سپاه پاسداران مقتدر عزتمندانه در حال خدمت است all tv logo

سپاه پاسداران مقتدر و عزتمندانه در حال خدمت است
لرستانخرم آباد

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان به مناسبت روز پاسدار، با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: توفیقات سپاه پاسداران به خاطر اقتدا به امام حسین (ع) است.

وی خاطرنشان کرد: در ایثار و فداکاری تا تقدیم جان و در خدمت به مردم در عرصه‌های فرهنگی و عمرانی، سپاه محبوب مردم و خداوند و رهبری معظم است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه التزام سپاه به اسلام و تبعیت از، ولی فقیه موجب محبوبیت سپاه شده است، افزود: ساختار تربیتی و آموزشی در بخش‌های مختلف موجب شده که سپاه امروز مقتدر و با دانش نظامی موجب عزت ایران اسلامی شود.

شاهرخی بیان داشت: شبکه ایمانی و فراگیری دانش نظامی در کنار جدانشدن از مردم از مولفه‌هایی است که در توفیقات سپاه پاسداران نقش بسزایی داشته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: اهمیت دادن به امور سیاسی و اجتماعی از جمله انتخابات به هر فردی لازم بوده، از این‌رو بر مشارکت در انتخابات پیش‌رو تاکید می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانلرستانخرم آباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات هیات‌رئیسه فدراسیون را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت : اصل حضور مردم در انتخابات، رای به استقلال، آزادی و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

13 دقیقه پیش

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان گفت: امیدوارم با انتخاب فرد اصلح گامی موثر در پیشرفت و آبادانی کشورمان برداریم.

یک ربع پیش

رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه گفت : ۶۶۰۰ ناظر روند برگزاری انتخابات در استان را رصد می‌کنند.

یک ربع پیش

سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: مردم گیلانغرب نسبت به شهرستانهای مجاور پیشتاز حضور در پای صندوق رای هستند.

یک ربع پیش

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته ای را متذکر شد.

یک ربع پیش

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: ادارات ثبت احوال در تمامی شهرستان‌های استان ار ساعت ۸ صبح تا پایان وقت رای‌گیری دایر است.

یک ربع پیش

 یازدهم اسفند روز عمل به وعده است، سوادکوهی‌ها در ساعات نخست انتخابات در برف و یخبندان حضوری گرم در پای صندوق‌های رای داشتند.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت شیراز گفت: هم استانی‌ها با حضور پرشور در انتخابات فردی اصلح را انتخاب کنند که به فکر مردم و دست پاک باشد.

یک ربع پیش

بیشتر...