خبرآنلاین |
1 ماه پیش

آمریکا اطلاعات انتقال احتمالی تسلیحات چین به روسیه را منتشر می کند خبرآنلاین

آمریکا اطلاعات انتقال احتمالی تسلیحات چین به روسیه را منتشر می‌کند

ایسنا نوشت: وال استریت ژورنال نوشت: دولت بایدن در حال بررسی انتشار اطلاعاتی است که معتقد است نشان می دهد چین در حال بررسی است که آیا برای حمایت از جنگ روسیه در اوکراین تسلیحاتی ارائه کند یا خیر.

ایالات متحده و اروپا فکر می کنند که چین ممکن است فقط چیزی را که روسیه در جنگ از دست داده دوباره تامین کند و لزوما تسلیحات پیشرفته ارائه نکند.

بر اساس این گزارش، این اقدام پس از یک سری پیام‌ها پشت درهای بسته به چین برای عدم ارسال تسلیحات به روسیه در نظر گرفته شده است که با هشدار رسمی روزهای اخیر پایان یافت.

اگرچه گزارش شده است که ایالات متحده اطلاعاتی در اختیار دارد که چین قصد دارد تسلیحات را به روسیه منتقل کند، اما هنوز مشخص نیست که چین چه نوع تسلیحاتی را تحویل خواهد داد.

روز جمعه، شورای امنیت سازمان ملل متحد یک سال پس از حمله روسیه به اوکراین جلسه‌ای برگزار می کند و آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا قرار است سخنرانی کند. هنوز مشخص نیست که او در مورد چین صحبت خواهد کرد یا خیر.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، ایالات متحده و اروپا فکر می کنند که چین ممکن است فقط چیزی را که روسیه در جنگ از دست داد دوباره تامین کند و لزوماً سلاح های پیشرفته ارائه نکند.

311311#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بسیاری از ستاره های هالیوود برای دستیابی به شهرت و موفقیت از لذت های زندگی خانوادگی دست می‌کشند.

2 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

2 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

2 روز پیش

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

2 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

2 روز پیش

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

2 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

بیشتر...