صلح سازش پایان بخش اختلاف طایفه ای در دزفول all tv logo

صلح و سازش پایان بخش اختلاف طایفه‌ای در دزفول
خوزستاناهواز

علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: در سال ۹۷، درگیری میان ۲ طایفه بر سر اختلافات اراضی کشاورزی در شهر امام از توابع شهرستان دزفول اتفاق افتاد و باعث ایجاد خسارت‌های مالی به منازل و ادوات کشاورزی میان طرفین شد.

او افزود: با توجه به حساسیت موضوع و تشکیل چندین پرونده در دادسرا و دادگاه‌های دزفول، با ارجاع پرونده به کارگروه ویژه متشکل از اعضای شعب ۱۷ و ۱۰ شورای حل اختلاف شهرستان، صلح یاران و هیات‌های صلح به منظور حل و فصل و پیشگیری از گسترش این درگیری، جلسه‌های متعددی با بزرگان طرفین برگزار شد و زمینه اصلاح ذات البین طرفین را فراهم کردند.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با تلاش اعضای شعب ۱۷ و ۱۰ شورای حل اختلاف، صلح یاران و هیات‌های صلح دزفول، به برکت اعیاد ماه شعبان و همچنین در پویش به حرمت امام علی (ع) می‌بخشم با جلب رضایت اولیای دم، میان این ۲ طایفه صلح و سازش ایجاد شد.

باشگاه خبرنگاران جوانخوزستاناهواز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دو موتورسیکلت در هند با یکدیگر تصادف کردند.

نیم ساعت پیش

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

نیم ساعت پیش

شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

رقابت نفس‌‌گیر 253 کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای کسب هفت کرسی نمایندگی استان اردبیل از فردا آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ دادن به خبرهای روزهای اخیر درباره حضور در لیگ ژاپن خودداری کرد.

نیم ساعت پیش

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جای خالی تماشاگران در بازی امروز این تیم مقابل تراکتور اشاره و ابراز امیدواری کرد، در بازی آتی آنها سرخپوشان را همراهی کنند.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای نگهبان گفت: ظهور حضرت صاحب ‌الزمان (عج)، مصداق تحقق وعده‌ تخلف‌ناپذیر الهی یعنی برچیدن بساط ظلم و استقرار حکومت جهانی مستضعفین است.

یک ربع پیش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم بدون دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران کار سختی مقابل ذوب‌آهن اصفهان دارد، اما سرخپوشان می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند.

نیم ساعت پیش

شهاب زاهدی پس برتری پرسپولیس مقابل تراکتور بخاطر این پیروزی خدا را شاکریم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...