اکونا پرس |
1 ماه پیش

آمادگی وزارت مردم جهت برگزاری کمیسیون مشترک توسعه همکاری ها

آمادگی وزارت مردم جهت برگزاری کمیسیون مشترک و توسعه همکاری‌ها

مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آمادگی این وزارتخانه را برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی با کشور «ساحل عاج» اعلام کرد.

آمادگی وزارت مردم جهت برگزاری کمیسیون مشترک و توسعه همکاری‌ها
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از مرکزروابط عمومیو اطلاع‌رسانی وزارت تعاون،کار و رفاهاجتماعی، «حامد فروزان» در نخستین نشست هماهنگی و هم‌اندیشی جهت حضور در دومین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی فی‌مابینجمهوری اسلامی ایرانو کشور ساحل عاج، ضمن ابراز قدردانی از حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف، بیان کرد: طبق دستور «آیت‌الله رئیسی»رئیس جمهورمبنی بر برگزاری کمیسیون‌های مشترک ناظر به ظرفیت‌های بالقوه کشورمان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، تجاری، فرهنگی و سرمایه‌گذاری اظهار داشت: کشورهای غرب آفریقا می‌توانند محل مناسبی برای ارسال کالاهای ایرانی و‌ سرمایه‌گذاری شرکت‌های خصوصی باشند.
فروزان تأکید کرد: یکی از مأموریت‌های ویژه اداره‌کل امور بین‌الملل وزارت مردم با دستور «دکتر عبدالملکی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعیتوسعه صادرات و ارتقای تصویرجمهوری اسلامیدر جوامع بین‌المللی است. وزارت مردم نیز در این روند در تسهیل و رفع موانع موجود با همکاری دستگاه‌های ذیربط تلاش خود را‌ خواهد کرد.

 نمایندگان دستگاه‌های مدعو نیز در این نشست تخصصی برنامه‌های پیشنهادی خود را جهت توسعه همکاری‌های متقابل و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در پیش‌نویس سند همکاری بیان کردند.
این نشست با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، وزارت نفت،وزارت ورزشو جوانان، برخی سازمان‌های مردم نهاد و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، در راستای تدوین و بررسی پیش‌نویس سند توسعه همکاری‌های مختلف اقتصادی، تجاری، اشتغال‌زایی، توسعه محورهای صادرات ووارداتو شناخت بهینه ظرفیت‌های بالقوه جهت همکاری با کشور ساحل عاج برگزار شد.
دومین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی در تابستان سال جاری در شهر «ابیجان» کشور ساحل عاج برگزار می‌شود.

 

مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق دستور دکتر « حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه…

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه هنگام سکته مغزی بسیاری از سلول‌های مغز بدون داشتن شانس بازسازی، می میرند، گفت: بعد از دیدن علائم سکته مغزی، فرد را باید هر چه سریعتر به مراکز درمانی برسانید تا آسیب‌های مغزی به حداقل برسد.

5 ساعت پیش

ایلنا نوشت : نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای و تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

5 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

5 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

5 ساعت پیش

بیمارستان آموزشی زنان و کودکان حضرت فاطمه زهرا(س) از مراکز پزشکی وابسته به اداره بهداشت منطقه الرصافه در بغداد امروز(دوشنبه) مورد نادری از تولد نوزادی با شش انگشت در هر دو دست و پا را به ثبت رسانید.

5 ساعت پیش

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال با انتشار عکسی خبر از تمدید قراردادش با آبی‌ها داد.

5 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

برخی به جای همراهی با مدیریت شهری برای رفع مشکلات پیش‌آمده از پی اختلالات عمدی ماه پیش، به زیر سؤال بردن خدمات و تلاش‌های انجام شده می‌پردازند؛ به‌گونه‌ای که انگار شهر دچار مشکلات جدی شده و کارها خوابیده است؛ درحالی‌که می‌توانستند راهکاری برای مشکلات به‌وجود آمده ارائه کنند.

5 ساعت پیش

بیشتر...