خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

اعلام برنامه های هفته پژوهش مراکز فرهنگی هنری کانون خوزستان ایسنا

اعلام برنامه‌های هفته پژوهش مراکز فرهنگی و هنری کانون خوزستان

ایسنا/خوزستانبرنامه‌های چهاردهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش مراکز فرهنگی هنری کانون خوزستان اعلام شد.

به گزارش ایسنا، چهاردهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش مراکز فرهنگی هنری کانون خوزستان با اجرای ۴۷ عنوان ویژه‌برنامه در مراکز ثابت و سیار استان با شعار «مساله‌شناسی کودک و نوجوانان، افق روشن آینده» اجرا می‌شود.

برنامه‌های هفته پژوهش با نواختن زنگ پژوهش شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۰ در مرکز شماره یک اهواز و هم‌زمان در سایر مراکز کانون استان آغاز می‌شود.

نشست مجازی «بررسی عناصر خیال در اشعار قیصر امین‌پور» ویژه مربیان، رابطین آفرینش‌های ادبی و اعضای انجمن‌های ادبی استان و نشست حضوری «تأثیر ادبیات بر خوانش اثر هنری» ویژه مربیان علاقه‌مند و اعضای انجمن هنرهای تجسمی از برنامه‌های این هفته است.

نشست تخصصی «بررسی تأثیر آموزش تئاتر بر یادگیری مهارت‌های زندگی در دوره کودکی و نوجوانی» که به صورت حضوری برای مربیان، کارشناسان، پژوهشگران، معلمان و اولیای تربیتی استان و از طریق فضای اسکای روم برای مربیان و کارشناسان علاقه‌مند سراسر کشور برگزار خواهد شد از دیگر برنامه‌ها است.

همچنین مربیان کتابخانه‌های سیار کانون خوزستان با اعزام به مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین به اجرای ویژه‌برنامه «سفر دانایی» خواهند پرداخت.

چهاردهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از ۱۹ تا ۲۸ آذر ۱۴۰۱ با شعار «مساله‌شناسی کودک و نوجوان، افق روشن آینده» در تمام مراکز استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...