ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

پرسپولیس فولاد: باز هم بدون حضور هواداران ورزش سه

کد خبر : 1866569 |04 بهمن 1401 ساعت 18:11 |19.1K بازدید |7دیدگاه

با اطلاعیه باشگاه فولاد خوزستان؛

پرسپولیس-فولاد: باز هم بدون حضور هواداران

باشگاه فولاد خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس بدون حضور هواداران برگزار خواهد شد.

پرسپولیس-فولاد: باز هم بدون حضور هواداران

به گزارش "ورزش سه"، آخرین دیدار هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر که اتفاقا حساس‌ترین دیدار این هفته نیز به شمار می‌رود، به میزبانیفولادخوزستان در ورزشگاه فولاد آره‌نا مقابلپرسپولیسبرگزار خواهد شد.
در شرایطی که مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال چند روز پیش با ارسال نامه‌ای به ریاست سازمان لیگ دستور مهیا شدن شرایط برای بازگشت هواداران را با حمایت وزیر ورزش داده، با این حال در مهم‌ترین دیدار هفته هفدهم که روز جمعه از ساعت 17:30 در اهواز برگزار خواهد شد، باز هم خبری از حضور هواداران نیست.
در همین زمینه باشگاهفولادخوزستان اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است:
«بدین وسیله به اطلاع هوادارانفولادخوزستان و فوتبال دوستان می رساند؛ با توجه به اعلام مسئولان ذیربط، دیدار روز جمعه مورخ 7 بهمن 1401 تیم فولاد مقابلپرسپولیستهران در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد می شود.»
روابط عمومی باشگاهفولادخوزستان که حالا باید بار دیگر در یکی از حساس‌ترین مسابقات فصل خود بدون هوادارانش بازی کرد، با ابراز امیدواری از باز شدن در ورزشگاه‌ها اطلاعیه‌اش را اینطور تمام کرده است:« امیدواریم در دیدارهای آتی شاهد حضور پرشور هواداران فهیم فولاد خوزستان و فوتبال دوستان در ورزشگاه اختصاصی باشگاه باشیم.»

پرسپولیسپرسپولیس
فولادفولاد
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پرسپولیسپرسپولیس

مشاهده برنامه و نتایج پرسپولیس، بازی بعدی پرسپولیس و ویدئو خلاصه بازی های پرسپولیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...