راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

جهاد اسلامی عملیات دیشب در نابلس را بر عهده گرفت راهبرد معاصر

گردان «نابلس» وابسته به «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی بیانیه‌ای درباره درگیری مسلحانه چهارشنبه شب (دیشب) در نابلس منتشر کرد.

به گزارش راهبرد معاصر بر اساس گزارش «فلسطین الیوم»، در این بیانیه آمده، رزمندگان گردان نابلس در ساعت ده دیشب (به وقت محلی) موفق به ایجاد کمین‌هایی برای نظامیان رژیم صهیونیستی و نیز شهرک‌نشنیان که به مقبره حضرت یوسف (ع) یورش آورده بودند، شدند.

در ادامه بیانیه مذکور ذکر شده، رزمندگان گردان نابلس در شدیدترین درگیری مسلحانه، به سمت نظامیان اشغالگر و شهرک‌نشینان تیراندازی و تعدادی از آنها را زخمی کردند. این عملیات در پاسخ به شهادت «محمد ماهر مرعی» یکی از اعضای گردان‌های نابلس انجام شد که صبح دیروز به شهادت رسید.

گردان نابلس تأکید کرد، خون شهدا هدر نخواهد رفت و در آمادگی کامل برای مقابله با نظامیان اشغالگر است.

در ادامه این بیانیه آمده: اعلام می‌کنیم که نابلس، کوه آتش است و مانند دژی سرافراز در برابر اشغالگر جنایتکار باقی خواهد ماند و به جهاد مبارک خود تا آزادسازی سرزمینمان از این اشغالگر جنایتکار ادامه خواهیم داد.

در پایان بیانیه مذکور آمده، از این عملیات تصویربرداری شده و در صورتی که شرایط امنیتی اجازه دهد، منتشر خواهد شد.

شب گذشته (چهارشنبه شب) صدها صهیونیست به قبر حضرت «یوسف» در نابلس کرانه باختری یورش بردند که با تیراندازی مبارزان فلسطینی به محض رسیدن به این مکان روبرو شدند.

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی در این تیراندازی، «روی تسوایگ» (Roi Zweig) فرمانده تیپ «السامره» (یهودا و سامره نام جعلی که صهیونیست‌ها برای کرانه باختری استفاده می‌کنند) در ارتش رژیم صهیونیستی و سه شهرک‌نشین زخمی شدند./فارس#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

5 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

5 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

4 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

5 ساعت پیش

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اعطای تسهیلات به استعدادهای برتر منوط به حفظ پویایی تحصیلی آنها است، گفت: ما در این حمایت‌ها به دنبال ادامه تحصیل این افراد در رشته‌هایی هستیم که در آن برگزیده شدند، چرا که این افراد موفق‌تر عمل می‌کنند.

4 ساعت پیش

نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.

4 ساعت پیش

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بالارفتن سن ازدواج و ازدواج‌های دیرهنگام در جامعه هستیم و به نظر می رسد این موضوع در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی است،

3 ساعت پیش

سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی سردیس استاد فقید، هوشنگ ابتهاج که ساخت آن از دو ماه پیش آغاز شده تا قبل از مراسم چهلمین روز درگذشت ایشان خبر داد.

5 ساعت پیش

فرماندار فیروزکوه از وقوع سیلاب مجدد خبر داد و گفت: منطقه تنگه واشی و سایر مراکز تفریحی فیروزکوه تعطیل است اما افرادی از دستگاه های خدمات رسان و محیط بانان در این مناطق خدمت رسانی می کنند لذا تیم های ارزیاب در این مناطق حضور یافتند.

5 ساعت پیش

بیشتر...