پیشروی ترامپ در ایالت های حساس آمریکا all tv logo

پیشتازی ترامپ در ایالت‌های حساس آمریکا
بین‌المللاروپا و آمریکا

براساس نظرسنجی روزنامه وال‌استریت‌ژورنال که با تمرکز بر اقتصاد و عملکرد جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا بود، مشخص شد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در رأی‌گیری که شامل نامزد‌های شخص ثالث و مستقل می‌شد، بین ۲ تا ۸ درصد در میان رأی‌دهندگان پنسیلوانیا، میشیگان، آریزونا، جورجیا، نوادا و کارولینای شمالی پیشتاز است.

طبق این گزارش، نتایج مذکور در رقابت تک به تک با بایدن مشابه بود.

براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، در ویسکانسین، هفتمین ایالتی که پیش‌بینی می‌شود رقابت انتخاباتی پنجم نوامبر نزدیک باشد، بایدن در میان چند نامزد با ۳ امتیاز جلو بود و در رقابت رودررو با ترامپ مساوی شد.

به گزارش رویترز، کمپین انتخاباتی بایدن با نگرانی‌های رای‌دهندگان در مورد اقتصاد ایالات متحده، علی‌رغم رشد مشاغل، هزینه‌های درمانی و افزایش تولید ناخالص داخلی بهتر از حد انتظار، دست و پنجه نرم می‌کند و این موضوعی است که اقتصاددانان و استراتژیست‌های سیاسی دموکرات را آزار می‌دهد.

در نظرسنجی وال‌استریت‌ژورنال، نظرات منفی نسبت به عملکرد شغلی بایدن حداقل ۱۶ درصد و بیش از ۲۰ امتیاز در چهار ایالت، بیشتر از دیدگاه‌های مثبت است. ترامپ تنها در یکی از هفت ایالت - آریزونا - رتبه شغلی نامطلوبی برای دوران حضور خود در کاخ سفید کسب کرد.

این نظرسنجی نشان داد که ترامپ از نظر ۴۸ درصد از پاسخ‌دهندگان آمادگی جسمانی و روانی بهتری برای این شغل دارد، در حالی که این نظرسنجی برای بایدن ۲۸ درصد بود.

نظرسنجی مذکور از ۴۲۰۰ رای - ۶۰۰ رای در هر یک از هفت ایالت - از ۱۷ تا ۲۴ مارس انجام شد. حاشیه خطای آن مثبت یا منفی ۱.۵ درصد برای نمونه کامل و ۴ امتیاز برای نتایج در هر ایالت محاسبه شد.

منبع: ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللاروپا و آمریکا#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

یک ربع پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران با تخصیص 4675 ربع سکه، 1016 نیم سکه و 1527 تمام سکه به پایان رسید.

یک ربع پیش

جنبش مقاومت اسلامی حماس کشف گورهای دسته جمعی در بیمارستان شفا در غزه را نشانگر ارتکاب جنایات جنگی و ضدبشری در حق فلسطینیان بدست اشغالگران اسرائیلی خواند.

یک ربع پیش

هلند در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تعطیلی ۲ روزه سفارت خود در تهران به دلایل ایمنی، سفارت خود را بار دیگر بازگشایی می‌کند.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی حمله موشکی بامداد یکشنبه ایران به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را فقط بخشی از توانمندی نظامی جمهوری اسلامی دانست.

یک ربع پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که اولین حراج امسال بود با تخصیص ۴۶۷۵ ربع سکه، ۱۰۱۶ نیم سکه و ۱۵۲۷ تمام سکه به پایان رسید.

یک ربع پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

یک ربع پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کاهش ۳۸ درصدی تصادفات و تلفات جاده‌ای و درون شهری استان در روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته خبر داد. 

نیم ساعت پیش

بیشتر...