گلستان ما |
پریروز

گلستان ما کمک افسر انتظامی برای عبور ویلچر مادر شهید در گلزار شهدا مهجوریت شهدای گرگان تمامی ندارد

به گزارش گلستان ما، لابد در فضای مجازی صحنه های زیبایی از برخورد نیروی انتظامی به کودک کار و یا خرید کفش و یا غذای گرم توجه شما را جلب کرده و شما از خدمات بی منت نیروی انتظامی متأثر شدید.

این مسئله نشان می دهد خدمت بی منت به مردم بالاترین درجه نیروی انتظامی است و در این زمینه کادر انتظامی در لباس سبز از سرباز، سرهنگ، سروان و سردار در یک قامت قرار می گیرند.

امروز یکی از این زیبایی ها در حاشیه مراسم عطرافشانی در گلزار شهدای گرگان که با حضور مقامات نیروی انتظامی در هفته نیروی انتظامی رقم خورد شکل گرفت، مادر شهیدی که در این مراسم حضور یافته بود قصد داشت بر مزار پیکر شهیدش برود اما به دلیل عدم توجه به مبلمان شهری این امر امکان پذیر نبود.

در این زمان یکی از افسران نیروی انتظامی که به صحنه نزدیک تر بود متوجه این شرایط شد و تلاش کرد این مادر شهید با ویلچر از مانع عبور کند.

 پدر شهید که بر سر مزار فرزند آسمانی آمده بود در گفتگو با ما بر این مهم تأکید کرد به تنهایی قادر به انجام این کار نبودم و جناب سرهنگ لطف کردند و توانستیم ویلچر را از مانع عبور دهیم.

این پدر شهید تاکید کرد: خوشبختانه به پاس تلاش های نیروی انتظامی در شهر و کوچه، مرز و جاده امنیت داریم و تلاش های نیروی انتظامی برای همه آحاد جامعه مشخص است.

وی افزود: آرزو می کنیم خداوند به آنها اجر و خیر عنایت کند، افزود: مأموران نیروی انتظامی جان بر کف هستند و به مردم کمک می کنند و در خدمت رسانی به مردم هیچ فرقی بین افسر، پایور و غیره وجود ندارد.

گرچه این زیبایی در دفتر خاطرات هفته نیروی انتظامی مهر ماه سال 1400 به یادگار باقی ماند و قطعاً این ایثارگری ها و مردم داری ها از چشم مسئولان انتظامی پنهان نمی ماند ولی باید به یک نکته اشاره کنیم که حق گلزار شهدای گرگان نیست که مسیرهای دسترسی به آن از همه جهات برای افراد معلول و سالمند به ویژه مادران و پدران شهدا مناسب سازی نشده باشد.

پیش از این نیز در گلستان ما به این مطلب اشاره کردیم که بی توجهی به مسئله روشنایی گلزار شهدا باعث شده که این مکان معنوی در شب ها در خاموشی به سر ببرد، این در حالی است که گلزار شهدای آسمانی در فصل های مهر و زمستان که روزها کوتاه می شود مورد استقبال بسیاری از شهروندان گرگانی قرار می گرفت.

انتظار است مسئولان بیش از گذشته به گلزار شهدای گرگان که آلاله های در خون تپیده انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم آله الله(علیه السلام) در آن نهفته است توجه کنند و گنجینه شهر دارالمؤمنین اینگونه در مهجوریت قرار بگیرد.

مهجوریت شهدای گرگان تمامی ندارد و امیدواریم وقتی مسئولان متولی امر نمی توانند منطقه که خیمه گاه ولایت به شمار می رود خدمات ارزنده ای ارائه کنند دیگر دستگاه های مسئول و یا تشکل های مردمی متولی امر شوند.
انتهای پیام/
 #‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد حسین قنبر پور مدیر تربیت بدنی بسیج رسانه و محمد زارع رئیس کمیسیون ایثار و شهادت مجمع جوانان استان البرز برگزار شد.

نیم ساعت پیش

بهینه سازی شبکه و رفع حریم جهت نیرورسانی به متقاضیان روستای محمودآباد کوچه شهید محمدعلی قاضی با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان انجام شد .

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با دبیرکل وزارت خارجه اتریش گفت: اروپا پس از خروج آمریکا از برجام اقدام موثری نکرد.

1 ساعت پیش

با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوار‌ها و کسب و کار‌های کوچک و متوسط از این طریق، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (۲۰۰ میلیون تومان) افزایش یافت.

2 ساعت پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آخرین وضعیت رایزنی‌های ایران با اتحادیه اوراسیا درباره موافقت‌نامه تجارت آزاد به‌منظور گسترش کالاهای مشمول این موافقت‌نامه با تعرفه صفر، گفت: از دو هفته قبل مذاکرات فشرده‌ای را با اتحادیه اوراسیا برای تبدیل موافقت‌نامه فعلی به موافقت‌نامه تجارت آزاد آغاز کرده‌ایم.

2 ساعت پیش

کارشناس حوزه بانوان گفت: بین ۴۰ تا ۵۰ درصد یعنی نیمی از سهم اقتصادی و نان‌آوری و تأمین معیشت خانواده به حوزه زنان روستایی و عشایر ما برمی‌گردد.

2 ساعت پیش

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

2 ساعت پیش

مهلت تکمیل و ارسال فرم‌های مرتبط با تقاضای تاسیس شرکت اعتبارسنجی تا پایان روز پانزدهم آبان ماه سال جاری تمدید شد.

3 ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

3 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از هوشمندسازی کنتور‌های آب پایتخت در آینده نزدیک خبر داد.

3 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از پهلوگیری ناوگروه رزمی- عملیاتی هفتاد و هفتم این نیرو در بندر صلاله کشور عمان خبر داد.

4 ساعت پیش

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی بازگشت.

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

4 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

5 ساعت پیش

سرپرست نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: معتقدیم مدیریت تقسیم و توزیع سوخت ماشین‌آلات کشاورزی باید به متولی بخش کشاورزی یعنی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...