خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

پایان روز دوم شنای کشورهای اسلامی با پنجمی یاوری ششمی افقری سام دوباره رکورد زد ایسنا

پایان روز دوم شنای کشورهای اسلامی با پنجمی یاوری و ششمی افقری/ سام دوباره رکورد زد

در پایان روز دوم مسابقات شنای کشورهای اسلامی علیرضا یاوری در فینال ماده ۲۰۰ متر آزاد در رده پنجم و مهرشاد افقری در فینال ۱۰۰ متر پروانه ششم شدند.

به گزارش ایسنا، در دومین روز از مسابقات شنای بازی‌های کشورهای اسلامی، شناگران ایران در ماده های ۲۰۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه و ۱۰۰ متر کرال پشت به مرحله بعد رسیدند.

در فینال ماده ۲۰۰ متر آزاد علیرضا یاوری با ثبت زمان ۱.۵۳.۴۱ به کار خود پایان داد و در مجموع در رتبه پنجم این مسابقات جای گرفت. شناگران کشورهای ترکیه، ازبکستان، ترکیه و اندونزی به ترتیب در رده اول تا چهارم جای گرفتند.

در ماده ۲۰۰ متر قورباغهمهران قاسم زاده که صبح امروز با ثبت زمان ۰۲:۲۳٫۰۹ در رتبه هشتم قرار گرفته و فینالیست شده بود با صلاحدید کادر فنی انصراف داد.

در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت ابوالفضل سام و هومر عباسی در نیمه نهایی به آب زدند. ابوالفضل سام برای دومین بار در یک روز رکورد این ماد را بهبود بخشید. سام ۱۰۰ متر را در مدت زمان ۵۶.۳۶ شنا کرد و در جایگاه سوم ایستاد و راهی فینال این ماده شد. هومر عباسی نیز با ثبت زمان ۵۷.۹۹ هشتم شد و جواز حضور در فینال را کسب کرد.

مهرشاد افقری آخرین نماینده ایران در روز دوم این مسابقات بود کهدر فینال ماده ۱۰۰ متر پروانهبا ثبت زمان ۵۴٫۲۰ ششم شد و به کارخود پایان داد.

پیش از این تیم ملی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد ایران علاوه بر کسب مدال برنز دو بار رکورد این ماده را جابه جا کرد. همچنین ابوالفضل سام دوبار رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر کرال پشت و ۲ بار رکورد ماده ۱۰۰ متر کرال پشت را جابه جا کرد.
انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رشت- سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه ناآرامی های اخیر به ابزار فشار برای مداخله در امور داخلی از سوی برخی کشورها تبدیل شده است، گفت: جمهوری اسلامی ملتزم به حقوق ملت است.

8 ساعت پیش

سردیس ملکه «نفرتیتی»، یکی از مشهورترین اشیاء به جای مانده از مصر باستان است. رازهای زیادی درباره این ملکه همچنان وجود دارد که کشف آن‌ها گِره بخشی از معماهای مصر باستان را باز خواهد کرد.

7 ساعت پیش

تهران- «مسلم رحیمی» طی حکمی به‌عنوان قائم‌مقام معاونت امور استان‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

8 ساعت پیش

تهران- کلاس‌های درس دانشجویان رشته‌ها و مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه تهران از شنبه ۹ مهر حضوری برگزار می‌شود.

8 ساعت پیش

گفته می‌شود باشگاه استقلال به دنبال بازگرداندن بازیکن سابق خود در نیم فصل است.

8 ساعت پیش

کاخ سفید روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بسته جدید کمک نظامی ۱.۱ میلیارد دلاری واشنگتن به کی‌یف به تصویب رسیده است.

7 ساعت پیش

آرش عاشوری‌نیا عکاس مطبوعاتی ایرانی بر اثر سانحه برق‌گرفتگی درگذشت.

7 ساعت پیش

مشهد- نشست شورای سیاست گذاری جشنواره های بین المللی امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

8 ساعت پیش

بهنوش بختیاری تصویری عجیب را از چهره خود در استوری اش منتشر کرد.

8 ساعت پیش

بیشتر...