مدال |
1 ماه پیش

آشتی کنان کونته لائوتارو در رینگ بوکس عکس

شب گذشته در پیروزی ۳-۱ اینتر برابر رم، کونته تصمیم به تعویض لائوتارو مارتینز گرفت و ستاره آرژانتینی واکنش بسیار بدی به این تصمیم نشان داد....

آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)
به گزارش "ورزش سه"، تعویض لائوتارو مارتینز در دیدار دیشب اینتر برابر رم با حواشی زیادی همراه شد. آنتونیو کونته در دقیقه ۳۵ نیمه اول الکسیس سانچز را از زمین مسابقه بیرون آورد و لائوتارو مارتینز را جایگزین او کرد. اما در نیمه دوم بازی لائوتارو که خودش به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود با تصمیم سرمربی نراتزوری جای خود را به آندره آ پینامونتی داد.آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)

ستاره آرژانتینی که بعد از این تصمیم بسیار عصبانی به نظر می رسید، در حالی که به کونته چشم غره می‌رفت زمین مسابقه را ترک کرد. او همچنین بعد از بیرون آمدن ضربه محکمی به بطری آب کنار زمین زد و نهایتاً خشم ادامه دار لائوتارو باعث شد که آنتونیو کونته نیز نسبت به این مسئله واکنش نشان دهد و یک تنش لفظی بین این دو نفر شکل بگیرد‌.

امروز اما رسانه های ایتالیایی گزارش کردند که لائوتارو از سرمربی خود و هم تیمی هایش بابت رفتار شب گذشته عذرخواهی کرده است.

گاتزتا دلو اسپورت گزارش کرد که لائوتارو بلافاصله از همه عذرخواهی کرده و امروز نیز قرار بود اینتری ها پس از ورزش در مرکز ورزشی این تیم باربیکیو بر پا کنند و لائوتارو شخصا مسئول باربیکیو باشد.

تصاویر منتشر شده از تمرین امروز نراتزوری نشان می دهد که بازیکنان اینتر با نوار کشی در زمین چمن رینگ بوکسی را مهیا کرده اند و لائوتارو و کونته در حالی که دستکش بوکس به دست دارند در دو سوی این رینگ منتظر آغاز مبارزه اند. روملو لوکاکو، مهاجم اینتر، نیز در میانه زمین مثل مجریان اینجور مسابقات مشغول به معرفی دو مبارز حاضر در رینگ است.

آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)آشتی‌کنان کونته و لائوتارو در رینگ بوکس (عکس)

جو خوب اردوی اینتر و شوخی و خنده بازیکنان و همچنین کونته نشان می دهد که هیچ تنش و دلخوری بین لائوتارو مارتینز و سرمربی این تیم باقی نمانده است.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آلمان شب گذشته پس از تساوی ۲-۲ برابر مجارستان به دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ صعود کرد.

3 ساعت پیش

ایران مقابل آلمان از شانس صعود برخوردار بود، اما انگار ماموریت این تیم بعد از غلبه بر آمریکا به اتمام رسیده بود.

4 ساعت پیش

نادر فریادشیران گفت: ایران با آقای ویرا در پلی‌آف دو مساوی و یک باخت داشت و اصلا نبرد. تیم ما اگر اینجوری بود سرمان را می‌بریدند. 43 بازی در تیم ملی بودیم 3-4 باخت بیشتر نداشتیم.

4 ساعت پیش

ایران مقابل آلمان از شانس صعود برخوردار بود، اما انگار ماموریت این تیم بعد از غلبه بر آمریکا به اتمام رسیده بود.

9 ساعت پیش

آلمان شب گذشته پس از تساوی 2-2 برابر مجارستان به دور یک هشتم نهایی یورو 2020 صعود کرد.

11 ساعت پیش

گل دوم پرتغال در مسابقه سوم رقابت های مرحله گروهی رقابت های جام ملت های آسیا، این ستاره فوتبال دنیا را بالاخره پس از سال‌ها گلزنی به رکورد علی دایی رساند.

12 ساعت پیش

آخرین اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان زنان ایران پیش از سفر به تاجیکستان، از پایان هفته جاری آغاز خواهد شد.

20 ساعت پیش

سوئد در دیداری تماشایی موفق شد با نتیجه ۲-۳ لهستان را مغلوب کرد.

دیروز

روزنامه آاس ساعتی پیش خبر از برنامه محرمانه خوان لاپورتا داد؛ تشکیل زوج سوپر رویایی مسی-رونالدو در بارسلونا.

دیروز

گل دوم پرتغال در مسابقه سوم رقابت های مرحله گروهی رقابت های جام ملت های آسیا، این ستاره فوتبال دنیا را بالاخره پس از سال‌ها گلزنی به رکورد علی دایی رساند.

دیروز

فرانسه با تساوی 2-2 برابر پرتغال صدرنشین شد و تیم فرناندو سانتوس هم به عنوان تیم سوم صعود کرد.

دیروز

کریستیانو رونالدو با زدن دو ضربه پنالتی به رکورد تاریخی علی دایی رسید.

دیروز

سنگربان باتجربه تیم فولاد با درخشش خود مانع از گلزنی مهاجم نفت MIS از روی نقطه پنالتی شد.

پریروز

امید ابراهیمی و علی کریمی دو بازیکن سابق استقلال که به رویای دور از دسترس هواداران این تیم برای بازگشت تبدیل شده اند، مشغول انجام تنیس فوتبال شدند.

پریروز

سنگربان باتجربه تیم فولاد با درخشش خود مانع از گلزنی مهاجم نفت MIS از روی نقطه پنالتی شد.

2 روز پیش

بیشتر...