خبرگزاری میزان |
3 ماه پیش

تارتار: بازی عجیبی بود ذوب آهن بدتر از این هم نتیجه گرفته resize

خبرگزاری میزان -مهدیتارتار، سرمربی تیم فوتبالذوب آهن اصفهاندر نشست خبری پس از دیدار مقابلصنعتنفتآباداناظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بازی عجیبی بود و یک گل استثنایی از تیم نفت دریافت کردیم. مسلط به بازی بودیم، اما به آن شکل گل خوردیم و بعد از آن مدافع ما بی تجربگی کرد و اخراج او تمام برنامه‌های ما را به‌هم ریخت. این طبیعت فوتبال است و مطمئنم در آینده با نتایجی که می‌گیریم به هواداران تبریک هم خواهیم گفت.

*مربی جوانی نیستم که بخواهم از مسئولیت شانه خالی کنم و با تمام وجود کار می‌کنم و به نتایج را برمی‌گردانیم. به این مساله ایمان دارم، اما این طبیعت فوتبال است و یک روز برنده و یک روز بازنده هستیم.

*در تعطیلات نیم فصل سعی می‌کنیم کار کنیم و تیم را ترمیم کنیم. به هواداران حق می‌دهم، اما اتفاقات فوتبالی هم در این شکست تاثیرگذار بود. ما ذوب‌آهنی را تحویل گرفتیم که روز آخر فصل گذشته در این لیگ ماند و افزایش بودجه هم نداشت. باید واقع بین باشیم و به خاطر این‌که من اینجا آمدم که حتماً نباید تیم ذوب‌آهن در رتبه بالایی باشد یا سهمیه بگیرد.

*در یکی دو سال گذشته تیم نتایج بدتری از امسال گرفت. ما همه چیز را باید در نظر بگیریم و با این وجود از هواداران عذرخواهی می‌کنم، اما باید صبور باشیم. اگر می‌خواهیم ذوب‌آهن به روز‌هایی که مدعی قهرمانی بود، برگردد، باید هزینه بیشتری کنیم و صبور باشیم.

*باید بیشتر هزینه کنیم تا بتوانیم با تیم‌هایی مثل فولاد، گل گهر و مس رفسنجان رقابت کنیم. نمی‌توانیم با بودجه محدود تیم را بالا نگه داریم و باید صبور باشیم. باید در نیم فصل تیم را ترمیم کنیم و سال بعد هم شرایط بهتری را دنبال کنیم. نمی‌شود با این بودجه محدود به دنبال سهمیه باشیم، اما ان‌شاءالله باید در نیم فصل دوم جبران کنیم.

*بر اساس رزومه بازیکن خرید می‌کنیم، اما این‌که یک بازیکن خوب کار نمی‌کند، مختص تیم ما نیست. برخی بازیکنان در این فضا نتوانستند خوب باشند، اما باید ترمیم کنیم.

*از خودم توقع بیشتری داشتم. انتظار من این بود که تیمم در رتبه بالاتری باشد، اما این تیم واقعا در سال‌های گذشته شرایط خوبی نداشت. لازم است که صبوری کنیم، اما هواداران حق دارند و شرمنده‌شان هستم. باید کار کنیم و تغییر ایجاد شود تا نیم فصل دوم بهتری را پیش رو داشته باشیم.

  • بیشتر بخوانید:
  • تارتار: نتایج لیگ غیرقابل پیش‌بینی است/ از بازی با پرسپولیس درس گرفتیم

انتهای پیام/#‌خبر_ورزشی #‌ورزش منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زد و خورد هواداران تیم های ترابزون سپور و فنرباغچه در متروی استانبول را ببینید.منبع:چندثانیه

9 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت:چنانچه یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس بماند، مهدی عبدی مهاجم سرخ‌ها به خارج از کشور خواهد رفت.

8 ساعت پیش

مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن آماده بازی دوستانه مقابل تیم مکزیکی شد.

8 ساعت پیش

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان ایتالیایی یوونتوس، امشب آخرین بازی خانگی خود را برای این تیم انجام داد.

11 ساعت پیش

اعضای فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت ورزش و جوانان بر حمایت از تیم ملی در راه جام جهانی تاکید کردند.

11 ساعت پیش

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ توضیحاتی را پیرامون جشن قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ بیست و یکم ارائه کرد.

11 ساعت پیش

دو بازیکن نامدار باشگاه یوونتوس با بانوی پیر خداحافظی کردند.

7 ساعت پیش

مصاف استقلال ملاثانی و ماشین‌سازی در شرایطی برگزار شد که در اهواز وضعیت آب و هوایی بسیار نامناسبی بود.

11 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی در اولین واکنش پس از ناکامی در کسب قهرمانی، نسبت به تمام ابهام‌ها پیرامون او و پرسپولیس اظهارنظر کرد.

11 ساعت پیش

بیشتر...