ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

هواداران رئال دست به کار شدند: امباپه در GTA ورزش سه

هواداران رئال دست به کار شدند: امباپه در GTA!

هواداران رئال مادرید ورود کیلیان امباپه به رئال مادرید را در بازی GTA 5 شبیه‌سازی کردند.

هواداران رئال دست به کار شدند: امباپه در GTA!

به گزارش "ورزش سه"، احتمالا در تاریخ فوتبال هیچ انتقالی به اندازه پیوستنکیلیان امباپهبهرئال مادریدجنجالی و خبرساز نشده است. در دو سال اخیر، این موضوع بالاتر از سایر وقایع در دنیای فوتبال خبررسانی شده و هدف حدس و گمان قرار گرفته است.

به هرجال به نظر می رسد این ستاره فرانسوی از هر زمانی به تیم مادریدی نزدیک‌تر است. این فصل قرارداد کیلیان باپاری سن ژرمنبه پایان می‌رسد و ممکن است سریال "امباپه" به پایان برسد.

این داستان طولانی به دلیل حواشی زیاد پیرامونش باعث شده که مطالب زیادی در مورد آن ساخته شود، چه در رسانه‌های خبری سنتی و چه در شبکه‌های اجتماعی که حساب‌های کاربری با محتوای طنز در آنها فعال‌تر هستند. کاربر اینستاگرام مشهور "id7kun" در یکی از این اقدامات پا را فراتر گذاشته و ورود فوق ستاره فرانسوی به رئال مادرید در GTA 5 را شبیه‌سازی کرده است.

1993623
1993624
1993625

در این ویدئو، کیلیان با خداحافظی با دوستش در پی‌اس‌جی، اشرف حکیمی، سفرش به مادرید را شروع می‌کند و با کیف خود در خیابان‌های لوس سانتوس قدم می‌زند. در حین راه رفتن با کارلو آنچلوتی، فلورنتینو پرز، اورلین شوآمنی و وینیسیوس رو به رو می‌شود که از او دعوت می‌کنند تا سوار ماشینشان شود و همه با هم ورود او را جشن می‌گیرند.

بدون شک خنده‌دارترین قسمت این است که امباپه در حالی که پیراهن رئال مادرید را پوشیده است، روی ماشین در حال حرکت فلورنتینو می‌رقصد که وینیسیوس کمک راننده آن و شوآمنی در حال نواختن پیانو روی صندوق عقب است.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

نیم ساعت پیش

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از ۳۹ بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

نیم ساعت پیش

اولی هوینس با حضور در دادگاه به اتهامات فساد مالی در جام ‏جهانی 2006 پاسخ داد و گفت در فسادهای صورت‌گرفته هیچ نقشی ‏نداشته است.

نیم ساعت پیش

باشگاه اورتون که برای دومین بار در این فصل به کسر امتیاز محکوم ‏شده رسما علیه این حکم فرجام‌خواهی کرد. ‏

نیم ساعت پیش

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

نیم ساعت پیش

روبن نوس، ستاره پرتغالی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت نماینده امارات را شکست ‏خواهد داد.‏

نیم ساعت پیش

نوجوان پرسپولیسی که حافظ کل قرآن است امروز در محل تمرین تیم محبوبش حضور داشت.

نیم ساعت پیش

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که ژابی آلونسو پیشنهاد این باشگاه را رد نکرده و تنها خواستار تمرکز روی برنامه‌هایش در بایرلورکوزن شده است.

نیم ساعت پیش

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

نیم ساعت پیش

بیشتر...