بیتوته |
2 ماه پیش

بیوگرافی مایکل سرا بازیگر خواننده آمریکاییمایکل سرا بازیگر و خواننده آمریکایی

مایکل سراخواننده و بازیگر آمریکایی در تاریخ ۷ ژوئن ۱۹۸۸به دنیا آمد. مایکل سرا حرفه خود به عنوان بازیگر را با بازی در فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک شروع نمود. وی بیشتر برای بازی در مجموعه تلویزیونی پرورش شکست‌خورده و فیلم‌های خیلی بد، جونو و اسکات پیلگریم در برابر دنیا شناخته‌ می‌شود.مایکل سرابرای بازی در تئاتر قهرمان لابی نامزد جایزه تونی دریافت کرد.

چکیده ای از بیوگرافی مایکل سرا

نام: مایکل آستین سرا

تاریخ تولد: ۷ ژوئن ۱۹۸۸ ‏

محل تولد: برمپتون، کارلایل، کانادا

ملیت: کانادا

زمینه فعالیت: سینما

حرفه: بازیگر، خواننده، کمدین

بیوگرافی مایکل سرا

مایکل سرا متولد ۷ ژوئن ۱۹۸۸در انتاریو یک هنرپیشه و موسیقی‌دان کانادایی می باشد. او کار خود را به عنوان یک بازیگر کودک شروع نمود و با صداپیشگی شخصیت برادر خرس در برنامه تلویزیونی کودکان خرس‌های برنزتین و به تصویر کشیدن چاک باریس جوان در اعترافات یک ذهن خطرناک در سال 2002 پرداخت. مایکل سراپسر لیندا کاکمن و لوئیجی سرا، یک تکنسین است. پدرش سیسیلی (ایتالیایی) و مادرش اصالتی ایرلندی، هلندی، اسکاتلندی و انگلیسی دارد.

مایکل سرا بیشتر به خاطر بازی در شخصیت های حساس و کمی عصبی روی صفحه معروف است. سرا با آغاز کار خود در سن هشت سالگی در یک تجارت ، در چندین پروژه کوچک و همچنین صفحه نمایش بزرگ شرکت کرد. او برای بازی در نقش 'جورج مایکل بلوث' در مجموعه تلویزیونی 'توسعه دستگیر شده' محبوب است. وی همین طور برای نقش های اصلی خود در فیلم های کمدی مثل 'Juno' ، 'Superbad' ، 'Youth in Revolt' شناخته می شود.

و لیست پخش بی نهایت Nick amp; Norah.' از دیگر نقش های معروف او می توان به 'Scott Pilgrim' در فیلم 'Scott Pilgrim vs. the World' و نسخه اغراق آمیز خود در فیلم 'This Is the End' اشاره نمود.مایکل سرا به جز بازیگر بودن ، همین طور نوازنده است. وی روی آلبومی با عنوان 'True That' کار نموده است. وی عضوی از گروهی به نام 'The Good Goodbye' است و در کنار کلارک دوک برنامه اجرا می کند.

مایکل سراهمین طور به عنوان نوازنده تور باس در گروه راک 'Mister Heavenly' شرکت نموده است. مهارت های Cera تعداد نامزدی ها و جوایز را برای او به همراه داشته است. چشمان درشتش ، مهارت های عالی بازیگری و صدای درخشان او کافی بوده تا مخاطب در کمترین زمان جذب او شود!

فعالیت مایکل سرا

مایکل سرا حرفه خود به عنوان بازیگر با بازی در فیلم اعترافات یک ذهن خطرناک در سال۲۰۰۲ شروع نمود. مایکل سرابیشتر برای بازی در مجموعه تلویزیونی پرورش شکست‌خورده در سال های ۲۰۱۹-۲۰۰۳ و فیلم‌های خیلی بد در سال ۲۰۰۷، جونو سال ۲۰۰۷ و اسکات پیلگریم در برابر دنیا در سال۲۰۱۰ شناخته‌می‌شود. او همین طور صداپیشه نقش دیک گریسون/رابین در فیلم لگو بتمن در سال ۲۰۱۷ و بری در سوسیس پارتی سال۲۰۱۶ است. مایکل سرابرای بازی در تئاتر قهرمان لابی سال ۲۰۱۸ نامزد جایزه تونی دریافت کرد.

ازدواج مایکل سرا

از ازدواج مایکل سرا اطلاعی در دست نیست.

جوایز و دستاوردهای مایکل سرا

- در سال 2004 ، مایکل سرا برای بازی در 'توسعه دستگیر شده' برنده 'TV Land Future Classic Award' شد.

- در سال 2007 ، بازی وی در 'جونو' باعث افتخاراتی از 'انجمن منتقدان فیلم شیکاگو' و همچنین 'انجمن منتقدان فیلم آستین' شد. در حالی که او سابقه افتخار او را در بخش 'امیدوار کننده ترین مجری' انجام داد ، دومی وی را تحت عنوان گروه 'جایزه دستیابی به موفقیت'. در همان سال ، او برای بازی در 'Superbad' یک 'جایزه هنرمند دستیابی به موفقیت' دیگر از 'انجمن منتقدان فیلم آستین' را از آن خود کرد.

فیلم‌شناسی

فیلم

- اعترافات یک ذهن خطرناک

- خیلی بد

- جونو

- اسکات پیلگریم در برابر دنیا

- این آخرشه

- سوسیس پارتی

- فیلم لگو بتمن

- گلوریا بل

- بین دو سرخس

تلویزیون

- پرورش شکست‌خورده

- ورونیکا مارس

- سیمپسون‌ها

- کمدی بنگ! بنگ!

- توئین پیکس

تصاویر مایکل سرا

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...