شما نیوز |
۲ هفته پیش

تولد فوق لاکچری همسر شاهرخ استخری تولد گران قیمت همسر شاهرخ استخری حسادت کاربران را بر انگیخت twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rs

تولد فوق لاکچری همسر شاهرخ استخری | تولد گران قیمت همسر شاهرخ استخری حسادت کاربران را بر انگیخت
آنچه دیگران می خوانند:
  • فال ابجد روزانه | فال ابجد چهارشنبه 25 بهمن 1402 را اینجا بخوانید

  • آموزش درست کردن گوشفیل خانگی

  • تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس اصفهان چهارشنبه 25 بهمن 1402

  • برای عیدت خودت شیرینی خونگی درست کن | طرز تهیه شیرینی گردویی بدون فر + فیلم

  • (ویدئو) لحظه منشوری در اختتامیه جشنواره فجر | این صحنه را از دست ندهید

    (ویدئو) لحظه منشوری در اختتامیه جشنواره فجر | این صحنه را از دست ندهید

به گزارششمانیوز:شاهرخ استخریبا اینکه در تهران به دنیا آمده اما اصالتشاهرخ استخریبه شهر باستانی استخر در استان فارس برمی گردد. پدر شاهرخ استخری کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار است.شاهرخ استخریدر یک خانواده 5 نفره به دنیا آمد. او اولین فرزند و تک پسر خانواده است و 2 خواهر کوچکتر از خود دارد.

photo9697798541 (1)

تحصیلات شاهرخ استخری

شاهرخ استخری تا دوره سوم دبستان در بلوار کشاورز تهران با خانواده زندگی می کرد و سوم دبستان را در مدرسه 15 خرداد گذراند. دوره راهنمایی را شاهرخ استخری در مدرسه آزادی و دبیرستان فجر دانش به تحصیل پرداخت. شاهرخ استخری در دبیرستان رشته ریاضی را خواند. او از دوران نوجوانی از علاقه مندان تئاتر و هنر بود اما پدرش در رشته شیمی در دانشگاه پلی تکنیک فارغ التحصیل شده بود و دوست داشت پسرش هم مهندس شیمی شود؛ درنتیجه شاهرخ استخری برای انتخاب رشته در دانشگاه رشته شیمی را برگزید اما در رشته صنایع قبول شد؛ بنابراین تحصیلات دانشگاهی او لیسانس رشته مهندسی صنایع است. شاهرخ استخری از دوران کودکی از حضور جلوی دوربین خجالت می کشید؛ با این حال رشته هنر را برای فوق لیسانس انتخاب کرد اما رتبه کنکور او 400 شد و چون درس نخوانده بود نتوانست آن را ادامه دهد.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست پلیس‌راه استان کرمانشاه با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح راه‌های استان، گفت: این بارش‌ها بیشتر به صورت باران بوده و در برخی از محور‌ها به‌ویژه گردنه‌ها، بیدسرخ، خسروآباد، مله‌ماس، سرمیل و قلاجه در حدی بارش برف هم شاهد بودیم.

یک ربع پیش

بارش برف در نیمه اسفند ماه شهرستان بویین میاندشت را سفید پوش کرد.

یک ربع پیش

۱۰۷ نماینده مجلس یازدهم که در مجلس پیش رو نیز حضور خواهند داشت، موضعشان درباره «شفافیت» چیست؟

نیم ساعت پیش

تعدادی از مواد طرح اصلاح قانون نظام صنفی برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

12 دقیقه پیش

حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز: حضور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند یک جهاد بود.

نیم ساعت پیش

مجسمه‌های «اوشابتی» که به اعتقاد مصریان باستان قرار است در دنیای پس از مرگ برای متوفی کار کنند و پرتره‌های مومیایی که چهره متوفی‌ها را به تصویر کشیده‌اند، از جمله اشیائی به شمار می‌روند که به طور مدوام در مقبره‌ها و گورهای مصریان باستان کشف شده‌اند.

یک ربع پیش

۵۳ ماهواره با موشک «فالکون ۹» شرکت «اسپیس‌ایکس» به فضا پرتاب شدند.

نیم ساعت پیش

حجت السلام محسن پهلوانی‌فر گفت: اجرای طرح محله اسلامی با توجه به موفقیت‌های اجرای طرح، سمنان استان نمونه و الگو برای نقاط مختلف کشور برای اجرای این طرح معرفی شد.

یک ربع پیش

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به شرایط مساعد جوجه‌ریزی و مازاد تولید مرغ گرم، نیازی به عرضه مرغ منجمد در بازار نیست.

یک ربع پیش

بیشتر...