اقامت بیش از ۴٠ هزار مسافر در کمپ های نوروزی شهرداری بوشهر all tv logo

‎سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری خبر داد:
اقامت بیش از ۴٠ هزار مسافر در کمپ‌های نوروزی شهرداری بوشهر
بوشهربوشهر

مختار کرمی با بیان اینکه در این ایام پرکار، شهرداری بوشهر با تمام توان در خدمت شهروندان و مسافران نوروزی بود، خاطرنشان کرد: در ایام نوروز همکاران شهرداری‌های مناطق، کنترل و نظارت، آتش‌نشانی، سدمعبر، فضای سبز، نیرو‌های پسماند، سازمان عمران، حمل و نقل بار و مسافر و ... به‌صورت تمام وقت در حال خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی بودند.

کرمی در ادامه با اشاره به خدمات ٢۴ ساعته کمپ‌های اسکان به مسافران نوروزی، افزود: تلاش‌های ما در راستای افزایش رضایت عمومی و ایجاد محیطی امن و پاک برای همه است. ما به این مسئولیت افتخار می‌کنیم و امیدواریم در سال‌های آینده با ایجاد زیرساخت‌های بهتر، شرایط مناسب‌تری را برای شهروندان و همچنین حضور میهمانان و گردشگران در طول ایام سال فراهم کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوانبوشهربوشهر#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

1 ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

1 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

1 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

1 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

1 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

1 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر خارجه هند، وی را از چگونگی دفاع مشروع ایران و تنبیه رژیم اسراییل مطلع کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...