ورزش سه‌ |
6 روز پیش

پدیده ایران در المپیک: آماده بازگشت قوی به تیم ملی ورزش سه

کد خبر : 1866649 |05 بهمن 1401 ساعت 10:24 |7.9K بازدید |0دیدگاه

پدیده ایران در المپیک: آماده بازگشت قوی به تیم ملی

میثم صالحی توانسته دوباره بهترین فرم خود را به دست بیاورد.

پدیده ایران در المپیک: آماده بازگشت قوی به تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، با وجود این که تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک توکیو عملکرد ناامید‌کننده‌ای داشت و حتی نتوانست از مرحله گروهی مسابقات نیز عبور کند، میثم صالحی پدیده ما در این تورنومنت بود. این ستاره جوان بازیکن مورد علاقه ولادیمیر آلکنو محسوب می شد و در رقابت های المپیک و البته قبل‌تر از آن لیگ ملت‌ها عملکردی تحسین برانگیز داشت.

همین عملکرد عالی میثم صالحی باعث شد او مورد توجه چند تیم خوب اروپایی قرار بگیرد اما در نهایت تصمیم به حضور در لیگ لهستان و باشگاه اولشتین گرفت. با این وجود ستاره والیبال ایران خیلی زود دچار بدشانسی شد و از ناحیه کتف آسیب دید تا فصل برای او به اتمام برسد.

میثم صالحی در ماه‌های اخیر ریکاوری خود را با وسواس خاصی پشت سر گذاشت اما در نهایت نتوانست جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کند تا بدشانسی‌های او تکمیل شود.

1732478

این دریافت کننده قدرتی تیم ملی تصمیم گرفت در این فصل در لیگ ایران به کار خود ادامه دهد و برای باشگاه شهداب یزد به میدان می رود. صالحی در اوایل فصل از فرم خوب خود دور بود اما رفته رفته به آمادگی کامل رسید و حتی در دیدار اخیر شهداب مقابل راه یاب ملل مریوان با کسب 15 امتیاز از این حیث بهترین بازیکن تیمش بود تا نشان دهد که به آمادگی کامل رسیده و آماده بازگشت قدرتمند به تیم ملی است.

تیم ملی والیبال ایران
میثم صالحی
والیبالوالیبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...