خودروتک |
۱ هفته پیش

ام وی ام X55 به خط پایان رسید

ام وی ام X55 به خط پایان رسید

رییس سازمان ملی استاندارد گفت: علاوه بر شماره گذاری، تولید و پیش فروش خودروی X55 مدیران خودرو هم متوقف شده است.

به گزارشخودروتکبه نقل از ایلنا، مهدی اسلام پناه رییس سازمان ملی استانداردایراندر حاشیه پانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره واکنش سازمان استاندارد به حادثه پیش آمده در اتوبانقمبرای خودروی X۵۵ محصول مدیران خودرو گفت: سازمان استاندارد بلافاصله به این موضوع وارد شد. اکنون شماره گذاری این خودر متوقف شده همچنین تاییدیه استاندارد و تاییدیه فنیخودرولغو شده و با احرازمشکلاتبرای سازماناستانداردو رویت و بررسی خودرو توسط این سازمان، علاوه بر شماره گذاری تولید و پیش فروش این خودرو ممنوع است.

اسلام پناه در ادامه به پیوستن ایران به ILAC اشاره کرد و گفت: این دستاورد ارزش زیادی برای تولید ایرانی ها دارد و جایگاه کشور را برای صدور کالاهای مضاعف کرده است و می تواند در سال جاریاقتصاد کشوررا با تغییرات شگرفی همراه کند این دستاورد هزینه و زمان صادرات را کاهش می دهد.

رییس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: دنیا به این اطمینان رسیده که صادرات کالای تولید شده درجمهوری اسلامیاز نظر فنی صلاحیت آن را دارد که به دست کم ۱۱۰ کشور دنیا تسهیل شود.

وی خاطرنشان کرد: هزینه صادرات با این دستاورد به اندازه فاصله میانارزو ریال کاهش خواهد یافت.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

1 ساعت پیش

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مردادماه سال ۱۴۰۳ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

1 ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی در واکنش به زنجیرزنی دختران بی‌حجاب گفت: کسانی که مسئولند باید تدبیر کنند تا مردم به جان هم نیفتند.

1 ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

2 ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که به دنبال بارش شدید باران، پل بزرگراهی در شمال غربی چین فرو ریخت و ۱۱ نفر کشته شده‌اند.

یک ربع پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

2 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...