خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

کلنگ احداث ساختمان پلیس راه زرند_ یزد به زمین زده شد - ایسنا

کلنگ احداث ساختمان پلیس راه زرند_ یزد به زمین زده شد

ایسنا/کرمانبا حضور مسئولین کشوری، استانی و محلی کلنگ زنی احداث ساختمان اصلی، محوطه سازی و رمپ خروجی و ورودی پلیس راه زرند_یزد، امروز انجام شد.

به گزارش ایسنا، طی مراسمی با حضور معاون فنی و اجرایی و احمد جمشیدی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان کلنگ احداث ساختمان اصلی، محوطه سازی و رمپ خروجی و ورودی پلیس راه زرند_یزد به زمین زده شد.

معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در این مراسم با بیان اینکه مهم ترین مسیر ترافیکی از بنادر جنوبی به مرزهای شرقی کشور از مسیر زرند_راور می گذرد، تاکید کرد: با احداث این پروژه، ضریب ایمنی ترافیکی حجم بالای ترانزیت و حمل و نقل بار درون و برون شهری زرند افزایش چشمگیری می یابد. 

"خداداد مقبلی" افزود: با توجه به اینکه زرند یک شهرستان معدنی، صنعتی و باغداری است، حجم بالایی از بار معادن پابدانا و تولیدات کارخانجات صنعتی قطران، همچنین  محصولات باغداری پسته از طریق جاده های این شهرستان به سمت جنوب و بندر عباس حمل می شود، علاوه بر این در بخش حمل ونقل مسافر نیز آمار قابل توجهی مسافر بوسیله ناوگان حمل ونقل مسافربری جاده ای از مرکز استان و جنوب کشور به استان  یزد و بعضا  خراسان جنوبی از این مسیر تردد می کنند.

وی تصریح کرد: با احداث و راه اندازی پلیس راه زرند _ یزد نظارت بیشتری بر حمل ونقل کالا و مسافر در منطقه خواهیم‌داشت و شاید  مهمترین مزیت آن کنترل دقیق تر ناوگان باری است که مواد معدنی را حمل نموده  و با  حمل اضافه تناژ ضربات قابل توجهی به ساختمان راههای برون شهری وارد می نمایند.

"مصطفی آیت الله موسوی" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان هم با اشاره به گستره و پهناوری وسیع استان کرمان و متاسفانه پایین بودن شاخص و رتبه استان کرمان نسبت به استاندارد هر 1000 کیلومتر وجود یک پاسگاه پلیس راه در سطح کشور، از دستور کار قرار گرفتن احداث 10 پاسگاه پلیس راه در سطح استان کرمان خبر داد.

انتهای پیام#‌اخبار
منبع: خبرگزاری ایسنا


تبلیغات

مطالب مرتبط

ابتلای مهرداد میناوند به کرونا و شرایط وخیم او همه را نگران کرده است.

6 ساعت پیش

در سایه بیخیالی و حرف های متناقض و بی عملی مسئولان، قیمت تخم مرغ به رغم مازاد تولید درکشور از چند ماه پیش به شدت بالا رفته و همچنان قصد پایین آمدن ندارد اما مسئولان مرتب از کاهش قیمت ها می گویند.

6 ساعت پیش

آلفابت اعلام کرد پروژه اینترنت بالنی« لون» را تعطیل می کند. مدیر ارشد اجرایی شرکت نیز دلیل این امر را عدم کاهش هزینه ها برای توسعه یک کسب وکار بلند مدت اعلام کرد.

6 ساعت پیش

دکتر لطفی پزشک معالج مهرداد میناوند می‌گود که وضعیت اکسیژن او باثبات شده و امیدواری درباره روند درمانش افزایش یافته است.

6 ساعت پیش

بر اساس قانون در صورت ورود جراحات به سر و صورت، باید دیه پرداخت شود که مقدار آن مشخص است.

6 ساعت پیش

سرمربی رئال مادرید به کووید 19 مبتلا شد.

6 ساعت پیش

در ۲۴ ساعت گذشته (جمعه سوم بهمن ماه ۹۹)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸ نفر نیز در این مدت، بستری شدند.

7 ساعت پیش

یک مرد عربستانی با فریب همسر اولش ادعا کرد دچار بدهی سن�

7 ساعت پیش

صادرات نفت عراق به هند سال میلادی گذشته رشد حدود دو رقمی داشت و کمک کرد عنوان بزرگترین صادرکننده نفت به هند در سال ۲۰۲۰ را حفظ کند اما اگر برجام توسط بایدن احیا شود و نفت ایران به بازار برگردد، ممکن است برای حفظ رشد مشابه در سال ۲۰۲۱ به مشکل بربخورد.

8 ساعت پیش

بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان نزولی شدند.

8 ساعت پیش

محسن تنابنده، بازیگر معروف کشورمان با انتشار این پست ط�

8 ساعت پیش

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه در تکمیل و شروع بکارِ شورای قیمت گذاری تعلل کنیم به ضرر کشاورزان و تولید محصولات کشاورزی است.

8 ساعت پیش

3 نفر در فنوج توسط افراد مسلح ناشناس به قتل رسیدند. فرما

8 ساعت پیش

رئیس کل بانک مرکزی از روند رو به رشد وضعیت اقتصادی کشور

8 ساعت پیش

مدیری که ماهانه 33 میلیون تومان حقوق بگیرد و مالیات حقوقش بیش از دو برابر دستمزد یک کارگر باشد، چه درکی از خط فقر و حقوق 2 تا 3 میلیون تومانی یک خانوار کارگری با هزینه های سرسام آور دارد؟

9 ساعت پیش