خبرآنلاین |
1 ماه پیش

لواندوفسکی به بارسا نزدیک شد عکس خبرآنلاین

لواندوفسکی به بارسا نزدیک شد/عکس

روزنامه آلمانی بیلد می‌گوید اولیور کان، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، ممکن است از موضع قبلی خود کوتاه آمده و با انتقال لواندوفسکی به بارسا موافقت کند.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛روزنامه آلمانی بیلد در یادداشتی با عنوان قمار چند ده‌میلیونی برای لواندوفسکی، می‌گوید از گفت‌وگوی خصوصی با منابع نزدیک به مذاکرات بایرن مونیخ و بارسلونا اینطور برداشت می‌شود که کفه ترازو به نفع انتقال لواندوفسکی به بارسا سنگین شده و ممکن است اولیور کان، رئیس بایرن مونیخ، از موضع قطعی خود مبنی بر ماندگار بودن لوا در مونیخ صرف‌نظر کرده و اجازه انتقال او را صادر کند.

بیلد می‌گوید بارسلونا اخیرا پیشنهاد بیشتری برای خرید لوا به بایرن ارائه کرده. کاتالانها ابتدا پیشنهادی ۳۲ میلیون یورویی به مونیخ ارائه کردند (البته در پیشنهاد آنها مبالغ بیشتری در بندهای ضمیمه گنجانده شده بود). پیشنهادی که با نه قطعی بایرن مواجه شد. بیلد می‌گوید تازه‌ترین پیشنهاد بارسا که به مونیخ رسیده یک پیشنهاد ۳۵ میلیون یورویی است.

لواندوفسکی به بارسا نزدیک شد/عکس
گزارش بیلد با تیتر «کان از حرف خود برمی‌گردد؟»

این روزنامه می‌گوید با این پیشنهاد هم بعید به نظر می‌رسد که اولیور کان از موضع خود کوتاه بیاید. به ادعای بیلد، بایرن مونیخ هنوز رسما به این پیشنهاد جدید بارسا واکنش نشان نداده. پیشنهادی که تنها شاهد افزایش ۳ میلیون یورویی مبلغ از طرف کاتالان بوده.

بیلد مدعی است از منابع نزدیک به بایرن دریافته که این باشگاه به هیچ‌وجه لواندوفسکی را به بهایی کمتر از ۵۰ میلیون یورو واگذار نخواهد کرد. اولیور کان، که پیشتر گفته بود لواندوفسکی با باشگاه قرارداد دارد و فصل آینده بازیکن ما خواهد بود، در صورتی‌که پیشنهادی نزدیک به ۵۰ میلیون یورو به مونیخ نرسد، موضع خود را دوباره تکرار خواهد کرد.

نکته جدید گزارش بیلد اینجا است که در حیطه ورزشی، کفه ترازو به نفع بارسا سنگین‌تر شده. چرا که در باشگاه بایرن مونیخ این نظر از وزن بیشتری برخوردار شده که جدایی لواندوفسکی از نظر ورزشی حتی می‌تواند به نفع بایرن باشد. دلایلی که بیلد برای این تغییر نظر عنوان کرده از این قرار است:انعطاف بیشتر در سبک بازی تیم، کمتر قابل پیش‌بینی بودن بازی تیم برای رقبا، آزادی عمل بیشتر برای دیگر عناصر تهاجمی (کومان، مولر، سانه، گنابری)، و حضور سوپراستار جدید تیم، سادیو مانه.

جدایی لواندوفسکی با اعتراض بازیکنان بایرن هم روبه‌رو نخواهد شد. چند نفر از ستاره‌های بایرن پیش از این از ناراحتی خود بابت تنش‌هایی که ستاره لهستانی ایجاد کرده؛ گفته بودند.

روزنامه بیلد می‌گوید اگر پیشنهادی ۵۰ میلیونی از بارسا به مونیخ برسد این احتمال وجود دارد که اولیور کان به این فکر کند که آیا یک فصل دیگر در اختیار داشتن لواندوفسکی ارزش ضرری ۷۵ میلیون یورویی را خواهد داشت؟ علت این است که در صورت ماندگار شدن لوا، بایرن هم ۵۰ میلیون دریافتی از بارسا را از دست خواهد داد و هم باید در طول فصل ۲۵ میلیون یورو به ستاره لهستانی دستمزد پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

  • خیانت دوباره وینگر آبی‌ها به همسرش/عکس

  • کنایه توییتری یزدانی خطاب به بازیکن استقلال؟!/عکس

  • نبرد جذاب علی دایی با اسطوره بارسلونا/عکس

254 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسا، در دیدار امشب مقابل رایو وایه‌کانو با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.

7 ساعت پیش

کمال کامیابی‌نیا می‌گوید پرسپولیس با وجود تساوی برابر ذوب آهن، بازی روانی ارائه داده است.

7 ساعت پیش

ستاره ایرانی فاینورد در دیدار مقابل هیرنفین نیمکت‌نشین است.

7 ساعت پیش

فرانکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا، با دلی چرکین از این باشگاه در فصل تابستان جدا خواهد شد.

7 ساعت پیش

رضا شکاری در دقیقه 51 موفق شد در اولین دیدار فصل شاید زیباترین گل فصل گل گهر را به ثمر برساند.

7 ساعت پیش

مهاجم اول تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال تمام تلاش خود را برای گلزنی به‌کار گرفت ولی در این امر موفق نبود.

7 ساعت پیش

مس در بازگشت به رفسنجان حال و هوای عجیبی داشت.

7 ساعت پیش

با پیوستن مهدی قایدی به استقلال، یک بار دیگر آبی‌های پایتخت به‌عنوان با ارزش‌ترین تیم لیگ برتر ایران شناخته شدند.

7 ساعت پیش

در روز پنجم بازى هاى كشورهاى اسلامى تعداد مدال‌هاى ايران به عدد ٧٨ رسيد.

7 ساعت پیش

بیشتر...