شهرآرانیوز |
1 سال پیش

تشکری: جنگ اصلی والیبال با ژاپن است هنوز نمی دانم چرا خط خوردم شهرآرانیوز

تشکری: جنگ اصلی والیبال با ژاپن است|هنوز نمی دانم چرا خط خوردم
بازیکن سابق تیم ملی نعتقد است رقابت اصلی والیبال ایران در المپیک با ژاپن است.

گروه ورزش/شهرآرانیوز،آرمین تشکری بازیکن سابق تیم ملی والیبال که در سه دوره لیگ جهانی بازی کرده است و فصل پیش نیز یک دوره طلایی داشت، در باره حریفان تیم ملی در المپیک می‌گوید: برخلاف برخی تصورات که فکر می‌کنند ما در گروه آسان قرار داریم، باید بگویم که المپیک شرایطی متفاوت‌تر از لیگ ملت‌ها دارد. لهستان نایب قهرمان جهان و ایتالیا هم که با توپ پر می‌آید. اما اعتقاد شخصی من بر این است که جنگ اصلی ما با ژاپن خواهد بود. ژاپنی‌ها که والیبالی ماشینی را تجربه می‌کنند تمام تلاش خود را به کار خواهند برد تا تیم ما را شکست دهد. از قضا سیستم بازی تیم هم دستخوش تغییرات شده اند، بنابراین از نظر من اعتباری خیلی مهم است که ما به تیم ژاپن نبازیم.
سرعتی زن سابق تیم ملی والیبال اضافه کرد: تیم ما جوانان با تجربه خوبی دارد که در کنار سعید معروف و موسوی می‌توانند از پتانسیلی که دارند به خوبی بهره ببرند و می‌دانند که نهایت آرزوی هر ورزشکاری عضویت در تیم ملی و رسیدن به بازی‌های المپیک است و همین امر به آن‌ها انگیزه مضاعفی می‌دهد.

تشکری که در اوج آمادگی به یک باره از تیم ملی خط خورد، در این باره می‌گوید: هنوز هم نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاده است، اما این را بگویم که در کنار موسوی دو جوان خوب با تجربه مانند مسعود غلامی و علی اصغر مجرد در پست سرعتی حضور دارند که از نگاه من آماده هستند و خوب بازی می‌کنند.
تشکری درباره حضورش در این فصل لیگ برتر می‌گوید: من دیگر پیکانی شدم، اما از ترکیه و لهستان هم پیشنهاداتی داشته ام که لهستانی‌ها یک ایتالیایی را جایگزین من کردند و ترکیه هم قسمت نشد. 

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید
#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اعلام می دارد پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مقتدر و مصمم اطلاعاتی‌، امنیتی و انتظامی با قاطعیت به تفرقه افکنی ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهد داد.

6 ساعت پیش

برخی والدین به اشتباه تصور می‌کنند که در آموزش تربیت‌جنسی کودکان(با هدف خود مراقبتی و پیشگیری از آزار جنسی )، به کنش و عملکرد جنسی پرداخته و همین موضوع باعث بیداری جنسی و ایجاد سوالات مکرر در ذهن کودکان می‌شود. در صورتی که در تربیت‌جنسی کودکان نیازی به ورود به مسئله کنش جنسی نیست چراکه اساسا کودکان(به‌ویژه قبل از سن پیش دبستانی) به این آموزش نیاز ندارند.

6 ساعت پیش

در حالی که افراطیون مدعی اصلاحات با سواری گرفتن از برخی سلبریتی‌ها، سرگرم کامجویی سیاسی هستند، یک روزنامه اصلاح‌طلب تأکید کرد مردم رنگ به رنگ شدن و مُلون مزاجی این سلبریتی‌ها را جدی نمی‌گیرند.

5 ساعت پیش

روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود با اشاره به مصاحبه تلویزیونی رئیس جمهور نوشت:با آقای رئیس‌ جمهور هم‌عقیده هستیم که «اعتراض هیچ اشکالی ندارد، اما باید جلوی اغتشاش را گرفت» ولی سؤال اینست که مردم چگونه اعتراضات خود را مطرح کنند که عده‌ای از اقدام آنها سوء‌استفاده ننمایند و آن را به اغتشاش تبدیل نکنند؟

6 ساعت پیش

تحلیل جمعیتی تجمعات اخیر نشان می‌دهد که بیش از ۹۰ درصد بازداشت شدگان نوجوان تجمعات اخیر به صورت دوست دختر - دوست پسری در اغتشاشات حاضر شده بودند.

6 ساعت پیش

منابع آگاه در در ائتلاف اوپک پلاس به رویترز گفتند که رایزنی‌های اعضای اوپک پلاس در خصوص کاهش سطح تولید در نشست پنجم اکتبر بر کاهش بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون بشکه در روز متمرکز شده است که هدف آن حمایت از بازار خواهد بود.

6 ساعت پیش

صفحات نخست روزنامه های امروز چاپ لندن را مشاهده می‌کنید.

7 ساعت پیش

سخنگوی سابق وزارت خارجه در کافه خبر خبرآنلاین با تاکید بر لزوم اصلاح ساختارها در وزارت خارجه و مسائل اقتصادی گفت: معتقدم ظرف سال های گذشته در روابط دوجانبه خود ضربه خوردیم. چون تقسیم بندی کار در وزارت خارجه با این ساختار غلط است. نه معاونت اقتصادی یک تنه می تواند همه روابط را تنظیم کند و نه معاونت سیاسی یک تنه می تواند همه روابط دوجانبه را تنظیم کند.

7 ساعت پیش

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: شهادت تعدادی از نیروهای نظم و امنیت و جان باختن تعدادی از مردم زاهدان درپی حمله تروریستی به پاسگاه و بیمارستان را تسلیت می‌گویم.

6 ساعت پیش

بیشتر...