خبرگزاری تسنیم |
4 روز پیش

وزیر ارشاد در مشهد مقدس: مدیریت جدید فرهنگی مطالبه قاطبه اهالی فرهنگ هنر کشور است اخبار خراسان رضوی اخبار استانها تسنیم Tasnim


وزیر ارشاد در مشهد مقدس: مدیریت جدید فرهنگی مطالبه قاطبه اهالی فرهنگ و هنر کشور است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مدیریت جدید فرهنگی در کشور مطالبه قاطبه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در کشور است، آنان به‌خاطر اینکه در حوزه‌های مختلف جامعه دغدغه‌مند هستند، انتظار تغییر در این زمینه را دارند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهدمقدس، محمد مهدی اسماعیلی امروز در حاشیه همایش سراسری اساتید و نخبگان دانشگاهی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان نمایندگان حوزه فرهنگی موظف هستیم این تغییر را اعمال کنیم و هیچ هراس و نگرانی از توطئه‌های دشمنان در این مسیر نداریم.  

وی افزود: در مدیریت فرهنگی نیاز به ریل‌گذاری جدید است، این سیاستگذاری در حوزه مدیریت فرهنگی باید مبتنی بر قوانین و نظام هنجاری کشور باشد، انحرافاتی در این مسیر بوده و نیازمند اصلاح آن هستیم و همه اینها طبیعی است.  

اسماعیلی عنوان کرد:مدیریت جدید فرهنگی در کشور مطالبه قاطبه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در کشور است، آنان بخاطر اینکه در حوزه‌های مختلف جامعه دغدغه‌مند هستند، انتظار تغییر در این زمینه را دارند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: حکمرانی فرهنگی را در نظام جمهوری اسلامی مطابق با اولویت‌های گام دوم انقلاب در قالب برنامه تحولی روزآمد و روز شمار انجام خواهیم کرد.

دفاع وزیر ارشاد از تصمیم سازمان سینمایی برای توقیف «برادران لیلا»
وزیر ارشاد: فیلم سینمایی «برادران لیلا» مطابق قانون توقیف شد
وزیر ارشاد: در دولت مردمی نهضت بازگشت به مساجد را در همه استان‌ها پیگیری خواهیم کرد

اسماعیلی گفت: در حوزه مدیریت فرهنگی امروز اتکا بر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که متشکل از جوانان فرهنگی و انقلابی است، ما نیز از این جریان استفاده می‌کنیم چرا که پیشران تحول در حکمرانی فرهنگی، نیروهای جوان و انقلابی هستند و سیاست قطعی وزارتخانه نیز استفاده از این جوانان است.

انتهای پیام/281/ی#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فیلمی از چند ایده کاربردی در زمان اسباب کشی، منتشر شده است.

1 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به حضور مربی جدید دروازه‌بان‌ها در این تیم واکنش نشان داد.

2 ساعت پیش

در قدیم به دلیل نبود تنوع در مواد شوینده و دیر به دیر حمام رفتن و چربی زدایی قوی تاید، شستن موها با تاید یا پودر لباسشویی رواج زیادی داشت، ولی با وجود تنوع بسیار زیاد شامپوهای تولید شده برای شستشوی موها، آیا شستن موها با تاید برای سلامت موها و پوست سر کار درستی است؟

1 ساعت پیش

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد دبی در تیر ماه به شرح جدول زیر است؛ 8

1 ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: فکر می‌کنیم بازگشت متقابل به برجام، در راستای منافع ایالات متحده و شرکایمان است. یک توافق بر روی میز، پیش روی ایران است و بستگی به ایران دارد که بخواهد آن را بپذیرد یا نه.

1 ساعت پیش

منابع معتبر انگلیسی از جدایی پتر چک از باشگاه چلسی خبر دادند.

2 ساعت پیش

رئیس مرکز پزشکی عالی فیفا در تهران (ایفمارک) به عنوان هماهنگ کننده پزشکی مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر انتخاب شد.

3 ساعت پیش

میشائیل رشکه، مدیر سابق بایرن مونیخ اذعان داشت که سادیو مانه در سال ۲۰۱۴ مورد توجه این باشگاه قرار گرفته بود.

1 ساعت پیش

نشست سازشکاران با اسرائیل یا همان نشست نقب امروز دوشنبه در منامه پایتخت بحرین برگزار شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...