خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرق گلستان اعلام شد ایسنا

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرق گلستان اعلام شد

ایسنا/گلستانبا پایان یافتن فرآیند شمارش آرا، ستاد انتخابات استان گلستان نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه را اعلام کرد.

با اعلام ستاد انتخابات استان گلستان و پس از شمارش آرای مردم در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه شرق استان شامل شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه آقای "سید نجیب حسینی" به عنوان منتخب مردم شریف این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شد.

بر این اساس سیدنجیب حسینی با کسب بیش از ۵۳ هزار رای بالاتر از عبدالکریم رجبی، غلام‌محمد پقه و اسرافیل وزیری بیشترین رای را از مردم حوزه انتخابیه شرق استان گلستان کسب و به دلیل عبور از حد نصاب ۲۰ درصد آرا مستقیما وارد مجلس شورای اسلامی شد.

سید نجیب حسینی پیش از این نیز یک دوره به عنوان منتخب مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشته و در یک دوره نیز پس از شهادت نمایندگان گلستان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری در زمان باقیمانده از دوره نمایندگی با رای مردم نماینده شرق گلستان در مجلس بوده است.

وی مسئولیت‌های خطیری از جمله در دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و همچنین مدیرکل حوزه وزیر کشور را در کارنامه دارد.

به گزارش ایسنا؛ مردم استان گلستان با غیرت و همیت مثال‌زدنی ضمن حضور حماسی در پای صندوق‌های رای مشارکت بالغ بر ۵۴ درصد را ثبت و درج کردند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک خانواده اسرائیلی پس از 6 ماه متوجه شده است که مقامات این رژیم به جای جنازه فرزندشان، یک عروسک را دفن کرده‌اند.

1 ساعت پیش

فقط خواستیم به طراحان گشت جدید ارشاد بگوییم که از تاریخ عکس اول و این عکس آخر، هنوز دو ماه نگذشته و از 22 بهمن نیز کمی بیش از دو ماه رد شده است. در این فاصله، احکام اسلام تغییر کرده یا قانون مملکت؟!

3 ساعت پیش

هویج منبع خوبی از فیبر محلول است که می‌تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کند. هم چنین، هویج سرشار از بتاکاروتن، آنتی اکسیدان و ویتامین «آ» است که می‌تواند از شما در برابر بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی محافظت کند.

2 ساعت پیش

در پی رأی‌گیری در شورای امنیت برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل، آمریکا به عنوان تنها مخالف، قطعنامه مذکور را وتو کرد.

3 ساعت پیش

موسسه اعتبارسنجی بین‌المللی «استاندارد اند پورز» در گزارشی رتبه اعتباری رژیم اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد.

1 ساعت پیش

پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود نماینده فرانسه به مرحله بعدی بسته شد.

3 ساعت پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از سریال نون خ 4 وقتی سلمان گم شده است را مشاهده میکنید.

2 ساعت پیش

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته برابر سرخپوشان می‌بینند.

3 ساعت پیش

رئیس سازمان سیا هشدار داد که اگر کمک‌های تسلیحاتی به اوکراین نرسد، این کشور تا پایان سال در جنگ شکست خواهد خورد.

3 ساعت پیش

بیشتر...