ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

آخرین وضعیت سیلوا: مصدومیت دوری از تمرین ورزش سه

آخرین وضعیت سیلوا: مصدومیت و دوری از تمرین

برخلاف برخی شایعات، رافائل سیلوا به دلیل آسیب دیدگی در تمرین امروز استقلال غایب بوده است.

آخرین وضعیت سیلوا: مصدومیت و دوری از تمرین

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان و اعضای کادر فنیاستقلالخود را برای دیدار بعدی از هفته بیست و چهارم رقابت‌هایلیگ برترو جدال مقابل شمس آذر آماده می‌کنند. آبی پوشان که تاکنون توانسته‌اند صدر جدول رده‌بندی را حفظ کنند، در روزهای اخیر با برخی حواشی و شایعات روبرو شده‌اند.

امروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه مدافع برزیلی آبی‌ها به دلیل تنش و درگیری، توسط جواد نکونام کنار گذاشته شده است. پس از غیبت رافائل سیلوا در تصویر دسته جمعی بازیکنان استقلال که به مناسبت دویستمین بازی روزبه چشمی برای آبی‌ها گرفته شده بود، این شایعه مطرح گردید که به دلیل درگیری ایجاد شده توسط سیلوا در رختکن تیم و پس از دیدار برابر آلومینیوم، او توسط نکونام از حضور در تمرینات منع شده است.

1875267

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این موضوع صحت نداشته و یکی از اعضای کادر فنی استقلال در گفتگو با ورزش سه ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که رافائل سیلوا دچار آسیب دیدگی شده و حتی حضور او برای دیدار مقابل شمس آذر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این بازیکن تحت نظر کادر پزشکی در حال انجام کارهای درمانی است تا بتواند به بازی بعدی آبی‌ها برسد.

مصدومیت سیلوا به پیش از دیدار برابر آلومینیوم برمی‌گردد و این بازیکن به همین دلیل نتوانست در بازی برابر تیم اراکی به میدان برود و این شایعه مطرح گردید که تنش‌های ایجاد شده توسط مدافع برزیلی باعث شده از تیم کنار گذاشته شود که این موضوع صحت ندارد.

در شرایطی که استقلال برای حفظ رتبه نخست جدول رده‌بندی و ادامه رقابت برای کسب قهرمانی است تلاش می‌کند روزهای آرام و بدون حاشیه‌ای را سپری کند و حتی جواد نکونام نیز در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم به نوعی از تعامل با مدیریت باشگاه خبر داده بود اما باز هم یک شایعه دیگر پیرامون آبی‌ها مطرح گردید که توسط کادر فنی استقلال تکذیب شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در این سه بازی تدارکاتی با برزیل به بهترین هماهنگی برسد.

۱ هفته پیش

سهیل مهدی و خداداد افشاریان خیلی محترمانه از سمت‌های خودشان برکنار شدند.

۱ هفته پیش

یازده بازیکن آلومینیوم اراک برای تقابل با چادرملو ادرکان مشخص شد.

۱ هفته پیش

جلسه امروز فدراسیون سوارکاری با استاندار گلستان برگزار شد.

۱ هفته پیش

استوری علیرضا بیرانوند سوال بزرگی را برای من ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

فیلمی از زمین فوتبال زیبا در ترکیه که مورد توجه کاربران قرار گرفته است را مشاهده می کنید. منبع: viral vids

۱ هفته پیش

در پی اتفافات اخیر در باشگاه مس رفسنجان، خداداد افشاریان و سهیل مهدی از ریاست کمیته داوران و کمیته مسابقات استعفا کردند.

۱ هفته پیش

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

سرمربی تیم ملی امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر برزیل برگزار خواهد کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...