اقتصاد آنلاین |
1 ماه پیش

چرا استایل ترانه علیدوستی در کن مورد استقبال قرار نگرفت اشتباه او چه بود اقتصاد آنلاین اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین، ترانه علیدوستی برای اکران «برادران لیلا» راهی جشنواره کن شده است. برخلاف سایر استایل‌های علیدوستی در خارج از کشور، اینبار لباس او مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار نگرفت.

در ادامه به تحلیل استایل ترانه علیدوستی در کن خواهیم پرداخت.

ترانه علیدوستی در جشنواره‌های قبلی با اوت فیت‌های مناسب تری ظاهر شده و این اوت فیت با رعایت نکاتی می توانست بهتر طراحی شود. پالت رنگی این پوشش طوسی -مشکی است و به دلیل تضاد رنگی که در قسمت بلوز دامن وجود دارد باعث شد تا قد این بازیگر کوتاه تر به نظر برسد.

چرا استایل ترانه علیدوستی در کن مورد استقبال قرار نگرفت؟ / اشتباه او چه بود؟

علاوه بر این سیلوئت ball-gown هم در کوتاه نمایی بی تاثیر نبوده است. از بارزترین ایراداتی که دامن پفی داشت این بود که ژپتون با توجه به حریر بودن پارچه کاملا نمایان بود پلیسه ها نامنظم در کنار ژپون سفید باعث ایجاد شلوغی در قسمت دامن و پایین لباس شده است. اگر رنگ ژپتون همرنگ پلیسه های حریر انتخاب شده بود و بلوز و دامن همرنگ بودند شاهد پوشش منسجم تری بودیم.

چرا استایل ترانه علیدوستی در کن مورد استقبال قرار نگرفت؟ / اشتباه او چه بود؟

اما توربان با توجه به بسته بودن یقه بلوز انتخاب مناسبی بود و اگر برای این پوشش شال انتخاب می شود شاهد آشفتگی بیشتری بودیم در کل لباس در قسمت بالاتنه قابل قبول زرق و برق گوشواره‌های بلند خطوط ملیله دوزی آن را از سادگی درآورده بود اما خط کمر باید بالا تر بود.

چرا استایل ترانه علیدوستی در کن مورد استقبال قرار نگرفت؟ / اشتباه او چه بود؟#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

5 ساعت پیش

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: حمل هرگونه سلاح سرد و گرم توسط شهروندی که مجوز حمل نداشته باشد، ممنوع است و درصورت اخذ مجوز صرفا جهت انجام کار‌های ذکر شده در مجوز باید استفاده شود.

5 ساعت پیش

بعضی از داروها وقتی همراه با غذا مصرف می شوند تاثیر بیشتری دارند به طوری که خون هم بهتر آنها را جذب می کند.در اینجا لیستی از داروهایی که نباید با شکم خالی آنها را مصرف کنید وجود دارند.

5 ساعت پیش

نامه نیوز نوشت:مصطفی درایتی معتقد است که دولت سیزدهم با ادامه رویه موجود موجب افزایش بدبینی‌ها خواهد شد زیرا به جای کارنامه و عملکرد خود بر تکرار وعده‌ها تمرکز دارد.

6 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه ترکیه با همتای ترکیه‌ای خود دو دور دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

4 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

5 ساعت پیش

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

5 ساعت پیش

برخی به جای همراهی با مدیریت شهری برای رفع مشکلات پیش‌آمده از پی اختلالات عمدی ماه پیش، به زیر سؤال بردن خدمات و تلاش‌های انجام شده می‌پردازند؛ به‌گونه‌ای که انگار شهر دچار مشکلات جدی شده و کارها خوابیده است؛ درحالی‌که می‌توانستند راهکاری برای مشکلات به‌وجود آمده ارائه کنند.

5 ساعت پیش

بیشتر...