خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

اهدا ۷۰ تبلت توسط خیرین اسدآبادی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت  - ایسنا

اهدا ۷۰ تبلت توسط خیرین اسدآبادی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت <br><br>

ایسنا/همدانمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباداز اهدا ۷۰ تبلت و گوشی توسط خیرین این شهرستان به دانش‌آموزان بی بضاعت خبر داد.

حمزه عبدکوند پنجشنبه ۲۵ دی ماه در شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اجرای طرح مؤمنانه در فضای مجازی برای همکاری و جذب خیرین هر بیشتر برای خرید تبلت و گوشی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت، افزود: با استفاده از ظرفیت فضای مجازی طرح آجر به آجر را نیز به  کمک خیرین در بحث نوسازی مدارس را می‌توان قوت بیشتری بخشید.

وی در ادامه با بیان اینکه اولویت واگذاری فضاهای مازاد ساختمان‌های آموزش‌و پرورش در روستاها در اختیار دهیارها و شوراهای اسلامی برای استفاده در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اداری با رعایت قوانین  در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد، خاطر نشان کرد: در بحث بهره‌برداری اقتصادی از املاک آموزش و پرورش توسط آموزش‌و پرورش در حال حاضر دو پرونده مربوط به بهره‌برداری اقتصادی دو آموزشگاه مجتمع خلیج فارس و مهدیه به شهرداری ارائه شده که در این رابطه تا پایان سال باید تعیین تکلیف شوند .

عبدکوند خاطرنشان کرد: اجرای بند "د" تبصره ۹ قانون بودجه الزام قانونی و تکلیف قانونی دارد و تا پایان این قانون برنامه باید انجام شود  که در همین رابطه  برای بهره‌برداری اقتصادی این دو آموزشگاه با یک جلسه اختصاصی با حضور ادارات ذی‌ربط تشکیل شود.

وی در ادامه با اشاره به هفته شوراهای آموزش‌و پرورش  از ۲۴  تا ۳۰ دی ماه سال‌جاری، تصریح کرد: در  ارزشیابی‌های صورت گرفته شهرستان در سطح استان شورای آموزش و پرورش اسدآباد  از جایگاه  مطلوب و خوبی برخودار است . 

رییس اداره آموزش و پرورش اسدآباد هم گفت: ۳۵ روستای اسدآباد در رابطه با اینترنت دارای مشکل بود که توسط مخابرات شهرستان مشکلات این روستاها برطرف شد و در حال حاضر ۱۰ روستا به دلیل زیرساخت‌ها  در شهرستان دارای مشکل هستند.

انتهای پیام#‌اخبار
منبع: خبرگزاری ایسنا


تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز اعلام شد خرید و فروش حواله خودروی «تارا» به فهرست ممنوعه سایت دیوار اضافه شده است.

1 دقیقه پیش

نفرات رزرو برندگان فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله یازدهم بر روی وبسایت ایران خودرو قرار گرفت.

2 دقیقه پیش

مشهد-دبیر جشنواره شعر کودک و نوجوان رضوی گفت: پیش بینی می کنیم امسال مخاطبان استقبال خوبی از شرکت در این جشنواره داشته باشند.

6 دقیقه پیش

واحدهای پلیس نظامی روسیه تأمین امنیت تردد در بزرگراه ام-4 در سوریه که مسیرهای تجاری سه استان مهم این کشور را به هم متصل می‌کند، را برعهده گرفته و به نیروهای دولتی سوریه در این زمینه کمک خواهند کرد.

14 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باندی که به صورت گسترده در سطح کشور و در پوشش میوه فروشی اقدام به ۲۰ میلیارد کلاهبرداری از ۲۰۰۰ نفر کرده بودند

یک ربع پیش

در نشست بررسی لایحه بودجه 1400، آورده کمیسیون تلفیق و اعتبارات در نظر گرفته شده برای سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

مربی تیم استقلال به بحث درگیری بین صمد مرفاوی و عاف غلامی واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا طرح دقیقه آخری دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا برای خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و عراق را بازنگری می کند.

نیم ساعت پیش

وستون مک‌کنی با درخششی که در تورین داشته موجب علاقه مندی یوونتوس برای دائمی کردن قراردادش شده است.

نیم ساعت پیش

حسن ذاتی کیخا گفت: تعدادی از واحدهای صنعتی کنارک مورد پایش قرار گرفتند و برای واحدهای آلاینده اخطارهای زیست محیطی صادر شد.

نیم ساعت پیش

محمد جواد جامعی گفت: با شیوع ویروس منحوس کرونا، تهیه و توزیع کمک های مومنانه یکی از اولویت های گروه های جهادی خواهران سازمان بسیج مداحان در سیستان وبلوچستان بوده است.

نیم ساعت پیش

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه در حال حاضر زنگ خطر آغاز پیک چهارم بیماری به صدا درآمده است، گفت: در شرایط فعلی تنها راه مهار بیماری کووید-۱۹ واکسیناسیون است؛ اما باید همه دنیا به تدریج واکسینه شوند تا زندگی به حالت عادی بازگردد.

نیم ساعت پیش

میلاد باقری گزینه تازه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی محسوب می‌شود و احتمالا راهی این تیم شود.

نیم ساعت پیش

صادق زیباکلام نوشت: مخالفان پیوستن ایران به FATF معمولا پشت یکسری تعابیر، الفاظ و اصطلاحات فنی و مرتبط با تجارت بین‌المللی و اقتصادی پناه می‌گیرند و با طرح این اصطلاحات، سعی می‌کنند تا مخالفتشان را با پیوستن ایران به FATF توجیه کنند .

نیم ساعت پیش

آفتاب یزد نوشت: مصطفی میرسلیم، نماینده تهران در مجلس، در واکنش به سخنان سخنگوی دولت در مورد عدم فیلتر اینستاگرام، در حساب توییتری خود نوشت: «‌این چه خفتی است که سخنگوی دولت مدعی شده اینستاگرام یک میلیون شغل در کشور آفریده است؟ عدم خودباوری تا چه حد؟!»

نیم ساعت پیش