خبرگزاری میزان |
3 روز پیش

فرماندار چابهار: شرایط سرمایه گذاری در بندر بین المللی چابهار فراهم است resize

رحمدل بامریدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اهمیت جذبسرمایه‌گذاریداخلی و خارجی در بندربین‌المللیچابهار گفت: تکمیل زیرساخت‌ها و انبارهای بندر شهید بهشتی را در دست اقدام داریم.

ویبابیاناینکه انبار سوخت نیز توسط بخش خصوصی در حال احداث است، افزود: ایجاد صنایع تبدیلی در مناطق آزاد، احداث زیرساخت‌های پرورش میگو و ماهیان صید در قفس در حوزه گواتر، بندر بریس وپسابندرنیز در دست اجرا قرار دارد.

فرماندار چابهاربابیاناینکه در حوزهساخت‌وسازنیز احداث مجتمع‌های ساختمانی توسط بخش خصوصی در حال اجراست، گفت: در حوزه کشاورزی هم مجوز تشکیل چند مرغداریصادرشدهوکارهایاجرایی آن در دست انجام است.

بامری با اشاره به اینکه در حوزه شیلات نیزسرمایه‌گذارانیدرایجادفناوری پرورش ماهی، میگو و انواع صید دریایی در حال کار هستند، گفت: اکثرسرمایه‌گذارانبخش خصوصی از داخل کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های ماهان و گل گهر سیرجانازجملهشرکت‌هایی هستند که در بندر چابهارسرمایه‌گذاریکرده‌اند، گفت: جذبسرمایه‌گذارخارجی، از برنامه‌های کلی نظام است وقطعاًجذبسرمایه‌گذارخارجی با ضوابط قانونی کشور مدنظر ماست؛ زمینه برایسرمایه‌گذاریدر حوزه‌های مختلف در بندر بین‌المللیچابهار فراهم است.

 

  • بیشتر بخوانید: 
  • فرماندار چابهار: روزانه حدود ۲ هزار نفر در این شهرستان واکسن دریافت می‌کنند

 

انتهای پیام/ #‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه انحصار در واردات نهاده‌های دامی را قبول نداریم گفت: امسال بیش از ۹۱ شرکت، نهاده‌های دامی وارد کشور کردند.

3 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

4 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

5 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در 24 مهر اعلام شد برای مشاهده لینک اسامی فروش فوق العاده ایران خودرو به سایت تیتربرتر مراجعه کنید.

6 ساعت پیش

سهام عدالت در معاملات امروز بورس و با قرار گرفتن شاخص کل بر مدار صعودی، بخشی از ضرر و زیان‌های خود را جبران کرد و ارزشش با رشد ۲.۵ درصدی همراه شد.

6 ساعت پیش

با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد امروز، قیمت طلا و سکه در بازار امروز روند افزایشی داشتند.

6 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه بازار سرمایه برای بازار بدهی و فروش اوراق توضیحات جدیدی را بیان کرد.

6 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی با سود یک درصد از آبان 1400 اعلام شد.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به ریاست معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش در تهران برگزار شد.

6 ساعت پیش

نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مهر ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۲ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با ۴۶ درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» ۸۲.۹ درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت.

8 ساعت پیش

بیشتر...