ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

دشمنان بزرگ سپاهان، سپاهانی اند ورزش سه

هر چهار قهرمانی حذفی سپاهان با نودکیا

دشمنان بزرگ سپاهان، سپاهانی‌اند!

محرم نویدکیا با رساندن تیمش به فینال جام حذفی مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که سال‌ها برایش بازی کرده و افتخار آفریده است.

دشمنان بزرگ سپاهان، سپاهانی‌اند!

به گزارش "ورزش سه"،محرم نویدکیابا حضور در راس کادر فنیمس رفسنجانبه وضوح شرایط فنی این تیم را تغییر داد و البته با توجه به اسکواد قدرتمندی که در اختیار داشت ضمن ایستادن در رده نهم لیگ برتر تیمش خود را به فینال جام حذفی رساند تا برای اولین بار تیمی از استان کرمان راهی بازی پایانی جام حذفی شود.

اما این فینال برای هوادارانسپاهانو البته محرم نویدکیا مسابقه‌ای کاملا ویژه و خاص به حساب می‌آید چرا که از یک سو سپاهان بعد از یازده سال دنبال رسیدن به جام است و از سوی دیگر اسطوره سپاهان تلاش دارد تا با رسیدن مس رفسنجان به قهرمانی این رقابت‌ها نامش را در استان و باشگاهی دیگر جاودانه کند.

نکته جالب اینجاست که محرم نویدکیا در هر چهار قهرمانی سپاهان در جام حذفی به عنوان بازیکن حاضر بوده است و حالا شانس این را دارد تا با رسیدن به قهرمانی این رقابت‌ها در قامت سرمربی نیز این افتخار را تجربه کند.

سپاهان در فصول 83-82، 85-84 و 86-85 و سپس در فصل 92-91 با پیروزی مقابل استقلال، پرسپولیس ، صباباتری و پرسپولیس قهرمان جام حذفی شده که در تمام این رقابت‌ها محرم نویدکیا به عنوان ستاره و کاپیتان سپاهان در این تیم حضور داشته است.

حالا محرم به عنوان محبوب‌ترین اسطوره هواداران سپاهان که در قامت سرمربی تیم خود نتوانست جام بگیرد مهمترین مانع برای رسیدن تیم محبوب و خاستگاه خودش به جام قهرمانی بعد از ناکامی در راه رسیدن به قهرمانی لیگ برتر طی دو فصل اخیر است.

2044075

نویدکیا که با حدود 16 سال بازی برای سپاهان و حضور در 280 بازی در این تیم طی دو مقطع و البته کسب 9 جام قهرمانی باشگاهی یکی از باسابقه‌ترین و پرافتخارترین بازیکنان باشگاه سپاهان و فوتبال ایران به حساب می‌آید در حالی پنجشنبه شب مقابل سپاهان قرار خواهد گرفت که در کادر خود ،برادرش رسول نویدکیا و رحمان احمدی را هم کنارش دارد.

دو مربی‌ای که آنها نیز بیشتر دوران بازیگری خود را در سپاهان پشت سر گذاشتند و قطعا فینال جام حذفی امسال برای آنها نیز یک مسابقه کاملا خاص خواهد بود، چرا که آنها نیز باید مقابل باشگاه محبوب‌شان قرار بگیرند و برای رسیدن به یک جام مهم که البته برای باشگاه مس رفسنجان، کادر و بازیکنانش بسیار بااهمیت است مانع از کسب افتخار توسط سپاهان شوند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی تیم فولاد خوزستان در حاشیه اردوی این تیم در تهران، درباره شرایط تیمش صحبت کرد.

3 ساعت پیش

باشگاه خیبر خرم‌آباد با 2 بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.

6 ساعت پیش

در پرونده فساد در فوتبال ۵ نفر جدید احضار شدند که در بین این افراد رئیس وقت کمیته مسابقات لیگ برتر و دبیر وقت سازمان لیگ برتر حضور دارند.

4 ساعت پیش

آتیلا حجازی با انتشار یک استوری راجع به شرایط علی چینی توضیح داد و از بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال تشکر کرد.

9 ساعت پیش

با حکم رییس فدراسیون به محمدیان، فعالیت رشته لوژسواری در فدراسیون اسکی و ورزشهای زمستانی رسما آغاز شد.

9 ساعت پیش

زمان دربی لیگ برتر بیست و چهارم مشخص شد.

1 ساعت پیش

درخشش مهدی طارمی در همین شروع کارش با اینتر از نگاه روزنامه معتبر اسپانیایی مارکا نیز دور نمانده است.

6 ساعت پیش

تیم فوتبال السد قطر امیدوار است ستاره آلمانی خط میانی بارسلونا را از چنگ این تیم درآورد.

10 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من سال های زیادی را در ایران گذرانده ام و این کشور به مانند خانه برای من می ماند.

1 ساعت پیش

بیشتر...