خودروتک |
۱ هفته پیش

رییس فدراسیون در آغوش جنجالی ترین فرد این روزهای فوتبال ایران عکس

رییس فدراسیون در آغوش جنجالی ترین فرد این روزهای فوتبال ایران + عکس

پس از حمله های بی رحمانه به تیم ملی فوتبال ایران، امروز فضای تمرین تیم از سوی خبرنگاران حاضر در دوحه، مثبت ارزیابی شد.

فوتبالایرانجدا ازجامعهما نیست. حرف ها و بحث های احساسی؛ گاهی اوقات کینه توزی های کودکانه و خیلی وقت ها پچ پچ های عجیب و غریبانه... مشخص نیست درفوتبالچه می‌خواهیم و به دنبال چه چیزهایی هستیم.

روزی کهمهدی تاجاز کارلوس کی‌روش مجددا برای حضور درفوتبال ایراندعوت کرد،شبکه های اجتماعیدر کشورمان به حالت انفجار رسید. تاج به مدیری محبوب تبدیل شد؛ کی‌روش بیش از همیشه کامنت مثبت گرفت اما ناگهان با یک تلنگر...

حالا پس از تمام هجمه های ناباورانه علیهتیم ملی فوتبالایران، بازیکنان و شخص کی‌روش، همه نگاه ها بهبازیسرنوشت ساز با ولز است.

امروزرئیس فدراسیونفوتبال به تمرینتیم ملیرفت و کلی با کارلوس کی‌روش گرم گرفت و خوش و بش کرد.

به نظر می‌رسد، فضای تیم ملی مثبت است و امیدواریم فردا شاهد یک فوتبال زیبا و نتیجه خوب در بازی با ولز باشیم...


خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

 بی.‌بی.سی، رسانه وابسته به دستگاه سلطنتی انگلیس گزارش داده مردم در بخش‌هایی از شهر کاردیف، پایتخت ولز مجبور شده‌اند برای مدیریت هزینه‌ها به خوردن غذای حیوانات خانگی رو بیاورند.

10 ساعت پیش

«یلدا و چله» به‌عنوان نوزدهمین عنصر میراث‌فرهنگی ناملموس کشورمان به صورت مشترک با افغانستان به ثبت جهانی رسید.

7 ساعت پیش

در گزارش زیر به بررسی خودروهایی پرداختیم که با ۳۰۰ میلیون تومان می‌توان خرید.

8 ساعت پیش

روسای جمهور آمریکا و فرانسه بعد از دیدار با یکدیگر بیانیه مشترکی مشترک کرده و در بخشی از آن درباره تحولات ایران اظهارنظر کردند.

10 ساعت پیش

جام جهانی قطر - سامورایی آبی شگفتی دیگری در این دوره از رقابت‌ها آفرید و به‌عنوان صدرنشین گروه مرگ جام جهانی 2022 به یک‌هشتم نهایی رسید.

9 ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول(مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی) عملی شد تا بازیکنان روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند.

10 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال آلمان با قرار گرفتن در جایگاه سوم گروه E جام جهانی قطر از دور رقابت‌ها کنار رفت.

9 ساعت پیش

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز نظام سلطه و رسانه های دروغگو که سخنگوی جبهه استکبار هستند و نیز فریب خوردگان از پیشرفت کشور ناراحت هستند.

8 ساعت پیش

رئیس کل بانک مرکزی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم وضعیت مطلوبی در تامین منابع ارزی در ماه‌های آینده داشته باشیمو به نظر می رسد این اضهار نظر به معنی ثبات نسبی قیمت دلار طی ماه های باقی مانده از سال 1401 باشد.

8 ساعت پیش

بیشتر...