ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ما به همراه تیم ملی به کانادا نمی آییم ورزش سه

کد خبر : 1825724 |02 خرداد 1401 ساعت 10:16 |13,331 بازدید |2دیدگاه

پاسخ مشترک دایی و کریمی به استیلی

ما به همراه تیم ملی به کانادا نمی‌آییم

تیم ملی بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال در نخستین بازی دوستانه خود در شهر ونکوور کانادا به مصاف تیم ملی این کشور می‌رود.

به گزارش "ورزش سه"، حمید استیلی – مدیر تیم ملی برای این سفر از چند همبازی قدیمی خود به طور رسمی دعوت کرد تا در این سفر در کنار تیم ملی باشند و با انتقال تجربیات خود به ملی‌پوشان در مسیر آماده‌سازی به تیم ملی کمک کنند و به نوعی زمینه را برای حضور شایسته تیم ملی در جام جهانی 2022 دوحه مهیا نمایند. دراین بین خداداد عزیزی دعوت رسمی فدراسیون فوتبال برای همراهی تیم ملی در سفر به ونکوور را قبول کرده اما علی دایی و علی کریمی، دعوت حمید استیلی برای حضور در اردوی تیم ملی و همراهی ایران در سفر به کانادا را نپذیرفتند اما در صحبت های دوستانه‌ای که با حمید استیلی داشتند برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردند.

این اتفاق با حضور حمید استیلی در راس کادر مدیریتی تیم ملی ممکن است در سفرهای آتی تیم ملی هم رخ داد. پیش از این مهدی مهدوی کیا به عنوان مدیر فنی فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی حضور پیدا می کرد و گپ و گفت دوستانه‌ای هم بارها در اردوی تیم ملی با اسکوچیچ داشت و حتی نظرات فنی خود را هم به سرمربی انتقال می‌داد. به باور حمید استیلی حضور چهره‌های شاخص و قدیمی تیم ملی در اردوی تیم ملی می توانند باعث انتقال تجربیات از نسل گذشته به نسل فعلی تیم ملی شود و رهنمودهای آنها می تواند به تیم ملی و بازیکنانش برای نتیجه‌گیری کمک کند. به خصوص بازیکنانی چون خداداد عزیزی، علی دایی، علی کریمی و ... که جزو مفاخر فوتبال ایران هستند و حضور در جام جهانی را هم تجربه کرده اند.

به هر صورت پاسخ علی دایی و علی کریمی به دعوت حمید استیلی نه بود. اما می توان به این نکته صریحا اشاره کرده این دو چهره فوتبالی در یکی دو سال اخیر همواره از تیم ملی حمایت کرده اند و در آستانه جام جهانی هم این رویه را ادامه خواهند داد؛ عدم حضور آنها در اردوی تیم ملی برای سفر به کانادا بیشتر یک موضوع شخصی است.

تیم ملی ایران
علی دایی
علی کریمی
حمید استیلی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علی دایی با بیان اینکه برای نتیجه گیری در جام جهانی نباید دچار توهم شویم، حضورش در تیم ملی به جای «اسکوچیچ» را رد کرد و گفت: چند بار وزارت ورزش به من پیشنهاد شد ولی خودم نخواستم وزیر شوم.

13 ساعت پیش

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معضل نقل و انتقالات را «مدیربرنامه‌ها» معرفی کرد.

13 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت: قرار است امشب جلسه مهمی بین مصطفی آجورلو و وریا غفوری در باشگاه استقلال برگزار شود.

13 ساعت پیش

رئال مادرید آماده است تا رقابت نزدیکی را با لیورپول برای جذب جود بلینگام، ستاره انگلیسی، در تابستان سال آینده داشته باشد.

13 ساعت پیش

لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فصل گذشته فولاد با عقد قراردادی یک ساله به مس رفسنجان پیوست.

13 ساعت پیش

فوتبال ایران در گذشته یک بار قانون سقف قرارداد برای بازیکنان تیم های لیگ برتری را تجربه کرد. تجربه ای که اصلا خوب نبود و در نهایت منجر به لغو آن شد.

13 ساعت پیش

رسانه اماراتی از علاقه مندی سرمربی ایرانی اتحاد کلباء برای جذب مهاجم استقلال خبر داد.

13 ساعت پیش

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی، از مدیران بارسلونا خواسته که روند جذب او را تسریع ببخشند.

13 ساعت پیش

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ابراز خرسندی از حضور دارنده 3 مدال المپیک در رأس فدراسیون تکواندو ایران از افزایش همکاری های دو جانبه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

13 ساعت پیش

بیشتر...