مجله دلتا |
2 ماه پیش

انتخاب لوستر شیک لوکس نکات انتخاب لوستر لوکس انتخاب لوستر لوکس مجله دلتا

مکان بدون نور به شدت خالی از روح، سرزندگی و انرژی است. پس با انتخاب زیباترین لوستر و آویز به فضای خانه خود، جانی دوباره ببخشید.
انتخاب لوستر شیک و لوکس

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل طراحی دکوراسیون، نورپردازی فضای داخلی است. نورپردازی، باعث می‌شود مبلمان فضای داخلی شما از نظر رنگ، فرم و… به زیباترین شکل خود جلوه کنند. باانتخاب لوستر شیک و لوکسعلاوه بر اینکه نور و روشنایی فضا را تامین می‌کنید؛ باعث زیبایی و درخشندگی دکوراسیون منزل هم می‌شوید. بامجله دلتاهمراه باشید.

لوستر را با توجه به متراژ فضا خریداری کنید

کوچک یا بزرگ بودن فضا، اولین نکته‌ای است که در هنگام انتخاب لوستر شیک و لوکس باید به آن توجه کنید. زیرا ممکن است لوستری با شاخه‌های زیاد و آویز بلند انتخاب کنید و پس از نصب، متوجه اشتباه خود شوید و مجبور باشید از تعداد شاخه‌های آن کم کنید که در این حالت زیبایی اولیه لوستر، از بین خواهد رفت.

لوستر شیک

در هنگام خرید لوستر، کوتاهی و بلندی سقف را در نظر بگیرید

طول سقف فضای شما مانند متراژ آن، در انتخاب لوستر اهمیت دارد. به عنوان مثال شما فضایی دارید که دارای چندین طبقه است که از طریق پله‌های داخلی به یکدیگر متصل شده‌اند، در این حالت شما نیازمند لوسترهای آویزی هستید.

انتخاب لوستر شیک و لوکس

اما اگر فضای شما دارای سقفی کوتاه است باید لوسترهای سقفی که در ادامه نمونه‌هایی از آن را قرار داده‌ایم، انتخاب کنید.

به سقف کاذب و هالوژن‌ها توجه داشته باشید

سقف‌های کاذب معمولا فضا را کوچک و شلوغ نشان می‌دهند؛ مخصوصا اگر در آن از هالوژن‌ها هم استفاده شده باشد. پیشنهاد ما این است که در این نوع سقف‌ها، از کوچکترین لوستر با سبکی ساده و کم‌ترین شاخه استفاده کنید.

انتخاب لوستر شیک و لوکس

انتخاب بر اساس سبک دکوراسیون خانه

در اینجا منظورمان همان سبک است. سبک دکوراسیون شما از عوامل تعیین کننده لوستر هستند که باید به آن توجه داشته باشید. اگر فضای شما دارای سبکی کلاسیک و سلطنتی است و از مبلمان کلاسیک و استیل استفاده کرده‌اید، بهترین انتخاب می‌تواند لوسترهای کریستالی و سبک کلاسیک باشد.

سبک دکوراسیون خانه

همچنین اگر فضای شما مدرن است و از مبلمان راحتی استفاده کرده‌اید، لوسترهای مدرن و امروزی مناسب‌ترین نوع است.

کاربری فضا را مشخص کنید

همیشه بر اساس کاربری فضا، نوع روشنایی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید برای بالای میزناهارخوری خود لوستر تهیه کنید، بهتر است لوستر از نوع آویز و بلند باشد که تمام محدوده‌ میز شما را روشن کند. در این حالت علاوه‌بر اینکه از چیدمان خود لذت می‌برید؛ فضای صمیمانه‌تری را خلق می‌کنید.

انتخاب لوستر شیک و لوکس

علاوه بر مدل لوستر به رنگ آن هم توجه کنید

علاوه‌بر نوع و فرم لوستر، رنگ آن هم باید مطابق با سبک، چیدمان و دکوراسیون شما باشد تا همان‌طور که مدنظر دارید فضای داخلی را جذاب کند. انتخاب رنگ‌های شیک و جدید می‌تواند به شما کمک کند تا لوستر و آویز با تمامی وسایل منزل شما هماهنگی داشته باشند.

نکات انتخاب چراغ

پیشنهاد مطالعه:مطلب۵ مبل راحتی خاص و شیک برای خانه شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آشپزخانه‌کوچک را به صورتی چید که از فضای آن استفاده بهینه کرده و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به ایده‌ هایی برای آشپزخانه کوچک می‌پردازد. 

4 ساعت پیش

خانه تاریک و کم نور ممکن است معضل خانه‌هایی بزرگ با طراحی داخلی تاریک باشد و هم می‌تواند معضل خانه‌هایی کوچک باشد. همراه ما باشید.

7 ساعت پیش

در اولین روزهای پاییز می‌خواهیم با هم ایده‌ های دکوراسیون پاییزی منزل را مرور کنیم و با ایده‌ های خلاقانه تزئینات پاییزی را به خانه بیاوریم.

دیروز

تزیین منزل با کوسن یک راه عالی برای باز طراحی منزل شما است. اگر این روش به درستی اجرا شود کوسن ها می توانند به اتاق جذابیت می‌دهد.

پریروز

اگر می‌خواهید خانه شما زیبا باشد، بهتر است برخی اشتباهات را انجام ندهید. در این مطلب نمونه‌هایی از اشتباهات در چیدمان خانه می‌پردازیم.

پریروز

آیا به استفاده از رنگ‌ های پاییزی در دکوراسیون خانه فکر کرده‌اید؟ پاییز هزار رنگ، با رنگ‌های ناب و دلپسند بسیاری از افراد را مسحور می‌کند.

3 روز پیش

با انتخاب مناسب کاغذ دیواری می‌توان دکوراسیون زیبایی برای اتاق خواب خلق کرد. رنگ و طرح کاغذ دیواری بر چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی دارد.

4 روز پیش

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها رعایت کنید.

4 روز پیش

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون اتاق پذیرایی است که احتیاج به توجه ویژه‌ای دارد. با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

اشتباهات در چیدمان وسایل خانه باعث می‌شوند که خانه کوچک‌تر به‌نظر بیاید. در این مطلب همراه باشید تا شما را در چیدمان خانه راهنمایی کنیم.

5 روز پیش

میزها عناصری دکوراتیو هستند که با تزئیناتی زیبا می‌توان جلوه‌ای زیبا به آن‌ها داد. این مطلب به معرفی رومیزی برای میز ناهارخوری می‌پردازد.

6 روز پیش

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک بگیرید و فضای زیبایی برای گفت‌وگو خلق کنید.

6 روز پیش

کفپوش تیره یا روشن کدام را انتخاب کنیم؟ در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به مزایا و معایب کفپوش‌های تیره و روشن بپردازیم.

۱ هفته پیش

اگر خانه شما به سبک سنتی طراحی شده و می‌خواهید تغییر در آن ایجاد کنید این مطلب به بیان نکاتی برای دکوراسیون مدرن در خانه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مناسب می توان دکوراسیون شما را متحول کند. نکات مهمی در انتخاب رنگ پرده پذیرایی نقش دارند که در این مطلب به آن‌ها می پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...