خبرگزاری ایسنا |
1 سال پیش

پایان روز دوم شنای کشورهای اسلامی با پنجمی یاوری ششمی افقری سام دوباره رکورد زد ایسنا

پایان روز دوم شنای کشورهای اسلامی با پنجمی یاوری و ششمی افقری/ سام دوباره رکورد زد

در پایان روز دوم مسابقات شنای کشورهای اسلامی علیرضا یاوری در فینال ماده ۲۰۰ متر آزاد در رده پنجم و مهرشاد افقری در فینال ۱۰۰ متر پروانه ششم شدند.

به گزارش ایسنا، در دومین روز از مسابقات شنای بازی‌های کشورهای اسلامی، شناگران ایران در ماده های ۲۰۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه و ۱۰۰ متر کرال پشت به مرحله بعد رسیدند.

در فینال ماده ۲۰۰ متر آزادعلیرضا یاوری با ثبت زمان ۱.۵۳.۴۱ به کار خود پایان داد و در مجموع در رتبه پنجم این مسابقات جای گرفت. شناگران کشورهای ترکیه، ازبکستان، ترکیه و اندونزی به ترتیب در رده اول تا چهارم جای گرفتند.

در ماده ۲۰۰ متر قورباغهمهران قاسم زاده که صبح امروز با ثبت زمان۰۲:۲۳٫۰۹ در رتبههشتم قرار گرفته و فینالیست شده بود با صلاحدید کادر فنی انصراف داد.

در ماده ۱۰۰ متر کرال پشتابوالفضل سام و هومر عباسی در نیمه نهایی به آب زدند.ابوالفضل سام برای دومین بار در یک روز رکورد این ماد را بهبود بخشید. سام ۱۰۰ متر را در مدت زمان ۵۶.۳۶ شنا کرد و در جایگاه سوم ایستاد و راهی فینال این ماده شد. هومر عباسی نیز با ثبت زمان ۵۷.۹۹ هشتم شد و جواز حضور در فینال را کسب کرد.

مهرشاد افقری آخرین نماینده ایران در روز دوم این مسابقات بود کهدر فینال ماده ۱۰۰ متر پروانهبا ثبت زمان ۵۴٫۲۰ ششم شد و به کارخود پایان داد.

پیش از این تیم ملی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد ایران علاوه بر کسب مدال برنز دو بار رکورد این ماده را جابه جا کرد. همچنین ابوالفضل سام دوبار رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر کرال پشت و ۲ بار رکورد ماده ۱۰۰ متر کرال پشت را جابه جا کرد.
انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سایت فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) نام فدراسیون فوتبال ایران را از لیست فدراسیون‌های عضو خود حذف کرد!

نیم ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور روابط تهران و دمشق را راهبردی،‌ نزدیک و صمیمانه توصیف کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران مصمم است در حوزه اقتصادی نیز همکاری مشترک و گسترده با سوریه داشته باشد.

نیم ساعت پیش

طرح توان‌افزایی مدیران کنترل کیفیت با برگزاری دوره آموزشی کنترل کیفیت عمومی در استان فارس شروع به کار کرد.

یک ربع پیش

چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان مشخص شدند.

نیم ساعت پیش

مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش تعداد فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ الکترونیک به ۱۹۷ هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای خبر داد و گفت: قرار است طی چند روز آینده یکی از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی به این طرح متصل شود.

نیم ساعت پیش

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تا کنون به ۱۷۱ پرونده تخلف در حوزه حمل و نقل کالا و مسافر برون‌شهری استان در کمیسیون‌ها رسیدگی شده است.

یک ربع پیش

برنامه جهانی غذا اعلام کرد، توان ارائه نیازهای اساسی به غیرنظامیان آسیب دیده از جنگ علیه نوار غزه در آستانه فروپاشی است.

یک ربع پیش

نمایش «اسب قاتلین» به کارگردانی محمدهاشم‌زاده در جشنواره تئاتر کارتاژ تونس به روی صحنه می‌رود.

نیم ساعت پیش

محمدجعفر یاحقی در پیامی با تبریک زادروز فتح‌الله مجتبایی نوشته است: دانش و بالاتر از آن بینشی که در وجود این مرد به مثابۀ خیم و خویی والا و گوهرین راسخ و استوار شده از او والاگهری ساخته است که مغناطیس وجودش روح‌های بالابلند و فرانگر را به تعظیم فرامی‌خواند. وقار علمی و اندیشه‌مداری کمترین خویشکاری و کم‌گویی و بزرگ‌بینی بیشترین مایه‌های وجودی او را تشکیل می‌دهد

نیم ساعت پیش

بیشتر...