خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

حرف آقایان خبرآنلاین

حرف ما را باور نمی‌کنید، حرف مجیدی را باور کنید آقایان!

مدیریت مالی اشتباه در استقلال ظرف سال های گذشته پول های هنگفتی را هدر داده است.

سپهر ستاری:فرهاد مجیدی بعد از ظهر دیروز، بخشی از حقایق فوتبال ایران را به زبان آورد. در این بین کامنت‌های مختلفی هم گرفت. شاید این جمله که «داری توجیه می‌کنی» او را آزرده باشد ولی آیا صحبت‌هایی که او کرد، دور از واقعیت بود؟ آیا گزارش مالی که فرهاد درباره استقلال داد، اشتباه بود؟ قطعا پاسخ همه این است که اطلاعات مجیدی کاملا درست بود. او گزارش مالی از آخرین وضعیت پرداختی‌ها به تیمش ارایه داد و بار دیگر با حرف‌های خود ثابت کرد مدیریت فوتبال ایران، چه مدیریتی بحران زده‌ای است. به قول وحید هاشمیان شاید زمان آن رسیده به جای بازیکن و مربی برای فوتبال مان، مدیر خارجی بیاوریم.

مدیریت مالی اشتباه در استقلال ظرف سال های گذشته پول های هنگفتی را هدر داده است. درآمدهای سنگین استقلال تقریبا از دوره مدیریت امیرحسین فتحی به دست آمد. در دوره مدیران بعدی به ویژه سعادتمند ادامه پیدا کرد. کف درآمدی که این باشگاه در سال های گذشته داشته 60 و خرده ای میلیارد تومان بوده است. به گفته مجیدی استقلال امسال بالای 90 میلیارد درآمد داشته ولی باز هم پول بازیکنان را نپرداخته است. شاید توجیه مدیران این باشد که بخش قابل توجهی از پول به حساب بدهی ها رفته است؛ بدهی هایی که عامل آن مشخص است. سال هاست رسانه ها و اهالی فوتبال می گویند باید مدیرانی که این بحران ها را درست کرده اند بیایند و پاسخگو باشند. تا این لحظه اما هیچ مدیری درست و حسابی پاسخگو نبوده است. حداقل در 4 سال گذشته مدیران بحران زای استقلال یا پرسپولیس از گزند واژه پاسخگو بودن در امان مانده اند. حرف رسانه ها را کسی باور نکرد، آیا زمان آن نیست مسئولان زیربط حرف های فرهاد مجیدی را باور کنند؟

252 252#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فولاد برای اینکه از کورس کسب سهمیه عقب نماند و نفت مسجدسلیمان برای چسبیدن به اهوازی ها، امروز در شهرآورد خوزستان به مصاف هم می روند.

2 دقیقه پیش

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از دقایقی دیگر در ورزشگاه فولاد آره‌نا به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.

نیم ساعت پیش

بعید است تاکفوسا کوبو فصل بعد را نیز در رئال مادرید به فوتبالش ادامه دهد.

نیم ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد بررسی و نظارت لازم را در خصوص میزبانی حریفش در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ترتیب دهد.

نیم ساعت پیش

رئال مادرید قبل از انتصاب کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید، برای توافق با ژوزه مورینیو اقدام کرده است.

نیم ساعت پیش

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اوایل هفته آینده یک پرداخت مالی به فدراسیون‌ها خواهیم داشت و قبل از المپیک پرداخت دیگری انجام می‌دهیم.

نیم ساعت پیش

بوژیدار رادوشوویچ به نظر می‌رسد اینبار قصد بازگشت به تهران را ندارد و به دنبال مشخص شدن شرایط خود از طریق مراجع قانونی خواهد بود.

1 ساعت پیش

در این گزارش پیشرفت عملکرد تیم‌های لیگ برتری تحت هدایت مربیان مختلف بررسی شده است.

2 ساعت پیش

دوئل کاپیتان‌های سابق استقلال بدون انتشار کلیپ جنجالی، مصاحبه‌های طوفانی و بیانیه‌های رنگارنگ به پایان رسید.

3 ساعت پیش

چهره شاخص کشتی آزاد جهان پس از مدت ها در جام علی اف به میدان می رود.

4 ساعت پیش

مفسر بی‌بی‌سی گفت: اگر کسی انتظار دارد تیم ملی فوتبال ایران با جام جهانی به کشور بازگردد چیزی از فوتبال نمی داند

4 ساعت پیش

تیم فولاد خوزستان موفق شد تا با نتیجه دو بر صفر برابر نفت مسجدسلیمان به برتری برسد.

4 ساعت پیش

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال معتقد است که مشکلات این باشگاه به بزرگی چیزی که می گویند نیست.

4 ساعت پیش

متس هوملس، مدافع تیم ملی آلمان، می‌گوید آنها در مسابقه فردا مجارستان را دست کم نخواهند گرفت.

4 ساعت پیش

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: شخصا 3 بار استعفا کرده ام و با تمامی اعضا به وزیر اعلام جدایی کردیم و حالا هم اگر قبول کنند، دستشان را می بوسیم.

4 ساعت پیش

بیشتر...