خبرگزاری تسنیم |
5 روز پیش

محموله بزرگ سوخت قاچاق در سواحل خلیج فارس کشف شد اخبار هرمزگان اخبار استانها تسنیم Tasnim


محموله بزرگ سوخت قاچاق در سواحل خلیج فارس کشف شد

فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف و توقیف محموله بزرگ سوخت قاچاق به میزان ۵۶۸ هزار و ۵۸۰ لیتر از نوع گازوئیل در سواحل خلیج فارس خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازبندرعباسبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین دهکی در تشریح این کشفیات اظهار داشت: مرزبانان هرمزگان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در آب‌های بندرعباس و سیریک، بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: مرزبانان پس از بررسی مناطق، 8 فروند شناور حاوی 568 هزار و 580 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را در حوزه استحفاظی خود کشف کردند.

قاچاق سوخت از مرزهای آذربایجان‌غربی کاهش یافته است
381 هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرعباس کشف شد
29 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک کامیون در میناب کشف شد

فرمانده مرزبانی هرمزگان ارزش محموله سوخت قاچاق کشف شده رابنابر اظهار نظر کارشناسان بیش از 305 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: در همین رابطه 18 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار دهکی با تاکید بر برخورد جدی با قاچاقچیان، گفت: نیروهای مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی‌دهند قاچاقچیان در هیچ نقطه‌ای از مرزهای ایران اسلامی احساس امنیت و آرامش کنند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند، عده ای سودجو منافع ملی را به خطر بیندازند و به تولید کالاهای اساسی کشور ضربه بزنند.

انتهای پیام/864/ی#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-یارانه مرداد ماه امشب واریز می‌شود : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-رییس جمهور: امروز تولید مساله اصلی کشور است : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-سوادکوهی سومین طلایی کشتی آزاد در قونیه : :

نیم ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه برای توسعه منطقه‌ای استان‌ها باید مناطق را قوی و اختیارات را به استان ها منتقل کنیم گفت: تفویض اختیارات به استان ها زمینه ای را ایجاد می کند تا بهترین تصمیمات گرفته شود بنابراین در این وزارتخانه تفویض تعداد زیادی از اختیارات را آغاز کرده‌ایم.

نیم ساعت پیش

تیم ملی ب والیبال ایران در دومین مسابقه خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی موفق به شکست پاکستان شد تا صعود این تیم به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر مسابقات والیبال مردان قطعی شود.

نیم ساعت پیش

پس از تاکید ویژه رییس‌جمهوری مبنی بر پیگیری حق آبه هیرمند و مامور کردن وزرای امورخارجه و نیرو برای تحقق این مهم، وزیر نیرو در صدر هیاتی متشکل از نماینده ویژه رییس جمهوری در امور افغانستان، ۲ معاون وزیر، ۲نماینده مجلس و ۲ مدیرکل به کابل سفر کرد.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از ۸۴۷ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور به بهره برداری رسیده است و رشد خوبی در این زمینه داشته ایم.

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/ معاون رئیس‎ جمهور: نماینده خبرنگاران در دولت برای رفع مشکل مسکن آنها هستم : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-رییس جمهور وارد کرمان شد : :

نیم ساعت پیش

بیشتر...