خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

درویش: فکر نمی کردم رونالدو اینقدر احساساتی باشد پرسپولیس سقف را رعایت کرده است ایسنا

درویش: فکر نمی‌کردم رونالدو اینقدر احساساتی باشد/ پرسپولیس سقف را رعایت کرده است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که پرسپولیس سقف قراردادی را رعایت کرده است.

به گزارش ایسنا، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران در حاشیه بازی پرسپولیس و النصر گفت: هماهنگی‌ها بسیار بد صورت گرفت. بار زحمات بر دوش پرسنل ما قرار گرفت اما هیچ‌کدام به ورزشگاه نیامدند و اکنون در دفتر باشگاه حضور دارند. حتی علی پروین بیرون ورزشگاه مانده بود.

او ادامه داد: تیم النصر مستقیم از استادیوم به فرودگاه خواهد رفت و مجال اینکه کادوها مانند فرش را بعد از بازی به رونالدو بدهیم وجود نداشت. همین امروز که دیدار رونالدو با خانم هنرمند را هماهنگ کردیم توانستیم برای یک دقیقه وقت بگیریم. با توجه به اینکه روز مسابقه است و فشار زیاد بود، رونالدو محبت کرد و تقاضای دیدار را پذیرفت. همشیه در ذهنم بود که کسی مثل رونالدو اینقدر احساسی نمی‌شود. اشک در چشم رونالدو حلقه زد و برای من این موضوع جالب بود. فهمیدم آدم‌های بزرگ، الکی بزرگ نمی‌شوند.

درویش گفت: شاید حضور بازیکنان بزرگ هر ۵۰ سال یک بار اتفاق بیفتد. من بچه بودم که پله به ایران آمد و آن را هنوز به یاد دارم. پرسپولیس این همه هوادار دارد و حداقل ۶۰ هزار تماشاگر می‌توانست برای این بازی بیاید. ای کاش آن کار بچگانه انجام نمی‌شد تا بتوانیم از حداکثر پتانسیل هواداران خود از النصر میزبانی کنیم. اگر هوادار در این بازی بود انگیزه بازیکنان افزایش می‌یافت. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی ندارند، هواداران است. نبود هواداران اجحاف بزرگی در حق تیم است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور دخترش در کنار رونالدو در فردوگاه گفت: بخل و حسد تمام تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. خوشبختانه ما جزو گروهی نیستیم که برای هر عضو خانواده‌شان حقوق بگذارند. از بچه هایم در کارها استفاده می کردم. از دخترم در بخش مترجمی کمک گرفتیم. این اولین بار نیست. دخترم آمد تا سوال درباره فلسطین را از رونالدو بپرسم و می‌خواستم مطمئن باشم که این سوال از او به درستی پرسیده می‌شود. حتی دخترم گفت که دوست ندارد در فضای مردانه باشد اما من به او گفتم بیاید تا سوال در خصوص فلسطین به درستی از او پرسیده شود. رونالدو هم از سوال خوشحال شد و گفت که من خوشحالم که از این مردم دفاع کردم.

درویش در خصوص فرش اهدایی به رونالدو گفت: همگی بخل و حسادت است. فرش از طرف هوادار پرسپولیس بود و بهترین سوغات را به او دادیم تا آبروی باشگاه نرود.

او در خصوص اینکه آیا پرسپولیس سقف را رد کرده است یا خیر؟ پاسخ داد: یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انظباطی مطرح شود و اشتباهات محاسباتی دارد.

او در پایان گفت: علی دایی گفت که به فردوگاه خواهد آمد اما او باید به دادگاهی می‌رفت و زنگ زد تا قرار کنسل شود. شب قبل می‌خواست به فرودگاه بیاید اما ۱۲:۳۵ زنگ زد و به دلیل اینکه برایش کاری پیش آمد قرار را کنسل کرد. به من گفت که می‌خواهد حضور داشته باشد اما کاری برایش پیش آمد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

نیم ساعت پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

نیم ساعت پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

نیم ساعت پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

نیم ساعت پیش

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

نیم ساعت پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...