خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

تاکید الجزایر بر تقویت همکاری نظامی با قطر تسنیم


تاکید الجزایر بر تقویت همکاری نظامی با قطر

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌المللخبرگزاری تسنیم، سرلشکر «سعید شنقریحه » رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با «خالد بن محمد العطیه» معاون نخست وزیر و وزیر دفاع قطر دیدار و درباره گسترش همکاری‌ها دوجانبه بویژه در زمینه نظامی با او گفت‌وگو کرد.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع الجزایر، در این دیدار سرلشکر شنقریحه گفت: «عبدالمجید تبون» رئیس جمهور و فرمانده کل نیروهای مسلح الجزایر بر تقویت پیوندهای برادری و همکاری با قطر تاکید دارد.

به نوشته روزنامه الجزایری «خبر امروز» رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر به خالد بن محمد العطیه گفت که الجزیره خواستار تقویت همکاری نظامی با قطر است و تمایل دارد این همکاری در سطح عالی باشد.

رییس مجلس الجزایر: رنج‌های مردم فلسطین لکه ننگی بر پیشانی انسانیت است

وی ابراز امیدواری کرد که دیدارش از قطر فرصتی برای همکاری ارتش‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف باشد.

در این دیدار معاون نخست وزیر و وزیر دفاع قطر گفت: اراده قوی رهبران دو کشور سبب شده است تا قطر و الجزایر در کنار یکدیگر قرار بگیرد و دارای روابط دوجانبه و مشارکت راهبردی باشند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جهاد دانشگاهی در پیامی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت قدردانی کرد.

11 دقیقه پیش

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بهره‌برداری از مرحله یک خط 3 یکی از مهمترین تاکیدات شوراست و با جبران عقب‌ماندگی‌ها، باید این پروژه تا مرداد به بهره‌برداری برسد.

11 دقیقه پیش

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، دلیل اختلال اخیر در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک را بروزرسانی نرم‌افزاری این سامانه اعلام کرد.

11 دقیقه پیش

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: «رژیم اشغالگر ۴۰۰ فلسطینی را در بیمارستان الشفاء اعدام کرد و امروز توانستیم ۹ جسد دیگر را کشف کنیم.»

7 دقیقه پیش

استاندار اردبیل گفت: با تکمیل و بهره‌برداری از پروژه عظیم شبکه اصلی پایاب سد خداآفرین یک میلیون تن به تولید محصولات کشاورزی استان اردبیل افزوده می‌شود.

11 دقیقه پیش

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد آمریکا سعی دارد با هماهنگ‌کردن یک پاسخ دیپلماتیک به حمله تلافی‌جویانه ایران، از گسترش تنش‌ها در منطقه جلوگیری کند.

9 دقیقه پیش

تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران از کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک 2024 پاریس باز ماند.

9 دقیقه پیش

برای اعزام زائران به سرزمین وحی، از سال گذشته تاکنون چه شرایط و تصمیماتی اخذ شد؟

10 دقیقه پیش

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تجهیزات تولید کارت سوخت در حال به روزرسانی است.

5 دقیقه پیش

بیشتر...