خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

رئیس هیات نظارت خراسان رضوی: مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸ ۱۵ ایسنا

رئیس هیات نظارت خراسان رضوی: مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸:۱۵

ایسنا/خراسان رضویرئیس هیات نظارت بر انتخابات خراسان رضوی از مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸:۱۵ خبر داد.

محمدکمال سرویها در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تا نزدیک ساعت ۱۸:۱۵ تعداد یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر در کل استان در انتخابات شرکت کردند، بنابراین میزان مشارکت در کل استان بر اساس آخرین آمار، حدود ۳۶ درصد است. تا آخر زمان انتخابات، از نرخ مشارکت دوره قبل فراتر خواهیم رفت.

وی افزود: هم چنین آخرین آمار مشارکت در مشهد نیز حاکی از حضور حدود ۷۵۰ هزار نفر است، بنابراین تا کنون نرخ مشارکت در مشهد حدود ۳۰ درصد بوده است.

رئیس هیات نظارت در خراسان رضوی عنوان کرد: پیش‌بینی ما مشارکت ۶۰ درصدی در استان است و امیدواریم تا پایان رای‌گیری، این رقم محقق شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

موسسه آمریکایی «استاندارد اند پورز» در تازه‌ترین ارزیابی خود، رتبه اعتباری بلندمدت اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد و چشم‌انداز آتی آن را نیز "منفی" ارزیابی کرد.

2 ساعت پیش

فقط خواستیم به طراحان گشت جدید ارشاد بگوییم که از تاریخ عکس اول و این عکس آخر، هنوز دو ماه نگذشته و از 22 بهمن نیز کمی بیش از دو ماه رد شده است. در این فاصله، احکام اسلام تغییر کرده یا قانون مملکت؟!

2 ساعت پیش

هویج منبع خوبی از فیبر محلول است که می‌تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کند. هم چنین، هویج سرشار از بتاکاروتن، آنتی اکسیدان و ویتامین «آ» است که می‌تواند از شما در برابر بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی محافظت کند.

2 ساعت پیش

در کل، نوشتن و دور انداختن احساسات منفی می‌تواند یک ابزار مفید برای مدیریت خشم در شرایط استرس‌زا باشد. این روش ساده، ارزان و قابل دسترس است و می‌تواند به افراد کمک کند تا آرامش بیشتری را تجربه کنند.

2 ساعت پیش

در پی رأی‌گیری در شورای امنیت برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل، آمریکا به عنوان تنها مخالف، قطعنامه مذکور را وتو کرد.

2 ساعت پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از سریال نون خ 4 وقتی سلمان گم شده است را مشاهده میکنید.

1 ساعت پیش

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته برابر سرخپوشان می‌بینند.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان سیا هشدار داد که اگر کمک‌های تسلیحاتی به اوکراین نرسد، این کشور تا پایان سال در جنگ شکست خواهد خورد.

2 ساعت پیش

پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود نماینده فرانسه به مرحله بعدی بسته شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...