شناسایی از بین بردن ۷۰ نقطه حادثه خیز در کرمان all tv logo

شناسایی و رفع ۷۰ نقطه حادثه‌خیز در کرمان
کرمانکرمان

سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی ۲۸ شهریور ماه در شورای راهبری کاهش تصادفات استان کرمان گفت: طی سال جاری ۶۰ درصد مصوبات شورای ترافیک این استان به مرحله اجرایی رسیده که نشان از همیاری و همکاری اعضا بوده و پیش‌بینی ما بر این است که تا انتهای سال، بیش از ۷۰ درصد مصوبات اجرا شوند.

او افزود: جمعا در ۲۳ شهرستان استان کرمان، ۱۰۵ جلسهشورای ترافیکاز سوی فرمانداران اجرا شده که بیشترین تعداد جلسات را سیرجان و بافت با ۶ مورد و کمترین جلسه را شهربابک و فاریاب با دو مورد داشته اند.

موسوی،نقاط حادثه‌خیزدرون شهری را در سال ۱۴۰۱، ۱۳۹ نقطه دانست و گفت: ۷۰ نقطه حادثه‌خیز استان یعنی ۵۱ درصد نقاط حادثه‌خیز شهر‌ها رفع شدند و ۶۹ نقطه باقیمانده که طبق برنامه دوساله بوده و باید رفع و به اتمام برسد.

معاون عمرانی استاندار کرمان تصریح کرد: سال جاری ۶۹ نقطه حادثه‌خیز شناسایی و در دستور کار داشته‌ایم که ۳۳ نقطه رفع شده و ۳۶ نقطه در حال اجراست.

موسوی در خصوص وضعیت ناوگان حمل و نقل استان نیز گفت: ۳۹۲ دستگاه اتوبوس درون شهری فعال و ۱۸۶ دستگاه اتوبوس فرسوده داریم که باید از رده خارج شوند و متوسط سنی اتوبوس‌ها ۱۶ سال است.

او اظهار داشت: در حوزه تاکسی‌های درون شهری مجموعا ۷ هزار و ۴۴ دستگاه فعال و ۵ هزار و ۵۹۱ دستگاه فرسوده است که باید جایگزین شوند.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گام نخست توسعه میدان گازی توس در شمال‌شرق کشور با هدف تولید روزانه 3 میلیون مترمکعب گاز طبیعی آغاز شد.

1 دقیقه پیش

ووشوکار کشورمان گفت: بازی‌های سنگین و رقیبان بسیار خوبی داریم و چین رقیب اصلی ما است.

1 دقیقه پیش

سرمربی تیم فوتبال اینتر چندان از آماری که با کسب پنجمین برد متوالی در فصل جاری سری A در کارنامه تیمش ثبت شد؛ هیجان‌زده نیست.

1 دقیقه پیش

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: از همان لحظات اولیه وقوع آتش سوزی باغ شریعت اردبیل دستور بررسی علل وقوع حادثه صادر شده و با عاملین حادثه برخورد قانونی و بدون اغماض می‌شود.

2 دقیقه پیش

بعد از چراغ سبز "بایدن" برای تحویل موشک‌های دوربرد به اوکراین فشارها بر صدر اعظم آلمان برای تحویل موشک‌های کروز به این کشور هم افزایش می‌یابد.

1 دقیقه پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران اگر دست از پا خطا کنند و حماقت و شرارتی از آن‌ها علیه نظام اسلامی سر بزند، پاسخ قاطعی از نیروی زمینی ارتش دریافت خواهند کرد.

2 دقیقه پیش

تیم فوتبال امید ایران با برتری مقابل مغولستان به عنوان صدرنشین گروه خود راهی مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو چین شد.

2 دقیقه پیش

سرمربی تیم ملی شطرنج کشورمان، امتیاز دادن پرهام مقصودلو در نخستین دیدارش در بازی‌های آسیایی هانگژو را غافلگیرکننده توصیف کرد.

1 دقیقه پیش

سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: انتظارمان از بازیکنان بالاتر از این حرف‌ها بود و تیمی که می‌خواهد روی سکو برود، باید فکر بزرگ‌تری داشته باشد.

2 دقیقه پیش

بیشتر...