خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

عکس هایی از زندگی روزمره ایسنا

عکس هایی از زندگی روزمره

آلینا تریفان یک عکاس جوان است که در شفیلد، انگلستان مستقر است و بیشتر به امور روزمره زندگی به عنوان سوژه برای عکاسی توجه دارد. او در پروژه اخیر خود سفری به گذشته و تصاویری که در دوران نوجوانی ثبت کرده، داشته تا موارد جدیدی را کشف کند.

به گزارش خبرنگار بخش تجسمی ایسنا، شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که دوربین را گرفته و آماده عکس گرفتن از درختی باشید که همیشه در مسیرِ خود با آن مواجه می‌شوید. در همین حال از خود می‌پرسید: من چرا از درختی که هر روز در زندگی روزمره‌ام با آن مواجه می‌شوم، عکس می‌گیرم؟

پاسخ روشن است. شاید هم با نگاهی به پروژه‌یِ آلینا تریفان روشن‌تر هم باشد. او که در پروژه اخیرِ خود مطلقا روزمرگی را سوژه عکاسی قرار داده، نشان می‌دهد معیاری که برای عکاسی باید مورد توجه قرار گیرد، زیبایی بصری است، حتی اگر سوژه‌ای که با آن مواجه هستیم، از جنسِ زندگیِ روزمره باشد.

در ادامه تصاویرِ این هنرمند را مشاهده می‌کنید:

 

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

عکس هایی از زندگی روزمره

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی از آغاز فرایند تحت پوشش بیمه قرار گرفتن رانندگان تاکسی جدید خبر داد و گفت: این فرایند شروع شده و فایل‌ها در دست تبادل است. کار مرحله به مرحله پیش می‌رود، باید فهرست‌ها پالایش و افراد جدید از سوی همان مبادی ذی‌صلاح برای بیمه معرفی شوند. 

10 ساعت پیش

یک متخصص تغذیه گفت: کم‌کاری تیروئید به حالتی گفته ‌می‌شود که بدن به اندازه‌ کافی هورمون تیروئید تولید نمی‌کند.

10 ساعت پیش

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه فعالیت های مدیریت شهری در این دوره مردم محور است، گفت: بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیازهای مردمی صورت خواهد گرفت و کارشناسان مربوط باید در این راستا نیازسنجی کنند.

10 ساعت پیش

تهران - دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.

9 ساعت پیش

مجری پرحاشیه «سمت خدا» پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت.

10 ساعت پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر با حمایت از اغتشاشات در ایران، از بررسی تحریم های جدید علیه تهران خبر داد.

9 ساعت پیش

سیستم جدید اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برای پرداخت جوایز تور، رکابزنان ایرانی را با مشکل مواجه می‌کند.

10 ساعت پیش

بر اساس اعلام رییس اداره سلامت گوش و شنوایی دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت، در جهان ۴۷۰ میلیون نفر درگیر اختلالات شنوایی و در ایران ۳ تا ۵ درصد جمعیت درگیر این اختلال هستند، این درحالیست که برقراری ارتباط ناشنوایان در مواقع حساس با تلفن‌های ضروری مانند ۱۱۵، ۱۲۳ یا ۱۱۰ و... همواره از چالش‌های آنها به شمار می‌رود تا جایی که اکنون اگر ناشنوایی نیازمند صحبت با اورژانس باشد، به تنهایی نمی‌تواند با اورژانس ارتباط بگیرد و باید از افراد شنوا کمک گیرد.

9 ساعت پیش

محیط‌بانان و جنگلبانان در شرایط کمبود امکانات با متخلفان صید و شکار و قاچاقچیان چوب مواجه می‌شوند و با چالش‌های حقوقی دست به گریبان هستند؛ چالش‌هایی که بر عملکرد آنان می‌تواند تاثیرگذار باشد.

9 ساعت پیش

بیشتر...