکتان قرار بگذارید و یک شب تعطیل لذت بخش را در بهترین رستوران ها و مراکز تفریحی شهرتان سپری کنید. این می تواند برای شما فرصتی برای شروع یک رابطه جدید عاطفی را نیز به همراه داشته باشد. اما پیش از شروع هر رابطه ای به مشکلات روابط عاطفی قبلی خود خوب فکر کنید و دلایل شکست آنها را بررسی کنید و ببینید برای بهتر کردن رابطه جدیدتان چه کارهایی را باید انجام دهید. شما از این که در رابطه تان چه نیازها و انتظاراتی دارید کاملا مطمئن هستید، اما روش بیان آنها نیز درست به اندازه حرف زدن در مورد آنها اهمیت دارد. کمی بیشتر مواظب طرز حرف زدنتان باشید!

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

امروز حالتان ثبات چندانی ندارد و گاهی سرخوش و پرانرژی هستید و گاهی بی حوصله و اخمو می شوید. برای غلبه به این حالت به محض اینکه دیدید دارید شور و نشاط خود را از دست می دهید شروع به آواز خواندن کنید و حواس خودتان را با فکر کردن به بهترین چیزها پرت کنید. خلاقیت شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد، سعی کنید آن را در جاها و کارهایی به کار بگیرید که شاید در حالت عادی اصلا به فکرتان نرسد. شما می توانید خسته کننده ترین کارها را برای خودتان و اطرافیانتان به تجربه هایی هیجان انگیز تبدیل کنید. این می تواند فرصت بسیار خوبی برای خلاص کردن خودتان از شر کارهایی باشد که مدت هاست پشت گوش انداخته اید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

امروز شما چنان بی حوصله و بیقرار شده اید که نمی توانید روی انجام هیچ کاری تمرکز کنید. هر لحظه ای که احساس کردید حتی یک ذره حوصله تان سر رفته است و نمی توانید کارتان را به درستی انجام دهید دست نگه داشته و به خودتان کمی استراحت بدهید. قرار نیست خودتان را با کار کردن دیوانه کنید،گذشته از آن با این حالتان مطمئنا نخواهید توانست کارتان را به خوبی انجام دهید. شاید بتوانید برای عوض شدن حال و هوایتان با یکی از دوستان خود به استخر بروید و یا به یک مرکز تخصصی ماساژ بروید. این آخر هفته را به بهترین شکل ممکن و همان طور که خودتان دوست دارید بگذرانید تا هفته ی آینده را با انرژی بیشتری آغاز کنید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

مواظب باشید بیش از اندازه برای قانع کردن دیگران به پذیرش حرف ها و نظرات خود تلاش نکنید. به احساسات و افکار دیگران احترام بگذارید و به خصوص در ارتباط با مسائل عاطفی با احتیاط و توجه کافی پیش بروید. شاید خود شما برای پیش بردن رابطه تان به اندازه کافی احساس آمادگی کنید، اما باید ببینید که آیا طرف مقابل تان نیز به همین اندازه احساس آمادگی می کند. مواظب رفتار خودتان باشید و کاری نکنید که هم در چشم طرف مقابل تان کوچک شوید و هم خودتان احساس پشیمانی کنید. امروز در بازی های مختلف و در شرط بندی کردن از شانس زیادی برخوردار نیستید، پس اگر تحمل باخت را ندارید حواستان را خوب جمع کنید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

امروز به طور کلی برای شما روز نسبتا خوبی خواهد بود، اما به این شرط که در مورد برخی مسائل بیش از حد حساسیت به خرج ندهید. امروز سطح هوشیاری شما بسیار بالاست، پس از این توانایی خود به درستی استفاده کرده و حواستان به آنچه در اطرافتان در جریان است باشد. شاید کسی دارد چیزی را از شما پنهان می کند که اگر حواستان را خوب جمع نکنید آسیب بزرگی به شما وارد خواهد کرد. مسائل مربوط به روابط عاطفی امروز شما را بی حوصله و بیقرار کرده اند. شاید این وضعیت برای شما نشانه ای است تا دست از تردید برداشته و وارد عمل شوید. بیان احساسات واقعی تان به آن دشواری که خودتان فکر می کنید نخواهد بود.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

امروز هیجان طلبی شما در اوج خود قرار دارد و با جان و دل می خواهید کارهایی را انجام دهید که می توانند حال و هوای تازه ای به زندگی تان بدهند و آن را از این حالت تکراری در بیاورند. با این حال، به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست، صدایی از درون به شما هشدار می دهد که با این رفتارهای افراطی خودتان را به دردسر خواهید انداخت. شاید بتوانید این هیجان طلبی و شور و حالی که دارید را برای جان بخشیدن به رابطه ی عاطفی تان مورد استفاده قرار دهید. عشقتان را با کارهایی که پیش از این هرگز برای او انجام نداده اید غافلگیر کنید، اما مواظب باشید بیش از حد زیاده روی نکنید، در غیر این صورت نتیجه ی تلاشتان چندان باب میلتان نخواهد بود!

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین دی

امروز برای نشان دادن احساسات رمانتیک خود به شخصی که دوست دارید تلاش خود را بیشتر کنید و به حرف زدن کفایت نکنید. برای عشقتان یک غذای خانگی خوشمزه بپزید، یک دسته گل زیبا و یا یک هدیه ی کوچک به او هدیه کنید و یا برای یک شام دو نفره در جایی که قرارتان را گذاشته بودید برنامه ریزی کنید. با کمی تلاش و نشان دادن احساسات عاشقانه می توانید شور و حال تازه ای به رابطه ی عاطفی خود بخشیده و خاطره ی بحث های ناخوشایندی که این اواخر بین شما صورت گرفته بوده اند را از ذهن او پاک کنید. به شما توصیه می شود که به جای رفتن به مهمانی های شلوغ در خانه بمانید و برای عشقتان کمی بیشتر وقت بگذارید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

شما معمولا تا وقتی که زمان اجرای نقشه هایتان فرا نرسیده باشد در مورد آنها با کسی صحبت نمی کنید، اما امروز ممکن است ناگهان ناخواسته چیزهایی از دهانتان در بروند که می توانند بعضی از برنامه هایتان را به هم بزنند. امروز شما مورد توجه و محبت اطرافیانتان قرار خواهید گرفت. امواج انرژی مثبتی که از خودتان منتشر می کنید دیگران را به شما جذب خواهد کرد و این حتی می تواند آغازگر یک رابطه عاشقانه غیر منتظره باشد، پس حواستان را خوب جمع و چشم هایتان را باز نگه دارید. امروز می تواند برای شما روزی فوق العاده برای شرکت در فعالیت های گروهی باشد و در هر جمعی که قرار بگیرید محبوب همه خواهید بود، پس خودتان را در خانه حبس نکنید.

فال ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

امروز طبیعت مهربان و احساساتی شما در اوج خود قرار دارد و نیاز شدیدی به نزدیک بودن به دوستان و عزیزانتان احساس می کنید و دلتان می خواهد تا جایی که برایتان امکان دارد وقتتان را با آنها بگذرانید. با دوستان مورد اعتماد و اعضای خانواده تان دور هم جمع شوید و با خیال راحت و بدون ترس از آن که مورد قضاوت قرار داده شوید در مورد رویاها، نیازها و ترس هایتان صحبت کنید؛ زیرا آنها نزدیک ترین افراد به شما هستند و با رویی باز به حرف هایتان گوش خواهند داد. در حال حاضر خلاقیت شما نیز در اوج قرار دارد و اگر اهل فعالیت های هنری باشید می توانید نتایج قابل توجهی از به کار گرفتن تخیلات و خلاقیت خود بدست بیاورید.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نشست بین‌المللی دیپلماسی آنتالیا با حضور مقامات کشورهای مختلف از جمله ایران در ترکیه آغاز به کار کرد.

یک ربع پیش

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان از مشارکت 20 درصدی مردم این شهرستان تا به این لحظه در انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

یک ربع پیش

در حالی که رژیم صهیونیستی با گسترش دایره حملات خود به جنوب لبنان تلاش داشت ساکنین این مناطق را وادار به ترک خانه و کاشانه خود نماید، مقاومت و ایستادگی اهالی جنوب لبنان سبب شده تا این مسئله به فشار مضاعفی بر ارتش اسرائیل مبدل شود.

یک ربع پیش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور با بیان اینکه ملت ایران درصدد خلق یک حماسه بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی هستند، گفت: انتخابات تامین کننده امنیت پایدار ملت ایران است.

14 دقیقه پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

14 دقیقه پیش

نماهنگ ما می آییم با موضوع انتخابات امروز رونمایی شد.

یک ربع پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

14 دقیقه پیش

بیشتر...