فوتبالی |
2 ماه پیش

گزارش ویژه تراکتور تیمی که در همه پستها بازیکن خوب دارد بردیف پای تیمش ایستاده فوتبالی

گزارش ویژه/ تراکتور تیمی که در همه پستها بازیکن خوب دارد/ بردیف پای تیمش ایستاده!

گزارش ویژه/ تراکتور تیمی که در همه پستها بازیکن خوب دارد/ بردیف پای تیمش ایستاده!

پایگاه خبری فوتبالی - حالا همهتراکتوررا تحسین می کنند. تیمی که قربان بردیف سرمربی اش است و می شود گفت چشمها را خیره کرده است.

به گزارش فوتبالی، باید گفت انگیزه های ویژه قربان بردیف برای بازسازی و احیای تراکتور کم کم دارد جواب می دهد و این را می شود در چینش بازیکنان در همه جای زمین دید.

او که روی انتخاب همه بازیکنانش حساسیت ویژه ای به خرج می دهد در روزی که با یک‌ گل از سدپرسپولیسگذشت برای اولین بار از یک بازیکن جدید در ترکیبش استفاده کرد. بازیکنی که برای بازی کردنش خون دل زیادی خورد.

محمدرضا عباسیهافبک سابق فولاد، اوایل فصل جزو خریدهای ابتدایی علی خطیر نایب رییس سابق هیات مدیره باشگاه تراکتور برای این تیم بود.

او که بسیار زود به جمع سرخ‌پوشان ملحق شد و پیش فصل کاملی را زیر نظر بردیف سپری کرد اما در شش هفته ابتدایی لیگ برتر حتی در لیست هجده نفره تیمش هم قرار نمی‌گرفت تا از سکوها نظاره‌گر بازی ها باشد.

عباسی که به خاطر برخی موارد قراردادی، پس از قطع همکاری خطیر با باشگاه تراکتور، با مدیران کنونی این تیم اختلاف نظرهایی داشت، در تمرینات قرمزها به طور منظم شرکت داشت ولی حتی برای صدور کارت بازی او از سازمان لیگ توسط باشگاه اقدامی نشده بود.

شنیده شده مدیران تراکتور عقیده داشتند چون خطیر او را به تراکتور آورده بهتر است با او قرارداد نبندند!

البته بردیف سرمربی تراکتور هنوز از ماجرای جدایی خطیر دلخور است چرا که با خطیر رابطه خوبی داشت و تیم پیش از حضور بردیف بر اساس تلاش و انتخاب خطیر و گزارش هایی که خطیر به بردیف می داد بسته شده بود. کاری که خطیر در دوران حضورش دراستقلالبا استراماچونی انجام داد. البته زنوزی مالک باشگاه در این راه، ماجرا به بردیف و خطیر که نایب رییس هیات مدیره تراکتور بود اعتماد کرده بود.

با این حال حضور منظم و عملکرد خوب عباسی، هافبک سابق نکونام، نظر مثبت بردیف را به خود جلب کرد تا سرمربی ترکمن از مدیران باشگاه بخواهد که شرایط استفاده از این بازیکن مینابی را هر طور هست مهیا کنند.

درنهایت مدیران تراکتور در تعطیلات فیفادی و فرصت به دست آمده اقدامات لازم برای صدور کارت این بازیکن از سازمان لیگ را انجام دادند تا عباسی در دقایق انتهایی دیدار حساس تیمش در آزادی برای دقایقی اولین بازی فصل خود با پیراهن تراکتور را انجام دهد. بردیف پس از اینکهسعید واسعیرا در اختیار باشگاه قرار داد و این بازیکن را از تیمش خارج کرد، به نظر حساب ویژه‌ای روی این بازیکن باتکنیک هرمزگانی باز کرده و باید ببینیم در ادامه فصل شرایط برای وی چگونه خواهد بود.

درباره نحوه جدایی علی خطیر و استعفای علی خطیر از تراکتور هم باید به این نکته اشاره کرد که او به صورت جدی با مدیران تراکتور به اختلاف سلیقه در نحوه اداره تیم خورده بود. مدیران تراکتور سعی داشتند جدایی خطیر را در رسانه ها برکناری جلوه دهند اما چرا ادعای برکناری خطیر صحت ندارد؟

نایب رییس سابق هیات مدیره تراکتور – که مسئول نقل و انتقالات این باشگاه هم بود – بعد از رفتن سهرابی از تراکتور، از این تیم جدا شد.

پس از آن خبرهایی در رسانه ها منتشر شد که مدعی شدند که خطیر به خاطر عملکرد ضعیفش در فصل نقل و انتقالات، از تراکتور کنار گذاشته شده است. ادعایی که بعید است صحت داشته باشد.

نکته اول در رد این ادعا، همانطور که گفتیم هماهنگی کامل خطیر با قربان بردیف برای انتخاب نفرات جدید پیش از حضور بردیف دز تبربز بوده و قطعا بردیف کسی نیست که اجازه دهد، تیم خلاف میل او بسته شود و نمی‌توان گفت که خطیر نفرات بی‌کیفیت داخلی و خارجی را به تبریز آورده است. در هر حال کیفیت کنونی تراکتور و شکست دادن پرسپولیس تا بیخ دندان مسلح نشان می دهد که برای تراکتور تیم خوبی بسته شده است که در همه پستها بازیکن خوب دارد.

از طرف دیگر وقتی علی خطیر از تراکتور جدا شد، یکی از کانال‌های اصلی هواداری این تیم، همان موقع شدیدا در برابر این اتفاق موضع گرفت و نوشت که با رفتن خطیر، سر و کله دلال‌ها اطراف تیم پیدا می‌شود و ممکن است سرنوشت خوبی در انتظار بازیکنان جذب‌شده توسط خطیر نباشد!

در کل به نظر می رسد، بردیف با همه این ماجراها، پای تیمش ایستاده و می خواهد تراکتور این فصل یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر باشد.

1997#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن مغضوب مدیر اسبق استقلال بخشی از طلب خود را از آبی‌پوشان دریافت کرد.به گزارش فوتبالی، ارسلان مطهری که از ابتدای فصل پولی از باشگاه استقلال دریافت نکرده بود توانست بخشی از مطالبات خود را دریافت کند.در زمان مصطفی آجورلو مدیرا,ارسلان مطهری,استقلال,بازیکن

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی_‌ یک اشتباه از بازیکنان کافی بود تا رویای صعود به کابوس عدم صعود تبدیل شود.به گزارش فوتبالی، پورعلی گنجی، مدافعی که کی روش اعتقاد ویژه ای به او داشت، پس از فیکس شدن در پرسپولیس، دوباره به خط دفاعی تیم ملی بازگشت. بازگشت او امیدها ,تیم ملی ایران,مرتضی پورعلی‌گنجی,بازیکن

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- سید مجید حسینی مدافع خشن وجسور که با تکل های خطرناک باعث مصدومیت چند بازیکن شد.به گزارش فوتبالی، خیلی از عکس های دیدنی و منحصر به بازی های تیم ملی فوتبال ایران یک عضو ثابت داشت. کسی نبود جز سید مجید حسینی مدافع بچه خیابان نیروی ه,تیم ملی ایران,مدافع,سید مجید حسینی

17 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- کیفیت فنی پایین میلاد و اشتباه بزرگش روی گل پیروزی بخش آمریکا باعث شد کی روش او را به عنوان اولین بازیکن تعویض کند.به گزارش فوتبالی، عکس هایی از میلاد محمدی بازیکن تیم آا ک آتن باشگاهی که به حیاط خلوت لژیونرهای از رده خارج شده فو,تیم ملی ایران,میلاد محمدی,مدافع

17 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی_ مصدومیتی که بیرانوند را به فکر عمل جراحی انداخته است.به گزارش فوتبالی، علیرضا بیرانوند در بازی اول تیم ملی مقابل انگلیس، با برخورد بین خودش و سید مجید حسینی که می شود گفت به خاطر محاسبه اشتباه هر دو بازیکن، پیش آمد از ناحیه بینی ,سید حسین حسینی,دروازه بانان,علیرضا بیرانوند

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی-در روزهای گذشته رسانه‌های هلندی و یونانی مدعی شدند باشگاه پاناتیننایکوس یونان خواهان به خدمت گرفتن علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و تیم فاینورد هلند شده استیه گزارش فوتبالی، مدیر برنامه علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ای,پاناتیناکوس,علیرضا جهانبخش,احسان حاج‌صفی,میلاد محمدی

دیروز

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی انگلیس موفق شد در ورزشگاه البیت با نتیجه سه بر صفر تیم ملی سنگال را شکست دهد و بدین ترتیب صعود آسانی به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر داشته باشد.به گزارش فوتبالی، انگلیسی ها از همان ابتدا سوار بر بازی شدند و تو,تیم ملی انگلیس,جام جهانی 2022 قطر,تیم ملی سنگال,پیشنهاد سردبیر

15 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر مجموعه ورزشی تختی از خشک شدن چاه آب مجموعه ورزشی تختی تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر ۴۰ هکتار فضای سبز در تختی وجود دارد که اگر مشکل بی‌آبی در این مجموعه حل نشود با خشکسالی مواجه خواهد شد.                                 ب,ورزشگاه تختی تهران,حمیدرضا حسین‌پور

دیروز

بیشتر...