اکونا پرس |
۱ هفته پیش

تصویر تلخ جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین

تصویر تلخ جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین

برنامه «عکس های تکان دهنده» از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی‌‌وی، در این قسمت به بررسی عکس شهادت نوجوان فلسطینی در آغوش پدرش توسط سربازان اسرائیلی اختصاص دارد.

تصویر تلخ جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیشبکه هیسپان تی‌‌وی، این برنامه به بررسی عکس معروف و تکان دهنده از انتفاضه دوم مردمفلسطینرا به نقد و بررسی می‎گذارد. این عکس از شهادت محمد الدوره نوجوان 12 ساله فلسطینی در 30 سپتامبرسال 2000 توسط طلال ابورحمه تصویربردار فلسطینی شبکه 2فرانسهثبت شده است. ابورحمه به خاطر تصاویر که ازمرگمحمدالدوره گرفته بود، برنده چندین جایزه مهم بین‌المللی از جمله (Rory peck award) شده است. فیلم این حادثه نشان می‌دهد این پدر فلسطینی همراه با پسر 12 ساله‎اش پشت استوانه‌ای بتنی پناه گرفته وپدرمحمد بارها با دست درخواست می‌کرد تا امان بگیرد و همراه پسرش از خیابان رد شود که با بی ‎رحمی مهاجمان اسرائیلی مورد اصابت گلوله قرا می‌گیرد و توسطدوربین‌های خبرگزاری ‌ها ورسانه‌های مختلف جهان، لحظه کشته شدن این پسربچه و آسیب شدید پدرش ثبت می‌شود. این تصاویر به صورتی بی‌سابقه از شبکه‌‌های خبری تلویزیونی در سراسرجهانپخش شد. امادولتاسرائیل مدعی است که فیلم جعلی و جهت ضربه زدن به وجه بین‌المللی نیروهای دفاعی اسرائیل، طراحی، ساخته و جعل شده‌است. «عکس‎های تکان‎ دهنده» کاری از واحد برنامه ‌های شبکه پرس تی‌‌وی به تهیه کنندگی کیانوش الطافی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌‌وی زبانگردانی شده است و روزهای پنجشنبه ساعت ۱:۴۵ به وقت تهران پخش می‌شود و تکرار آن همان روز ساعات ۴:۴۵، ۱۳:۴۵ و ۲۰:۱۵، جمعه ساعت ۱۰:۱۵ و یکشنبه ساعت ۴:۱۵ و ۲۰:۴۵ روی آنتن هیسپان تی‌‌وی می‌رود.

پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به تجاوزات وحشیانه به نوارغزه و سردرگمی صهیونیست ها در واکنش به آن در «غیاهب الکیان» شبکه…

تاریخچه فلسطینی های 1948 و نژاد پرستی صهیونیست ها در تصویر سازی از آنها در این برنامه از «نوافذ» شبکه العالم واکاوی…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس کل دادگستری کرمان گفت: برای اولین بار همایشی یک روزه با شش کارگروه در دستگاه قضایی استان برگزار شده است.

یک ربع پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار افزایش آزمون ترمیم معدل برای داوطلبان کنکور شد.

یک ربع پیش

مرحله شهرستانی مسابقات قرآن و عترت بسیج در شاهرود و مهدیشهر برگزار شد.

یک ربع پیش

تعدادی از دفاتر انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، در نامه به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول شدند.

یک ربع پیش

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ۴۱ مرکز ارائه دهنده خدمات غیرمجاز سلامت در شیراز از ابتدای امسال تا کنون تعطیل شده اند.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی مهدیشهر از دستگیری سارقان سیم و کابل و اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

۷۶ بیمار سیستیک فیبروزیس یا CF در محدوده جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، بسته‌های حمایتی دارویی و درمانی دریافت می‌کنند.

یک ربع پیش

معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: تعارض منافع، بخشی نگری بین دستگاهی، ضوابط ومقررات متناقض مشکل اصلی تامین مسکن ملی است.

یک ربع پیش

برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان ۶ تا ۱۴ ساله با همکاری اداره کل آموزش پروش آغاز شد.

یک ربع پیش

بیشتر...