ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

رسمی شد: انتقال بزرگ یک ایرانی در سوپرلیگ چین ورزش سه

کد خبر : 1873260 |10 اسفند 1401 ساعت 15:00 |95.8K بازدید |1دیدگاه

خشم با رد آخرین پیشنهاد از لیگ برتر ایران

رسمی شد: انتقال بزرگ یک ایرانی در سوپرلیگ چین!

باشگاه شانگهای پورت به صورت رسمی از انتصاب خاویر پریرا به عنوان سرمربی خبر داد.

رسمی شد: انتقال بزرگ یک ایرانی در سوپرلیگ چین!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاهشانگهای پورتاعلام کرد که خاویر پریرا سرمربی 56 ساله اسپانیایی برای فصل جدید سوپرلیگ چین هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

شانگهای پورت که با پسوند SIPG یکی از شناخته‌شده‌ترین تیم‌های فوتبال آسیاست و بازیکنانی نظیر اسکار و پائولینیو را هم در ترکیب خود دارد، در حالی پریرا را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرده که این چهره یک دستیار ایرانی هم در کادر خود دارد.

جهانیار محبی که با پریرا مربیگری در لوانته اسپانیا در لالیگا را هم تجربه کرد، حالا در این انتقال بزرگ همراه سرمربی اسپانیایی خواهد بود تا فوتبال ایران یک نماینده جدی در شرق آسیا داشته باشد.

محبی که در 31 سالگی چهارمین تجربه کاری خود در فوتبال چین را پشت سر می‌گذارد، به عنوان دستیار دوم در کادر فنی حضور خواهد داشت و در قامت یک مربی پای به این تیم بزرگ می‌گذارد که یک پیشرفت بزرگ برای او محسوب می‌شود.

1807221

نکته جالب اینکه هفته گذشته یک تیم ایرانی برای سرمربیگری خاویر پریرا با او تماس‌هایی برقرار کرد، اما امضای قرارداد با شانگهای پورت و تعهد به این باشگاه باعث شد تا او به همراه جهانیار نتوانند به ایران بیایند.

کادر فنی شانگهای از امروز کار خود را در چین آغاز می‌کنند و برای فصل جدید سوپرلیگ آماده خواهند شد.

سوپرلیگ چین
جهانیار محبی
شانگهای پورتشانگهای پورت
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

شانگهای پورتشانگهای پورت

مشاهده برنامه و نتایج شانگهای پورت، بازی بعدی شانگهای پورت و ویدئو خلاصه بازی های شانگهای پورت#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...